hamilelikte kanama!!

Baradiel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
146
2
37
kızlar benim ablam hamile ve 2 gün önce çok hafif kanamsı oldu bugunde pırtı şeklinde kanması olmuş doktora gitti bebegi henüz 6 haftalık dr herşey yolunda bebgin kalbi atıyor demiş ve ilaç vermiş..dün ablam cinsel ilişkiye girmiş aranızda bunları yaşayan varmı?benimle paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden saolun...

fisfisfis :sm_confused: :Saruboceq: :çok üzgünüm:

walla ablana pes dogrusu
daha dogrusu doktoruna pes
hamılelelığın ılk 3 ayında leke veya kanama varsa 3 ay cınsel ılışkı yasak
ablanlar ilişkıye gırmesın dusuk tehlıkesı var demekkı

ilişkiyi kessin bol su içsin yatsın sureklı
doktorun dıyecegı seylerde bunlar benneyaptımki

ben 4 kes kanama gecırdım hep aynı soylendı
bebegım 13 haftalık cok sukur sorunda yok vereliniortak

canım benim bildiğimde doktorlar ilk üç ay ilişki önermiyor özellikle kanama olan durumlarda kesinlikle uzak durun diyorlar.ama doktor birşey yok dediğine göre yerleşme kanamasıdır sanırım.ama yinede bu aralar cinsellikten uzak dursalar daha iyi olur

kesinlikle dikkat etsin canım benim kanamam ilişkiden sonra olmuştu.şuan tehlikem geçti ama yine de 3 ayın geçmesini beklicem.zaten doktor da öyle dedi.biraz fedakarlık yapmak lazım :eek:

bnmde ilk bi kac damla kan gelmişti doktora gittim sadece hap verdi banada bişey demedi bizim de ilk bebegmizdi siitin ucra bi köyünde ögremnm cahilligimize geldi 5 gün kahverengi leke geldi sonra gecti bizde gecti die cinsel ilişkiye girdik ama tehlikesi old bilmiyodum doktor bişey demediki sonra yine basladı 4 gün sonrada dsük yaptım malesef ablana tavsiyem bol su içsin yatsın bnm yanımda kimse yoktu mecbur kalkmak iş yapmak zorunda kaldım siz ablanıza destek olun bebiş gitmesin...

benimde 6 haftalıkken lekelenme tarzında kanamam olmuştu o beğenmediğim doktorum bile ( doktorumla anlaşamadım 10. haftamda değiştirdim ) hemen progestan vermişti ve kesinlikle ayağa kalkmıcaksın demişti sadece tuvalete gitmiştim banyoyu bile yasaklamıştı neredeyse ki zaten ilk tlf da aradıgımda yasakladıgı ilk şey cinsel ilişki olmuştu
daha sonralarda 12. haftayı devirdiğimizde yeni doktorum artık eski yaşantınıza geri dönebilirsiniz demesine rağmen biz eşimle cinsel ilişkiye giremedik korkudan

hadi ablanın doktoru normal demişte ablan hiçmi çevresinde birileriyle konuşmamış yani kişi birazda kendisinin doktorudur kanamaya karşın nasıl olurda cinsel ilişkiye girmiş

bence ablan yeni bir doktor araştırsın yeni bir doktor bulana dekte ayağa filan kalkmasın
riske atılacak bir durum değil bu
bu sitede okudugumuz yüzlerce kişi var bebeğini kaybeden
ihmal etmesin

X