Unutulmaz Atv

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
Özlem Yılmaz, Serhan Yavaş,Sinem Öztufan ve Aliye Uzunatağan, Fikret Hakan gibi usta oyuncuların paylaştığı Atv'nin iddalı dizisi ''Unutulmaz''ın yönetmenliğini Ersoy Güler, yapımcılığını Stil Medya üstleniyor... OYUNCULAR: Özlem Yılmaz, Serhan Yavaş, Sinem Öztufan, Ahmet uz, Roksen Lülü, Aliye Uzunat

serhan yavaşı çok severim inş dizi tutar.

Önümüzdeki ay atv ekranında başlayacak olan Unutulmaz dizisi, iki kız kardeşin aynı erkeğe olan aşkını, ihtirasını, nefretini ve savaşını anlatıyor. Holding patronu Harun'un evlenmek üzereyken tanıştığı ve aşık olduğu Eda nişanlısının kardeşi çıkınca, ortalık karışıyor. Eda'nın en yakın arkadaşı Seval, aşık olduğu adamı da Eda'ya kaptırınca 'Unutulmaz' ihtiras ve aşkın savaşını gözler önüne seriyor. Öyküsüyle Yaprak Dökümü'nü andıran dizide, iki kardeşi birbirine düşüren Harun'u Serhan Yavaş, Eda'yı Özlem Yılmaz, kardeşini ise Sinem Öztufan canlandırıyor. ıkilinin en yakın arkadaşlarını Roksen Lülü ve Buğra Gülsoy oynayacak. Bu genç oyuncu kadrosuna Fikret Hakan, Deniz Gökçer ve Aliye Uzunatağan gibi usta isimler de eşlik edecek.

bence konusu güzel olmuş ama atv hep yeni bi dizi yapıyor bir iki bölümden sonra kaldırıyo inş reyting kurbanı olmaz

fragmanı güzel konusuda güzel
serhan yavaşta güzel kaydirigubbakcemile3

bir keresinde yemin adlı dizi bitince serhan yavaşa mail atmıştım bana dönmüştü hemen çok hoşuma gitmişti

fragmanlarini izledim güzele benziyor bakalim isallah güzeldir hic dizi kalmadi zaten piyasada

evt bitirdiler dizileri hep yazlık ii ya küçük kadınlar bile tuttuysa buda tutar gibi

Önümüzdeki ay atv ekranında başlayacak olan Unutulmaz dizisi, iki kız kardeşin aynı erkeğe olan aşkını, ihtirasını, nefretini ve savaşını anlatıyor. Holding patronu Harun'un evlenmek üzereyken tanıştığı ve aşık olduğu Eda nişanlısının kardeşi çıkınca, ortalık karışıyor. Eda'nın en yakın arkadaşı Seval, aşık olduğu adamı da Eda'ya kaptırınca 'Unutulmaz' ihtiras ve aşkın savaşını gözler önüne seriyor. Öyküsüyle Yaprak Dökümü'nü andıran dizide, iki kardeşi birbirine düşüren Harun'u Serhan Yavaş, Eda'yı Özlem Yılmaz, kardeşini ise Sinem Öztufan canlandırıyor. İkilinin en yakın arkadaşlarını Roksen Lülü ve Buğra Gülsoy oynayacak. Bu genç oyuncu kadrosuna Fikret Hakan, Deniz Gökçer ve Aliye Uzunatağan gibi usta isimler de eşlik edecek.

tutar bence izlemeyi düşünüyorum.kaydirigubbakcemile5

Serhan Yavas icin kesinlikle izlenir diye düsünüyorum,
harika bir yetenek bence, Yemin'de Menderes'i ne güzel canlandirmisti opuyorumnanaktan

Özlem Yilmaz'i Zoraki Koca'da izlemistim o da tek tuttugu diziydi, digerleri tutmadi cok sanssiz bi kiz, insallah bu dizisi tutar, hos bir bayan cünki.
Fragmanida güzel hazirlamislar bende begendim, merakla bekliyorum ilk bölümü.

güzel bir diziye bnzio
gerçekten menderes karakterinde cok başarılıydı adam
özlem yılmazda ii ama
dierini sevmiorum
emrahla bi dizisi vardı gıcık gelmişti bana

aynen banada bende sevmiyom o kızı ama özlemde zoraki kocada iiydi danteli kaldırdılar servet avcısındada yarıda kestiler kız kadarsiz ya

evet işler baya karışıyor, biraz gerilicez ama merak ettim ben neler olacağını alkisalkisalkis

meldaya üzüldüm ya, eda içinde üzüldüm ama adamı çok yeni tanıdı ve çok çabuk bıraktı kontrolü elden kafamçokkarıştı
harunda ne alaa yanii meldaya soruyor hayatında başkasımı var diye bağırıyor sonra o alıyor hayatına başkasını :umursamaz:
bu perhiz bu ne lahana turşusu :eek:lmaz:

akşam izledim bende. hiç fragmanlarını görmemiştim güzel ve insanı içine alan bir dizi. harun yada hakkı-ya gıcık oldum gerçi. ama eda rolündeki kız çok tatlı ve ben harun'un onunla olmasını isterdim ablası çok sinir geldi bana. bakalım heyecanlı bir dizi umarım uzun soluklu olur.

X