hamileliğin ilk aylarında bel ağrısı çeken var mıııııı?

razos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
31
0
kızlar benim pek bulantım yok. sadece beni rahatsız eden bel ağrısı. sizce normal mi beni tedirgin ediyo
5 haftalık hamileyim. bel ağrısı yaşayan var mı

kızlar benim pek bulantım yok. sadece beni rahatsız eden bel ağrısı. sizce normal mi beni tedirgin ediyo
5 haftalık hamileyim. bel ağrısı yaşayan var mı

canımcım bende 5 haftalık hamileyim benimde belim ağrıyorve adet olucakmışım gibi sancılarım olabiliyor hatta bugun doktor kontrolum vardı onada sorduğumda hiç sorun değil vucut senelerdir belli dönemlerde adet olmaya alışmış şu anda gebelik nedeniyle adet sökülemiyor doğal olarak sancıları oluyor önemli diil dedi vucut buna alışacak ve bu ağrılarda kalmıcak dedi:nazar::CüvCüv:

bendede var arkadaşlar ağrı ben şuan 11.haftadayım ama 6 7 8haftalarda olmuştu hala daha ara ara ağrıyo ama adet öncesi gibi değilde sanki böyle ağır bişey kaldırırsın yorulursun ya aynı öyle ama şimdi biraz azaldı gibi

bel deilde kuyruk sokumu dedigimiz kisim cok agrimisti bende ama simdi sona yaklastim hic bisey yok

canım ilk haftalarda bendede çok aşırı bel ağrısı vardı o kadarki yatıp kalkmak bile zoruma gidiyordu normalde yürümeyi severim ama evde odadan odaya gitmek bile ızdıraptı doktorum maden suyu tavsiye etti hergün maden suyu ve süt içiyordum oldukçada faydasını gördüm tavsiye ederim canım

benimde belim çok ağrıyo kızlar, 9. haftamın başındayım ama yatağın içinde dönerken bile çok ağrıyor. bacağıma bile vurduğu oluyor.

canımcım bende 5 haftalık hamileyim benimde belim ağrıyorve adet olucakmışım gibi sancılarım olabiliyor hatta bugun doktor kontrolum vardı onada sorduğumda hiç sorun değil vucut senelerdir belli dönemlerde adet olmaya alışmış şu anda gebelik nedeniyle adet sökülemiyor doğal olarak sancıları oluyor önemli diil dedi vucut buna alışacak ve bu ağrılarda kalmıcak dedi:nazar::CüvCüv:

canım bebeğinin kalp atışlarını duydun mu yoksa sadece keseyi mi gördün hepinizin bebişleri hayırlı olsun.

benimde ilk zamanlar çok belim agrımıştı bazılarıda gülüyodu aaa şimdiden abartma gibilerinden

Arkadaşlar ben 4 haftalık HAMİLEYİM yalnız daha önce ıkı kere hamile kaldım fakat kalbı durdu ikisininde şuan daha doktora bile gidemedim aşırı şiddetli bel ağrım var ağır kaldırmışım gıbı hatta bel tutulması yaşıyorum diyebilirim yardım edin lütfen ne yapım karamsar düşünüyorum :KK43:

Arkadaşlar ben 4 haftalık HAMİLEYİM yalnız daha önce ıkı kere hamile kaldım fakat kalbı durdu ikisininde şuan daha doktora bile gidemedim aşırı şiddetli bel ağrım var ağır kaldırmışım gıbı hatta bel tutulması yaşıyorum diyebilirim yardım edin lütfen ne yapım karamsar düşünüyorum :KK43:
Canim cok once yazmisin ama sonc ne bebisin iyidir umarm ayni durumdaymda senle

Evet bendede olmustu suan bel agrim yok 22 haftalik oldu merak eymeyin gecer doktorunuzada soyleyinn

Evett sanki adet oluyorum gibi ama bunlar geciyor bende ilkten cok korktum ama korkacak bisey yokmussss

Canim cok once yazmisin ama sonc ne bebisin iyidir umarm ayni durumdaymda senle
Canim benimde sana bir sorum olucak bende 4+ 2 hamileyim belim ve bacaklarim feci ağriyor cok korkuyorum bisey olur diye senin hamileliyin devam ediyormu

X