gen testi ve kanda pıhtılaşma çok acil

elif23

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.461
170
arkadaşlar negatif mikro denemesinden sonra gen testi yapılcağını söylemişti ama daha sonra dondurulmuşları deneyelim olmazsa gen testi yaparız dedi ama bende bi soru işareti kaldı eğer böyle bi sorun varsa zaten olmaz boşa yapmış oluruz şimdi biz bu testleri dondurulmuş transferinden önce yapılmasını istiyoruz ama fiyat önemli tabi bu testler nekadara yapılıyor ssk karşılıyormu bunları bilmek istiyorum ona göre yarın dr umla randevum var bu konuyu görüşcem

Canım ben kıŞı baŞı 150 tl ye yaptırdım ıstanbulda eŞıme ve bana yapıldı kanda pıhtılaŞma testlerı ıÇınde hematololog doktruyla ıletıŞıme geÇebılırsın Ünıversıte hastenelerınde yapılıyor benımde 12 gÜn oldu kan verelı bakalım ne Çıkacak rabbım bu yolda hepımızın yardımcısı olsun ınŞallah...

kızlar lütfen bilen varsa yazsın eğer uygunsa bu testlerin fiyatı yarın yaptırcam çünkü tedaviye başlıyoruz yarın

Canım ben kİŞİ baŞı 150 tl ye yaptırdım İstanbulda eŞİme ve bana yapıldı kanda pıhtılaŞma testlerİ İÇİnde hematololog doktruyla İletİŞİme geÇebİlİrsİn Ünİversİte hastenelerİnde yapılıyor benİmde 12 gÜn oldu kan verelİ bakalım ne Çıkacak rabbİm bu yolda hepİmİzİn yardımcısı olsun İnŞallah...

çok sağol canım ne zaman bi sorum olsa hemen cevaplarsın zaten çok sağol canım

bide ssk karşılamıyormu bu testi neden 150 tl bide kanda pıhtılaşma testide varmış bunuda yaptırmak istiyorum

çünkü benim mıkrodan sonra göbeğim sararmıştı kanlı damarlar çıkmıştı acaba kanda pıhtılaşmamı oldu diyorum

Canım ben kİŞİ baŞı 150 tl ye yaptırdım İstanbulda eŞİme ve bana yapıldı kanda pıhtılaŞma testlerİ İÇİnde hematololog doktruyla İletİŞİme geÇebİlİrsİn Ünİversİte hastenelerİnde yapılıyor benİmde 12 gÜn oldu kan verelİ bakalım ne Çıkacak rabbİm bu yolda hepİmİzİn yardımcısı olsun İnŞallah...

inşallah temiz çıkar canım sende sağlıcakla bebişine kavuşursun kaydirigubbakcemile5

bende yaptırmıştım kromozonlar falan sdayıldı genetika araştırıldı 600 tl yaptımıştım 1.tüp denemesinden hemen sonra..

bu testleri ssk karşılıyormu

benimde 2. micradan sonra düşük oldu. doktorum gen ve kan phtılaşmasına bakılsın dedi. tıp fakültelerinde yapılıyor. genetik bölümüne gittik.devlet karşılıyor benim eşimde ssk lı.eşinede bakılacak. yanlız bu tekkikleri 2. veya 3. denemeden sonra yapıyorlarmış.biz yalan söylemek zorunda kaldık allah effetsin..2 düşük yaptım dedim.fakat tahlillerin sonucu 1 ay sonra çıkıyor.sormak istediğin bişey olursa cevaplarım canım

benimde 2. micradan sonra düşük oldu. doktorum gen ve kan phtılaşmasına bakılsın dedi. tıp fakültelerinde yapılıyor. genetik bölümüne gittik.devlet karşılıyor benim eşimde ssk lı.eşinede bakılacak. yanlız bu tekkikleri 2. veya 3. denemeden sonra yapıyorlarmış.biz yalan söylemek zorunda kaldık allah effetsin..2 düşük yaptım dedim.fakat tahlillerin sonucu 1 ay sonra çıkıyor.sormak istediğin bişey olursa cevaplarım canım

aman deneme demişim aklım denemedekaydirigubbakcemile3 düşük diyecektim

merhaba canım bu testler hastanelerde yapılabılıyor ama sonuçlar zaten 2 hafta veya 3 haftada cıkıyor ..ayrıca dr lar bu testlere 3 dusukten sonra sıcak bakıyorlar .. ancak o zaman yapılıyor .. ozelde ıse yaklasık 500 tl tutuyor .. ama zaten boyle bır sey cıksa bıle tedavısı sadece heparın tarzı ıgneler .. bazı tup bebek merkezlerı onlem olsun dıye bu tarz ıgnelerı kullandırıyorlar zaten .. ben de pıhtılaşma olmadıgı halde kullanmıştım .. genetık testınde ıse kromozom analızı tetkıkı yapıyorlar bozzuk gen var mı dıye .. ama anlaşmalı hastaneler kolay kolay bu testı yapmıyor ..pahalı cunku .. bız ozelde 750 tl yaptırmıştık ..eşımle bana . bır sey cıkmamıştı ... inşallah yardımcı olabılmışımdır

kızlar lütfen bilen varsa yazsın eğer uygunsa bu testlerin fiyatı yarın yaptırcam çünkü tedaviye başlıyoruz yarın

canım eğer yarın tedavin başlıyorsa geç kalmışsın testleri yaptırmak için.bende yaptırdım testleri genetik testler 1 ayda çıkıyor,kan pıhtılaşmasıda 10 gün sürüyor sonuç almak.ben üniversite hast.yaptırdım genetik testler için 50 ytl ödedim.diğer testlere ücret almıyorlar.bence dondurulmuşlara başlamadan testlerini yaptır derim olurda bir sorun çıkarsa erken teşhis etmiş olursun.

canım eğer yarın tedavin başlıyorsa geç kalmışsın testleri yaptırmak için.bende yaptırdım testleri genetik testler 1 ayda çıkıyor,kan pıhtılaşmasıda 10 gün sürüyor sonuç almak.ben üniversite hast.yaptırdım genetik testler için 50 ytl ödedim.diğer testlere ücret almıyorlar.bence dondurulmuşlara başlamadan testlerini yaptır derim olurda bir sorun çıkarsa erken teşhis etmiş olursun.

benim bugün adetin ikinci günü d.k hapına başlancak bu ay benim tedavi 1 ay önce başlıyo sonra lukrın bidahaki adetin 18. günu transfer olcak nerden baksan 1 buçuk ay var bu arada bu testleri yaptırmak istiyorum üniverste hastanesinde yaptırmıştın sen demi bu testlerin yapılması için bi şart aranıyormu mesela 3 kere mikro yapılcak diye sen kaç denemeden sonra yaptırdın bu testleri

cnm malesefki bu testler genelde 2 ve 3 kayıptan sonra bakılıyor allah affetsin ama belki böle dersen daha yarduımcı olabilirler bu konuda ama dediğim gibi bu testler genelde üniversite hastanelerinde yapılıyor diğer yerlerde hem de pahalı rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

arkadaşlar negatif mikro denemesinden sonra gen testi yapılcağını söylemişti ama daha sonra dondurulmuşları deneyelim olmazsa gen testi yaparız dedi ama bende bi soru işareti kaldı eğer böyle bi sorun varsa zaten olmaz boşa yapmış oluruz şimdi biz bu testleri dondurulmuş transferinden önce yapılmasını istiyoruz ama fiyat önemli tabi bu testler nekadara yapılıyor ssk karşılıyormu bunları bilmek istiyorum ona göre yarın dr umla randevum var bu konuyu görüşcem

bence de önce test yaptır sonra dondurulmuşları dene....

kanında pıhtılaşma varsa iğne kullanman gerekir....diyelimki bebeğin tutundu ama pıhtılaşma sebebiyle gelişimi durdu.dr un denedik olmadı mı diyecek ne saçma.......Çok üzgünüm çoook

ben emekli sandığına bağlıyım.üniv. hastanesinde yaptırdım 5 kuruş ödemedim....

kanında pıhtılaşma varsa iğne kullanman gerekir....diyelimki bebeğin tutundu ama pıhtılaşma sebebiyle gelişimi durdu.dr un denedik olmadı mı diyecek ne saçma.......Çok üzgünüm çoook

üniversite hastanesinde yaptırmak için önce hastaneden bir doktora gidip onun yazması gerekiyor değil mi?

sağol canım

X