Silikon ameliyatı sonrası göğüs ucunda his kaybı=(

S

silikon

Ziyaretçi
Mrb kızlar
Martın 9'unda silikon taktırdım.
Meme ucundan kesi yapıldı. 325 cc pütürlü yüzeyli mentor marka yuvarlak silikon konuldu kas altına.
Ama aradan 3bucuk ay geçmesine rağmen sol göğsümde hiç his yok
Böyle bi durum yaşayan ve geçip geçmeyeceğini bilen varsa lütfen yazsın:a015:

Mrb kızlar
Meme ucundan kesi yapıldı. 325 cc pütürlü yüzeyli mentor marka yuvarlak silikon konuldu kas altına.

yumuşaklığından ve görüntüsünden memnunmusun canım?

evet yumuşaklığı çk iyi
yanı ne sert ne çk yumuşak
sol taraf his kaybı dışında tam bi sanat eseriyken
sağ tarafta doktorun kas çekmesi dediği bir şey var
o durumu da iki hafta sonra tekrar ameliyat ederek halledecekmiş=(

evet yumuşaklığı çk iyi
yanı ne sert ne çk yumuşak
sol taraf his kaybı dışında tam bi sanat eseriyken
sağ tarafta doktorun kas çekmesi dediği bir şey var
o durumu da iki hafta sonra tekrar ameliyat ederek halledecekmiş=(

geçmiş olsun canım işte bunları duyunca insan teredütte kalıyor insan doktorlarımızında hatası muhakkak var ama birazda şansmı bu ne kim yatı ameliyatını ?

geçmiş olsun canım işte bunları duyunca insan teredütte kalıyor insan doktorlarımızında hatası muhakkak var ama birazda şansmı bu ne kim yatı ameliyatını ?

:eek: ne kadar devrik cümle kurmuşum yahuuu alkisalkisalkis

çok çok çok ihtiyaç olmadıktan sonra kesinlikle ameliyat yaptırmayın kızlar
benim göğüslerimin gerçekten çok ihtiyacı vardı ameliyata.
ferruh bingül'e ameliyat oldum.
çok ilgili güler yüzlü bir doktor
hatta ameliyattan sonra beğenmediğim yerleri ücret almadan düzelticek
ama sonuçta ameliyat bu ve her biri ayrı zor

kızlar size bir soru sorcağım ama garip olucak biraz ama ameliaytım yaklaştıkça aklıma takıldı.
ameliyat esnasında tamamen çırılçıplakmı giriyoruz ameliyata üstümüzmü çıplak kalıcak şekilde çok utanıyorum tamamen çıplak girmeye açıkçası

tatlım bana ameliyat olmadan hemşire mavı bi kıyafet getirdi.
kolları ve etek boyu uzun. arkası ıplıklerle baglanıo.
içinde sadece kilotun kalıo.
ameliyata gırmeden once ojelerını fln cıkarmayı unutma. tırnaklardan da kontrol yapıolarmıs cunku.

evet iç çamaşırın kalabiliyor canım.. zaten üstüne bir önlük giydiriyorlar..

Mrb kızlar

canım benim bildiğim meme ucu kesilerinde hissizlik süresi uzayabiliyor..

his gelsin de yeterki uzun sürede gelsin önemli diil
saol cnm
geçmiş olsun, ben de meme ucu kesisiyle ameliyat oldum, önce sağ göğsümün ucu acayip acıyordu ve gıdıklanmıyordu, ama şimdi çok daha iyi ve his var Allah'a çok şükür his kaybım yok. Senin göğüslerindeki durum ne?

geçmiş olsun, ben de meme ucu kesisiyle ameliyat oldum, önce sağ göğsümün ucu acayip acıyordu ve gıdıklanmıyordu, ama şimdi çok daha iyi ve his var Allah'a çok şükür his kaybım yok. Senin göğüslerindeki durum ne?

su an sağ göğsümün ucunda hafif bir ağrı hissi var ama sol göğüs ucumu hiç hissetmiyorum=(

slm benimde ayni sekilde 325 cc meme ucundan yapildi ve 9 ay oldu drum gecer demesine ragmen sol meme ucumda ve sol mememin bazi yerlerinde hic his yok buyuk ihtimalle sinirler ameliyat esnasinda hasar gordu kesildi vs. gibi dusunuyorum bunun geri donusu oldugunuda pek sanmiyorum maalesef :KK43:(bu arada baska bir drun soyledigine gore bu kalci hissizlik sut vermemede engelmis :KK43:( keske yaptirmasaydim diorum ama artik cok gec maaleef:KK43:

Son düzenleme:
cnm artık yapıcak bısı yok
ben durumu kabullendım
en azından eskı kotu goruntu yok
sende kendını uzme
bakarsın belkı duzelır bı gun
sınırler ck gec onarıo kendını bılıosun

cnm artık yapıcak bısı yok
ben durumu kabullendım
en azından eskı kotu goruntu yok
sende kendını uzme
bakarsın belkı duzelır bı gun
sınırler ck gec onarıo kendını bılıosun

sen Ankara'da hangi doktora yaptırmıştın canım?isim verebilir misin?opuyorumnanaktana.s.

arkadaşlar meme ucunda his kayb olabileceğini söylemişti doktorum
bize göğüs altında sadece iz daha belirgin olur dediği için göğüs altını tercih ettik. ancak yinede ameliyat ve ertesi günü his kaybı varmı diye sürekli takip ettiler.bir çok his kaybında dzelme olabiliyormuş ama bazılarında düzelme olmuyormuş. dediğin gibi sinirlerin tahrip olmasıyla alakalı. her ameliyatta risk vardır. ancak en risksiz ameliyatın bu olduğu söyleniyor.ama böyle aksilikler olabiliyor demekki.
çok geçmiş olsun inşallah şifanı bulursun.

benim de meme ucu kesisi yapıldı
kas üstü yuvarlak
ama öyle his kaybı olmadı
uyuşukluk oldu çok hafif sol tarafda bi kaç gün geçti
ama dr.una sor
bi de hiç mi yok his yoksa hafif mi

benım kas altımdan yapıldı hıs kaybı dıye bır sey olmadı cok da memnunum fazla sıkıntım olmadı 1 ay bıraz zorluk cektım ama ozelde yaptırdıgım ıcın aklımda hıc soru ısaretı kalmadı 2 yıl oldu.

benım kas altımdan yapıldı hıs kaybı dıye bır sey olmadı cok da memnunum fazla sıkıntım olmadı 1 ay bıraz zorluk cektım ama ozelde yaptırdıgım ıcın aklımda hıc soru ısaretı kalmadı 2 yıl oldu.

arkadasım benım de sılıkonum kas altına koyuldu
bızım bagsettıgımız konu sılıkonun nereye kondugu degıl nereden konudugu
ayrıca zaten sılıkon amelıyatı estetık alana gırdığı ıcın devlet hastanesınde yaptırma gıbı bı sansın yok
her sılıkon taktıran kısı zaten ozel hastanede oluyor amelıyatını
burada zaten sılıkon tecrubenızı anlatın gıbı bı baslık yok
hıs kaybı yasayan yada yasamız atlatmıs bı ınsan varsa psıkolojık de olsa destek versın ıstenılıyor
senın amelıyatının ardından sorun yasamaman ck guzel
ama nıspet yapar gıbı konusmanda burada sıkıntı yasayan ınsanlar ıcın kufur etmenden bıle agır gelıyor.
lutfen dıkkat edelım

X