Bursa pembe-mavi hakknda fikirleriniz.

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
ya arkadaşlar henüz karar veremedim doktora. pembe mavi hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

ya arkadaşlar henüz karar veremedim doktora. pembe mavi hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

selam sweetbaby ben pembe mavi den Nilgün Karayılanoğlu na gitmiştim tavsiye üzerine gittim memnun kaldım fakat evime çok ters istikamette olduğu için bir daha gitmedim birde randevu verdikleri saatten 1.5 saat sonra muayene olabilmiştim unutmadan söyliyeyim ama dr iyiydi ilgilendi

Pembe Mavi ile ilgili yorumları ben de merak ediyorum açıcası..

Malum Jimer le ilgili son zamanda duyduklarımız hiç hoş değildi..

nilgün hanıma hamileysen bir problemin yoksa gidebilirsin ama problemlerin varsa hiçbirşey anlamıyor maalesef.benim durumum ameliyatlık olduğu halde beni bedava oyalamış.birde aşılama yaptırdık hiç yoktan.ben asla tavsiye edemiyorum canım....

pembe mavi özel bir hastane fakat küçücük bir yer
doktorum orda çalışırken gittiğimde her randevumda kesin yarım saat bekletiliyorduk

Ben bir kez tam 1 buçuk saat beklemek zorunda kalmış ve sinirden ağlamıştım :S Acil gelen hastalar hep öne alınıyor... Bir yere kadar anlayış gösterilebilir belki ama 1 buçuk saatte çok ciddi bir zaman kaybı. Burada okuduklarımla Acıbadem Şahin Beye geçiş yapmaya karar verdim... Pembe mavinin tek avantajı tahlilleri zübeydehanımda yapabildiğin için onlara ayrı bir ücret ödememen...

Nilgün Hanımın bu yönünü seviyorum ben burada yaptıralım dediğimde bile acil değil neden böyle bi hakkın varken kullanmayacaksın diyordu... Senin dr un kimdi?

jale gürlüler di benim doktorum şimdi jimere geçti
jale hanım zübeydede çalışmıyor ondan olabilir

duygucum özür dilerim ama bende bu sitenin sistemini inan bilmiyorum.bunu okuyup bana yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim.

bu arada justın özel mesaj atacağın kişinin mesaj üzerindeki niki üzerine sol tıkla bir pencere açılıcak orada özel mesaj gönder diye bir sekme var oraya tıkladığında açılacak sayfadan yollayabilirsin mesajını.

merabalar...bende 2.bebegimi bekliyorum. pembe mavi ye gidiyorum.ailemizin bütün bayanları oraya gidiyoruz:KK70: dr umuz feride avdıcı.ilkinde de çok memnun kaldık şimdide.kısmetse dogumumumda orda olucak.

Son düzenleme:
Merhaba; bende 2009 Temmuz ayında Pembe Mavi'de doğum yaptım. Doktorum Nevin Özsaraç'tı ama bütün doktorlarda gerektiğinde ilgilendiler sağolsun. Daha önce Jimer'e gidiyordum. Özel sigorta ile gittiğim hale saatlerce bekletiliyor, sorularıma cevap bile alamadan çıkıyordum. Bebeğin cinsiyetini bile Jimerde yanlış söylendi.
Ben Pembe Mavi'den herşeyiyle çok memnun kaldım. Hemşiresi'nden muhasebe çalışanına kadar bütün personel güler yüzlü. Ayrıca herçekten hastalarını müşteri gözüyle görmüyorlar. Meleğimi kollarıma almamdaki emeklerinden dolayı hepsine çok müteşekkirim.

arkadaşlar kimse vamı?
pembe mavide dondurulmuş embriyo transferi yaptıran varmı ?

pembe mavinin muayene ve doğum ücretlerini bilen var mı arkadaşlar.. 20 haftalık hamileyim henüz karar veremedim nerde doğum yapıcama..

Merhaba ozge0616, Pembe Mavi'de muayene ücreti 130 tl.Ben Nedret Hanıma gidiyorum 13.haftamdayım,memnunum.Fakat doğum ücretleriyle ilgili bir bilgim yok :KK43:

X