Ankarada Meme kltme Doktor ismi

canm bıldıgım ıyı bı doktor var ama meme operasyonu yapıomu bılmıorum

arkadaşlar ankarada meme küçültme ameliyatı olacam tanıdık iyi bir doktor varmı.ücretleri ne kadar. güvenilirmi.daha önce yaptıranlar varsa memnunmu:CüvCüv:

merhaba,

Dr. Birol Civelek Diskapi hastanesinde, ben Hollanda'da kaliyorum, bu doktora dayimlar araciligiyla gittim, gogus cerrahi diye duydum, bana gogus buyutme ve diklestirme uyguladi, cok guvenilir, ilgili, iyi bir doktor, ben cok bolgeden estetik ameliyat oldum, super memnun kaldim, fiyatlarda uygundu bana gore. Cok hosgorulu, mesleginde becerikli ve kendisi anestesi uzmanini ve ekibini hazirliyor, her konuda cok guzel yardimci oldu bana. Siddetle tavsiye ederim. Hastanenin 4 ya da 5 inci katinda kendi odasi var. Gorusmeye gidince zaten kendisi durustce ne yapilabilir vs butun sorulari cevapliyor. Basarilar. Benim gonderdigimi soyleyebilirsin. Hollanda'dan Nursen. Duzeltme gerekirse onuda uyguluyor, sadece hastane masrafi aliyor o zaman, bildigim kadariyla. Gorusmeni tavsiye ederim. Randevu al istersen.:nazar:

merhaba,

Dr. Birol Civelek Diskapi hastanesinde, ben Hollanda'da kaliyorum, bu doktora dayimlar araciligiyla gittim, gogus cerrahi diye duydum, bana gogus buyutme ve diklestirme uyguladi, cok guvenilir, ilgili, iyi bir doktor, ben cok bolgeden estetik ameliyat oldum, super memnun kaldim, fiyatlarda uygundu bana gore. Cok hosgorulu, mesleginde becerikli ve kendisi anestesi uzmanini ve ekibini hazirliyor, her konuda cok guzel yardimci oldu bana. Siddetle tavsiye ederim. Hastanenin 4 ya da 5 inci katinda kendi odasi var. Gorusmeye gidince zaten kendisi durustce ne yapilabilir vs butun sorulari cevapliyor. Basarilar. Benim gonderdigimi soyleyebilirsin. Hollanda'dan Nursen. Duzeltme gerekirse onuda uyguluyor, sadece hastane masrafi aliyor o zaman, bildigim kadariyla. Gorusmeni tavsiye ederim. Randevu al istersen.:nazar:

Arkadaşım ameliyat ne kadara mal oldu acaba? Bende düşünüyorum ama vermem gereken epey fazla kilom var, kilo verdikten sonra zaten deforme olacak daha sonra ameliyat olayım diye düşünüyorum, en azından 2 beden küçülseler iyi olacak :kedi: Ne kadar sürdü ameliyat maceran canım? Kaç gün kaldın? Nasıl bir teknik uyguladı? Diren oldu mu? Bahseder msisn sakıncası yoksa biraz opuyorumnanaktan

nursen hanım , bana özelden dr birol beyin telefonunu yazarmısınz , şimdiden teşekkürler

ankarada sadece bayanlardan oluşan bir ameliyat ekibi varmı eğer yoksa türkiye genelinde varmı webden araştırmalarımdan bir sonuç alamadım

X