Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

Canım özelden msj nasıl atılıyor biliyormusun sana telimi verirdim sen whatsup falan kullanıyomusun öylede konusurduk hem

canım bayramda köye gideceğim için kasıma kaldı artık transfer sonrası yola çıkmayayım die düşündüm.bende whatsup yok cnm tele format atılması gerekmiş.özel mesaj için yukarda profilim varya ona tıklayıp özel mesaj gönder diyor orada alıcı rumuzunu ve konu başlığını yazdıktan sonra gönderiyosun.

yada mesela benim profilimin üstüne gelip özel mesaj gönder yazıyorya oraya tıklayınca sayfa açılıyor zaten.

Kızlar bende yarın 13.15 de merkezde olucam inşallah hayırlısı olsun diyelim.gün olarak esra seninle aynı günler gitmiş olcaz hep sadece sen benden bir hafta önce adet oldun :)

aynen canım ya :) hadi bakalım sırayla hamiş olalım birer hafta arayla hepimizin mutlu haberleri gelir inşallah ben sen nilüfer ve daha nice isteyenler :))

aynen canım ya :) hadi bakalım sırayla hamiş olalım birer hafta arayla hepimizin mutlu haberleri gelir inşallah ben sen nilüfer ve daha nice isteyenler :))
Hayirlisi canim ebru icin okudum simdilik 1tane yasin senin icinde okuyacagim İNSALLAH.

Hayirlisi canim ebru icin okudum simdilik 1tane yasin senin icinde okuyacagim İNSALLAH.

sağol nilüfercim allah razı olsun.

senin bahsettiğin allahın isimleri ile yapılan dua sekine duası sanırım. yakın bir arkadaşım yapmış ve kabul olmuş. bende 3 kere okudum kısmet olursa bizim için yarın işten gelince okucam canım.

canım Allah razı olsun ve kabul etsin inşallah.ben de temizlendiğimde sizler için okuycam inşallah.Allah dualarımızı inşallah kabul eder kızlar

Son düzenleme:
sağol nilüfercim allah razı olsun.

senin bahsettiğin allahın isimleri ile yapılan dua sekine duası sanırım. yakın bir arkadaşım yapmış ve kabul olmuş. bende 3 kere okudum kısmet olursa bizim için yarın işten gelince okucam canım.

İnsallah kabul olur canim 19 lu hacet duasi diye geciyordu bende 19gun farz namazlarin ardindan okunuyor 19 defa baslarken 10 defa ALLAHU EKBER diyerek arkadasinda boyle mi yapmis heyecanlandim cok..

Aret Kamar muhteşem bir dr.9.yılımızın sonunda önce Allah ın izniyle tabii sonra da dr.sayesinde Allahım tamamına erdirirse bebeişimizi bekliyoruz.

canım Allah razı olsun ve kabul etsin inşallah.ben de temizlendiğimde sizler için okuycam inşallah.Allah dualarımızı inşallah kabul eder kızlar
Umidimizi yitirmeyelim yeterki canim Yüce ALLAH kulunun dua etmesini nasip etmis ise kabulunu de nasip edermis bizim duamiz yipranmadan, tez vakitte bu sinavi hakkiyla gecebilmek olsun.

Aret Kamar muhteşem bir dr.9.yılımızın sonunda önce Allah ın izniyle tabii sonra da dr.sayesinde Allahım tamamına erdirirse bebeişimizi bekliyoruz.

Allah hayırlısıyla ve sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.bize de nasip olur inşallah.

Umidimizi yitirmeyelim yeterki canim Yüce ALLAH kulunun dua etmesini nasip etmis ise kabulunu de nasip edermis bizim duamiz yipranmadan, tez vakitte bu sinavi hakkiyla gecebilmek olsun.

Doğru canım amin diyorum bütün dualarına.birazdan çıkıcaz canım bana dua et hayırlı iyi haberlerle döneyim canım görüşmek üzere inşallah

Kızlar anca gelebildim eve çünkü bi saat geçikmeli aldılar.muayene etti aret bey ve iğnelerine bugün başlamıycaz çünkü senin yumurta üretimin diğer hastalara oranla daha zayıf olduğundan önce yumurta geliştirici hap kullanacaksın sabah aksam dedi.klomen verdi cuma akşamı tekrar bakalım duruma göre iğnelere başlarız dedi.yani cuma karar vericek kızlar.dua edin bu hap uygun kıvama getirsin yumurtaları.

Kızlar anca gelebildim eve çünkü bi saat geçikmeli aldılar.muayene etti aret bey ve iğnelerine bugün başlamıycaz çünkü senin yumurta üretimin diğer hastalara oranla daha zayıf olduğundan önce yumurta geliştirici hap kullanacaksın sabah aksam dedi.klomen verdi cuma akşamı tekrar bakalım duruma göre iğnelere başlarız dedi.yani cuma karar vericek kızlar.dua edin bu hap uygun kıvama getirsin yumurtaları.

canım hakkında hayırlısı olsun.. benimde yumurtalarımı iğnelerden çok geliştiriyodu o klomen hapı

canım hakkında hayırlısı olsun.. benimde yumurtalarımı iğnelerden çok geliştiriyodu o klomen hapı

Önce hapla geliştirelim dedi doktor duruma göre iğneye geçicekmişiz canım.bazılarının uzun sürer tedavisi dedi benim de öyle olabilirmiş.allah hayırlısını nasip etsin sonu güzel olsun yeterki inşallah iyi olur saol canım hepimiz için

Önce hapla geliştirelim dedi doktor duruma göre iğneye geçicekmişiz canım.bazılarının uzun sürer tedavisi dedi benim de öyle olabilirmiş.allah hayırlısını nasip etsin sonu güzel olsun yeterki inşallah iyi olur saol canım hepimiz için

Canim basladinya sonuda hayirlisiyla gelir temkinli bi dr heralde Aret bey bende verecekleri ignelerle yumuryalarin asiri uyarilmasindan endiseliyim yum takibimde ohss olmustu.
Bende geldim cnm capaya evdeyim simdi sagolsun Neriman hnm once tmm dedi sonra randevu ile dedi bosa gitmis oldum sinir oldum tam cikiolardi dr yoktu sanirim oyuzdenmi bilmiorum.

İnsallah kabul olur canim 19 lu hacet duasi diye geciyordu bende 19gun farz namazlarin ardindan okunuyor 19 defa baslarken 10 defa ALLAHU EKBER diyerek arkadasinda boyle mi yapmis heyecanlandim cok..

bana 4 rekat yada iki rekat allah rızası için namaz kıl sonrada bu duayı oku dedi ama çok uzun benim dediğim dua.
kuran ayetleri var 19 adet. her ayette 19 defa allahın 7 ismi var onları okuyorsun. yarın yanımda getiriyim tarayıp sana gönderirim. yada internette var. oradan bulursam sana linkini göndereyim.

hayırlı olsun ebrucum nilüferinde dediği gibi bi kere başladın ya gerisi gelir.

X