Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

Ben Aret hocamla yola çıktım çok mutluyum ilk denemem yumurtalarım toplandı 5. Gün donduruldular ohss olmamak için taze transfer yapılmadı regl bekliyorum transfer için. Aret bey dünya tatlısı bir adam bir baba sıcaklığı var ben onunla sohbet edince bile kendime geliyordum beni hep pozitif destekledi moralimin bozulmasına asla izin vermedi. Çalışanlar da öyle güler yüzlü sıcak ve ne sorsan yardımcı oluyorlar
Ben bu süreci halden anlamayan bi dr ile yurutemezmisim aret beyi seçerek ne güzel karar vermişim diyorum kendime herkese tavsiye ederim

Merhabalar.. Ben 31 Yaşındayım.Amh değerim 0,40 7 ayda 3 döllenmiş yumurta elde edilmiş ve dondurulmuştu. 3.gün embryosu olarak 8 Mayıs tarihinde transfer yapıldı. Fakat sonucum maalesef negatif oldu. Doktorumla yapmış olduğum görüşmede 2.denememizde de yüksek olasılıkla negatif sonuç alacağımızı söyledi. Hatta 2.denemeyi yapmamızda ısrar edip 3.sünde yumurta donasyonu kullanmamızı tavsiye etti. Fazlasıyla umutsuzluğa kapıldım ne yapacağımı bilemez haldeyim.

Ben 2015'in aralık ayında gitmeye başladım Aret Bey'e (Tüp Bebek Merkezi'ne)., yaşım şu an 47. Kendisine bende miyomların olduğunu bunların sorun olabileceğini söyledim defalarca ama önemsemedi, "tek sorun yaşın" diye tutturdu. Muayenelerde bile ağrım oluyordu bunu da biliyordu. Ama hep normal karşıladı. İlk denemeyi yaz gibi yaptık, başarısız oldu. O süreçte çok yorulup yıprandım ve eşimle bir süre toparlanmak için ara vermeye karar verdik. O esnada da merkez kapatılıp mühürlendi. Sonrasında LİV Hospital'da Dr. Deniz Kaya'ya gittim, yeni ekipti ve çok övülüyordu. Bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi, bu kadar çok miyomla bebeğin tutunması imkansızmış, tutunsa bile korkunç ağrılar yaşarmışım. eşi Ümit Kaya yaptı ameliyatımı, 12-13 taneydi yaklaşık, "açınca netleşir" demişti Ümit Bey, nitekim 29 tane nohut büyüklüğünde miyom alınmış. O durumda zaten imkansızmış gerçekten de ama Aret Bey para için sömürmüş bence. Doktor güya ama bizim dünya kadar paramız gitti. Liv'de de denedik geçen yaz ama olmadı üstelik herkes ümitliydi. Liv daha iyi elbette ama bu yakınlarda öğrendimki D vitamini eksikliği ciddi sağlık sorunlarına sebep oluyormuş, çocuğun tutunmasına bile engelmiş. Bu açıdan da Deniz Hanım'a kızgınım açıkçası. Ama doktorlardan çok azı D vitamini eksikliğinin öneminin farkında. Saç dökülmesi bile yapıyormuş ama cildiyecilerde bunun farkında değil, söyleseniz de kabul etmiyorlar. Ama en azından miyom ameliyatımı yapacak doktor bulabilidim yaşımdan dolayı bunu bile yapmak istemiyorlar hatta "aldır rahmini" diyen çok. Doktor önemli ama ülkemizde adam gibi ve dürüst doktor kalmadı gibi bir şey. Bizden geçti artık, ama inşaallah sizler başarırsınız.

İyi akşamlar. Aret beyi bugün arkadaşımdan duydum. Randevu aldım ama bi kaç yorumu okuyunca kafam karıştı. Bilenler bilgilendirirse sevinirim bayanlar.

İyi akşamlar. Aret beyi bugün arkadaşımdan duydum. Randevu aldım ama bi kaç yorumu okuyunca kafam karıştı. Bilenler bilgilendirirse sevinirim bayanlar.
Aret Kamar iyidir, önce rahim filmi ister icerinin durumunu görmek için. Enerjisi ve sıcaklığı da süper. Ancak bu tedavi isinde herkesin doktorla uyumu aynı olamaz tabi. O yüzden sizin yuzyuze görüşüp karar vemeniz en doğrusu. Kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

Aret Kamar iyidir, önce rahim filmi ister icerinin durumunu görmek için. Enerjisi ve sıcaklığı da süper. Ancak bu tedavi isinde herkesin doktorla uyumu aynı olamaz tabi. O yüzden sizin yuzyuze görüşüp karar vemeniz en doğrusu. Kalbinizin sesini dinlemelisiniz.
Teşekkür ettim sağolun. Dediğiniz gibi randevuya gidince belli olur sanırım.

Aret hocayla devam eden arkadaşlar ne aşamadasınız memnun musunuz ?
Ben dün görüşme yaptım aret beye ama biraz hayal kırıklığı oldu bu benim 5.tup deneme olacak ne hsyerskpihisne genetik nede çizik hiçbir şey onermedi başka merkezlerde de aynı oldu zaten üç ay önce dndulmus 5.gn denedim ikinade hep negatif oldu şimdi yine normal tüp yaş 40 oldunnormamiki

X