Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

slm kızlar öncelikle tedavide olan arkadaşlara hayırlı sonuçlar almaları dileğiyle hamiş olanlarada sorunsuz bi hamilelik geçirmeleri temenni ediyorum bende aret beyin hastasıyım denizliden geldim ist.la dün yumurtalarım toplandı 47 tane buğün haber verecekler kaçtanesinin döllendiğini hayırlısı olsun arkadaşlar bende aret beye gitmeden önce çok araştırdım hep olumlu yazılar yazdılar kendisi ve merkezdeki kişiler çok ilgililer ve iyiler inş.hayırlı sonuçlar alırıs hepimiz sağlıklı bebekler nasip etsin rabimm....

deniz sen kaçta gideceksin görüşmeye benim randevum 12 de benim de ön görüşmem var

canım benim randevum 12,30 bende 12,00 gibi orda olucam bakalım hayırlısı olsun
inşallah bize gelin başlayalım der ya :KK43:

senin adınada hayırlı seyler söyler
emin ol doktoru tanıyınca bize hak vereceksin

benimde randevum 12:40 da kizlar.karsilasiriz insallah.pazartesi günüde insallah hepimiz güzel haberlerimizi yazariz.

bugün bebeğimin kap atışını duydum harika bir duygu hala kulaklarımda çınlıyor sanki.Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın.

bugün bebeğimin kap atışını duydum harika bir duygu hala kulaklarımda çınlıyor sanki.Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın.

canım benim çok sevindim.sanki kendi bebeğimin sesini duymuş gibi heyecanlandım.inş haftaya bende duyarım:dance:

doğacım beklemek çok zordu keseden sonra ama geçri 15 gün işte sende inşallah haftaya duyacaksın harika bişey canım.

canım ben keseyi görene kadar öldüm resmen zaman geçmek bilmiyordu.şimdi biraz daha rahatım dış gebelik olmasından çok korkuyordum çünkü.rabbim mutluluğumuzu yarım bırakmıcaktır nekadar yalvardım tedavi sırasında bi bilsen hergün dua ediyorum bebeğimi koruması için

kızlar ne durumdasınız...bende aşılamaya başlıyorum ist. tüpte..

canım kafanı karıştırmak istemem ama ben biraz karışık durumdayım
acaba memorial a mı gitsem diye
memorialda aynı paraya denk geliyor ve yılların bilindik hastanesi
prof eşliğinde herşeye karar eriliyormuş biraz araştırdım gidenler çok memnun
ben yarın aret beyle randevum var regli oldum kontrollere gidicem ama gidersem başlamış olucam
ama yarın memorial dada var ne yapıcam kafam karışık
aret ey seni rahatlattı mı yani emin misin sen

deniz ben aret beye değil suzan hn a gdyrm....aşılama olduğu için pek düşünmedim karar verirken...sonuçta tüp kadar pahalı değil.memorıal hakkında bı bılgım yok...

deniz ben aret beye değil suzan hn a gdyrm....aşılama olduğu için pek düşünmedim karar verirken...sonuçta tüp kadar pahalı değil.memorıal hakkında bı bılgım yok...
anladım canım
aşılamanın ucreti ne kadar peki

dün aret beyle görüştüm pek bişi anlamadım açıkçası...personel çok lakayt doktorun odasına lap die dalıyorlar gerçi bu işler de kısmet işi ama kafam karışık fikir bekliyorum arkadaşlar...

dün aret beyle görüştüm pek bişi anlamadım açıkçası...personel çok lakayt doktorun odasına lap die dalıyorlar gerçi bu işler de kısmet işi ama kafam karışık fikir bekliyorum arkadaşlar...

merhaba canım.ben ilk tedavimi memorialde oldum.ikinci tedavim için aret kamare gitmeye karar verdim orada rapor geçiyor diye.1 kez görüşmeye gittim ama ben dr.yaklaşımını beyenmedim benim tekrarlayan düşüklerim oldu testler yaptırdım onlarıda yanıma aldım.bakmasını istedim hiç ilgilenmedi bile bu testlerin bizm için önemi yok sonuç ne olursa olsun bizm sana uygulayacağımız tedavi belli dedi.ben birdaha gitmedim merkezi tedavimide erteledim paramı tamamlayıp rapor geçmese bile memoriale gideceğim,hiç değilse orada kafamda acabalar kalmıyor memnun ayrılıyorum.

anladım canım 13.30 daydı randevum 14.30 da görüşebildim benim bugüne kadar yapılan testlere tedavilere baktı jinekolojik muayane etti..sonuç: rahim filmi istedi ve bazı kan testleri rahim filmini çektrdim temiz çıktı..kan testleri içinde haftaya boğuşucam...

kafam çok karışık yaa beni pek tatmin etmedi doktor hakkında pekde bilgim yok ben kaderciyim ne bilim daha önce çok iyi merkezdeydim ama orada da sıfır ilgiydi memorial aklımda şu testlerimi yaptırayım oraylada görüşürüm..bilmiyorum kısacası..

senin fiyatlarla ilgili bilgin varmı ne düşünüyorsun...:KK43:

X