Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

arkadsalar aret bey hakkında yorumlarınızı beklıyorum tavsıye edermısınız?kafam cok karısık

canım öncelikle hakkında hayırlısı olsun,rabbim gönlüne göre versin.bence merkezden randevu al ve ön görüşmeye git.dr.görüştükten sonra kararı sen daha iy verirsin .aklına takılanları sor,sorularına mantıklı cevaplar alıyorsan kafanda soru işareti kalmadan merkezden çıkarsan o zaman bence doğru karar vermişsindir.kimsenin söylediğine kafan takılmasın en iiy karar senin verdiğin karardır.

merhaba arkadaşlar
aranızda aret beyle devam eden veya yeni başlayanlar var. ben de tvden çok beğenerek randevu almıştım. izmirden geldim. internet üzerinden gayet kibar konuştular. tüm hazırlıklarımı yaptım (hormon testleri,HSG vs) cumartesi günü geçen hafta çok büyük bir ümitle gittim.
öncelikle aret kamar çok ukala bir adam. benim filmime de baktı vajinal muayene de yaptı hiç güzel bile demedi, moral düzeltecek 1 cümleyi geç sürekli moral bozdu. eşim zaten hiç sevmedi. eşimin sperm sayımını istda Hisar intercontinental hospital da yaptırmştık. sonuçların hepsini eline verdim baksın diye daha sonuca bakmadan biz böyle hastanelerin sonuçlarını dikkate almıyoruz oralar laborantlara yaptırıyo dedi, halbuki altına baksa 1 porf biyokimya uzmanı ve 1 klinik mikrobiyoloji uzmanının yaptığını görecekti. neyse tüm hareketleri merkezine para kazandırma yönündeydi. ben ssk lı olmama rağmen ve ağustos ayında ilk muayene ücretsiz demelerine rağmen benden birde 100 tl muayene ücreti isteyince ben baya bir kızdım. bağırdım muhasebede dedim paranız sizin olsun ama siz terbiyesizsiniz insanları kandırıyorsunuz. ki bence öyle. daha ilk konuşmada paradan konuşan bir doktorun bence tek düşüncesi para.
aret kamarı sevenler lütfen kızmasın ben yaşadıklarımı yazdım.
izmirde gittiğim hastaneye devam etmeye karar verdim. ordakiler çok kibardı bende tüm tüp bebek merkezleri öyledir sanmıştım yanılmışım.
Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin

bende senin gibi aret beyi çok kibar biri olarak görüyordum
bayramdan sonra kendisiyle görüşmeye gidicektim
ücretsiz muyene için başvuruda yapmıştım internetten ve kabul edilmiş
fakat sitede yazılanları okuyınca vazgeçtim
bu sitede fulya kliniğini duydum tavsiye üzerine
doktoru aradım doktor telefonda okadar pozitif biriki hemen olacağına inandım
ve beni ücretsiz muyane için çağırdı gerçektende para almadı
ve önce tüp bebek için kızdı muyane edicende en kısa yolu bu oldunu söyledi
gerçekten doktorum süper 45 dk eşimle benle sohbet etti
ve bu ay başlıoruz kısmetse tedavilere adetimi bekliorum....

bana göre en önemlisi doktor.......

merhaba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım ve 1 sorum olacaktı bende bebek tedavısıne baslamak ıstıyorum ve bana herkez aret beyyi önerdi. benim sizden istediğim aret beyi nerde bulcam bir çok kişi denizli özel sağliga geldi diyo bır kacıda ankaraya gittigini söylüyor nasıl bulcam nerde acaba aret bey telefon numarası varsa verebilirmisiniz lütfen

Aret bey İstanbul Tüp Bebek Merkezi'nin başında İstanbul'da....sanıyorun burdan telefon numarasını vermem doğru olmaz ama internetten İstanbul Tüp Bebek Merkezi diye google'dan aratısdan gerekli bilgileri bulursun....ben de Aret bey'in hastasıyım ve kendisinden,personelinden çok çok memnun kaldığımı söylemeden geçemeyeceğim...Aret Bey'de çok pozitif ve çok şeker bir insan....hemşireler de çok yardımcı.....Allahım bir an önce tüm bebek bekleyenleri bebek sahibi yapar inşallah.......sağlıklı sıhhati yarabbim......

ben denizlide oturuyorum tüp bebek için merkeze gittik bana çok ilgili samimi güler yüzlü geldi ama uzak ve eşimin işi nedeniyle oraya devam edemedik sonra 2 yer gezdim hiç menun kalmadım aklımda hep orası var ama uzak olduğu için bize biraz zor

bende ilk ona gitmiştim çok sıcak ve tatmin ediciydi ama uzak olduğu için devam edemedim sonra 2 yer değiştirdik oranın rahatlığını ve ilgisini biryerde bulamadım aklımda hep oraya gitmek var imkanı olanlara tavsiye ederim

bende senin gibi aret beyi çok kibar biri olarak görüyordum
bayramdan sonra kendisiyle görüşmeye gidicektim
ücretsiz muyene için başvuruda yapmıştım internetten ve kabul edilmiş
fakat sitede yazılanları okuyınca vazgeçtim
bu sitede fulya kliniğini duydum tavsiye üzerine
doktoru aradım doktor telefonda okadar pozitif biriki hemen olacağına inandım
ve beni ücretsiz muyane için çağırdı gerçektende para almadı
ve önce tüp bebek için kızdı muyane edicende en kısa yolu bu oldunu söyledi
gerçekten doktorum süper 45 dk eşimle benle sohbet etti
ve bu ay başlıoruz kısmetse tedavilere adetimi bekliorum....

bana göre en önemlisi doktor.......

canım bu dedıgın hastane nın adı ne

arkadaşlar benim arkadaşım hamile kontrole gitmiş ve beni anlatmış.dr.da istanbul tüp bebek merkezinde arkadaşım var çok iyi dr ona gidebilir demiş....dr.un ismi de suzan gençsoy....burdan biri aşılama yapmış o dr.da heralde....fakat onun dışındada memnun olanlarda var memnun olmayanlardaa....valla çok kararsız kaldım...bi ön görüşme yapıcaktım onda bile tereddüt ediyorum şuanda...zaten önceki testleride istemiyo...o zaman bizdende başka testler istiycek.....kafam yine karıştıııı....gerçi bu topiğede ne zamandır yazı yazılmamış ama ben yine yazıyım dedim...

arkadaşlar benim arkadaşım hamile kontrole gitmiş ve beni anlatmış.dr.da istanbul tüp bebek merkezinde arkadaşım var çok iyi dr ona gidebilir demiş....dr.un ismi de suzan gençsoy....burdan biri aşılama yapmış o dr.da heralde....fakat onun dışındada memnun olanlarda var memnun olmayanlardaa....valla çok kararsız kaldım...bi ön görüşme yapıcaktım onda bile tereddüt ediyorum şuanda...zaten önceki testleride istemiyo...o zaman bizdende başka testler istiycek.....kafam yine karıştıııı....gerçi bu topiğede ne zamandır yazı yazılmamış ama ben yine yazıyım dedim...

Merhaba ben aret beyin hastasıyım ve bebek sahibi olma sürecimde yaklaşık 6 doktora gittim sadece aret bey benden rahim filmi istedive problemimi buldu bu güne kadar normal yollardan bir gebelik geçirdiğim için diğer doktorlar araştırma gereği bile duymadılar gerçi bebeğimi 6 haftalıkken kaybettim.Neyse fazla uzatmıyım memnun kaldığım ve sorularıma her türlü yanıt aldığım tek doktor aret beydir şu andada tüp bebeğin tüm aşamalarını tamamladık ve 12. günün sonunu bekliyorm önümde 3 gün daha var inşallah bebişlerimi içimde tutabilmişimdir.Allah herkezi bebek sahibi yapsın.:emir_bebek:

merhaba bende aret beyı burdan duydum genelde ıyı konusmalar okumustum bugun gıttım bıraz yogun bı yer kalabalık doktorun amelıyatı vardı son anda ben gırdım aret bey cok konusmadı ama ne desınkı dıye dusundum zaten hep aynı seyler testlere bakılıyo fılm ıstenıyo adetınde gel denıyo begenmıyen arkadaslar neden sıkayetcı anlamadım bende huzursuz oldum sımdı kotu yorumları okudugumda sekreterler bana ıyı davrandı ama bıraz bekledıgım ıcın sınırlendım belkı ondandır:) fıyat konusundada hıc pazarlık yapmadılar ındırım yok dedıler.
bende cuma rahım fılmımı ve tahlıllerı gostermeye gıdıcem radyotomda cektıler fılmı orda bu tahlıller ne kadar tuttar 750 dedı cok geldı bana sızlerdende aynısınımı ıstedı acaba
bırde cok kalabalık bı yerdı butun ıslemlerı kendısı yapıyo dımı ısı var sızı dıger doktora alalım fılan olmaz dımı
tesekkurler

MERHABA EDASTR
Aret Bey'in hastasıyım.ıyi bir doktor.Çok fazla konuşmuyor ama işini biliyor.Benim bu ay donmuş transferlerim olacak.Aret Bey yapacak...Bu arada karar verebildinmi??

mrb arkadaşlar ben de gitmeyi düşünüyorum ama çok da umutlu değilim kendi adıma benim fsh çok yüksek 70-80 arası ist.tüp bebek de derman bulabilir miyim acaba:KK43:(

istanbul tüp bebek merkezini kimseye tavsiye etmiyorum....ben memnun kalmadım...alsanaalsanasmile
ayrıca fiyatı da uygun filan değil...:kızgın:
o paraya daha iyi yerlere gidilir..

valla aret bey hakkında hem iyi hem kötü yorumar okudum..
cok şaşkınım bende ona başlamayı düşünüyordum dr. tavsiye etti...ama olumsuz yorumlarıda okuyunca karasızım çanakkalede ikamet ediyorum...
telefonla görüşme yaptık gayet iyiler ama yüz yüze daha henüz görüşmedik...neyse bir gideyim ne yapalım benimde kısmetimde ne varsa onu yaşayacağım...

Aret Bey gidecek arkadaşlar;
Aret bey işinde son derece profesyonel biri. İlk aşılamam tuttu ve 6 haftalıkken kaybettim ikinci aşılamamı yaptı ve ikinci aşılamamda tuttu şuan 11 haftalık hamileyim . Aile doktorumuzun önerisiyle kendisine gittim ve beni yönlendiren doktor aşılama ve tüp bebekte iki önemli faktörün olduğunu belirtti birincisi gideceğin doktorun labaroratuarı çok iyi olmalı ikincisi eli hızlı ve yetenekli olmalı demişti ve bu konuda İstanbulda önereceğim tek doktor var buda Aret bey diyerek gitmemi istedi.
Gittiğimde karşılama,hemşirelerin ilgisi ve her şeyden önemlisi Aret bey’in tüm süreç boyunca bana verdiği destek benim için çok önemliydi. Bence bir doktordan sadece güleryüz ve ilgi beklemek hata önemli olan aşılama ve tüp bebek çalışmalarındaki başarı oranı. Aret bey’in başarı oranı yüksek ve büyük hastanelere göre ücretide çok uygun.
Güven veren , emin ellerde olduğunuzu hissettiren önemli doktorlardan birisi tanıştığınızda şunu çok net göreceksinizki işine kendisini adamış bir doktor.
Umarım her şey istediğiniz gibi ilerler. Gözüm kapalı referans olabileceğim bir doktor.

bende arte beyin hastasıyım 2010 mart ayında tüp bebek denemeizi yaptık ilk denememde hamile kaldım sonunda kaybettim :KK43:( şu anda 2. denemeyi yapıyoruz ve arte beyden çok memnunum memnun kalmasam 2, denememi orda yaptırmazdım çok ilgililer ve aret beyin bu kanuda çok iyi olduğunu düşünüyorum gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim burada okuyupta ön yargıyla gitmeyin lütfen

X