Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

merhabalar epeydir buraya kimse yazmıyor ama ben düşüncemi yazmak istedim.aret beye bende görüşmeye gittim ve gerçekten hastasıyla baya ilgili olduğunu gördüm nasip olursa tedavimi orada başlıycam bugüne kadar birçok dr gittim hiçbirisi bana rahimde kalınlık olduğunu söylemedi ilk defa aret bey bu konuya değindi buda çocuğun tutmaması için önemli bir etken aret beye gidenler tedaviye başlayanlar burada düşüncelerimizi paylaşalım birbirimize dert ortağı olalım.

merhabalar epeydir buraya kimse yazmıyor ama ben düşüncemi yazmak istedim.aret beye bende görüşmeye gittim ve gerçekten hastasıyla baya ilgili olduğunu gördüm nasip olursa tedavimi orada başlıycam bugüne kadar birçok dr gittim hiçbirisi bana rahimde kalınlık olduğunu söylemedi ilk defa aret bey bu konuyaa değindi buda çocuğun tutmaması için önemli bir etken aret beye gidenler tedaviye başlayanlar burada düşüncelerimizi paylaşalım birbirimize dert ortağı olalım.

canım hayırlı olsun tedavin bende aret beyde tedavi oldum polipleri m varmış hberim yoktu ameliyet oldum hemen sonrasında ilk adet,imde tedaviye başladık ilaçsız tüp bebek yapalım boşuna paradökme dedi 2 yumurtam oldu 1i boş çıktı 1tane 2.kalite yumutam döllendi ve şuan 14haftalık hamileyim ilk denememdi iyki ona gittim kesinlile tüccar değil önce insan vede iyi bir doktor

edirnecim öncelikle bebeğin hayırlı olsun maşallah ben buradan bu hamilelik haberlerini okuyunca kendimin olmuş gibi çok mutlu oluyorum Allah tamamına erdirsin inş.aret bey gerçekten kimseyi para gözüyle görmüyor ilk gittiğimde adetimin 3. günüydü başka bir kliniğe gitmiş olsaydım hemen o gün tedaviye eminim başlardı ama aret bey adetimin 14.günü çağırdı galiba rahimi inceltmek için tedavi uygulayacak.aret beyde kesin olacak diye birşey yok bu Allahın takdiri ama en azından sömürülmediğini hissediyosun.

:KK49::KK49::KK49:
edirnecim öncelikle bebeğin hayırlı olsun maşallah ben buradan bu hamilelik haberlerini okuyunca kendimin olmuş gibi çok mutlu oluyorum Allah tamamına erdirsin inş.aret bey gerçekten kimseyi para gözüyle görmüyor ilk gittiğimde adetimin 3. günüydü başka bir kliniğe gitmiş olsaydım hemen o gün tedaviye eminim başlardı ama aret bey adetimin 14.günü çağırdı galiba rahimi inceltmek için tedavi uygulayacak.aret beyde kesin olacak diye birşey yok bu Allahın takdiri ama en azından sömürülmediğini hissediyosun.

sağol canım inş. sende meleğine tez zamanda kavuşursun aret bey dediğin gibi para olarak bakmıyo olaya önce yapılması gereken ne varsa tetkik olarak herşeyi yapıyo teşhisi iyi koymak için kesinlikle aret beyle olcak diye bişey değil tabiki dediğin gibi allahın takdiri ama en azından gerekenin yapıldığını bilmek sömürülmediğini bilmek güzel :KK49::KK49::KK49::KK49:

amin canım inş sağol dua et bizlerede.benim kendiliğinden iki düşüğüm bi dış gebeliğim var bir tüp daha yaptırmıştım ama olmadı bakalım bu sefer aret beydeym hayırlısı inş,senin problemin polipmiş demekki dr bunu anladı ne güzel hemde ilaç almadan bebeğine kavuşmussun,takiplerini aret beymi yapıyo

amin canım inş sağol dua et bizlerede.benim kendiliğinden iki düşüğüm bi dış gebeliğim var bir tüp daha yaptırmıştım ama olmadı bakalım bu sefer aret beydeym hayırlısı inş,senin problemin polipmiş demekki dr bunu anladı ne güzel hemde ilaç almadan bebeğine kavuşmussun,takiplerini aret beymi yapıyo

etmezmiyim hep ediyorum ismende ederim senin için .evet poliplerim old. bilmiyordum ve nekadardır old.da belki 6-7 aydır vardılar boşuna uğraştım çünkü tam bebeğin yerleşmesi gereken yeri kapatıyordu ultrasonda gösterdi bana aret bey diğer sorunumda rezerv azlığı ve bi ihtimalde yumurt kalitesinde de düşüklük buyüzden ilaçsız tedaviyi uygun gördü bende takipleerimi aret bey yapıyo cnm inş. hayırlısı olsun seinin içinde:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

çok teşekkür canım seninle benim problemlerim aynı gibi benimde rezerv azlığı var fsh en son 10du geçen ay yaptırdım

ben varım cnaım :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: sormak istediğin bişeymi var yardımcı olabileceğim bişeyse sor :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

sağol canım iyiki varsın birşey sormak değilde tedaviye gidenlerin tedavi basamaklarını birbirimize anlatmak istiyorum aret beye gidince orası dolup taşıyor ama burayı herkes terketmiş neyse hayırlısı edirnecim ilaçsız tüp bebeği bende teklif etsemmi dr olmazsa tüp yaparız sonra benimde yumurta kalitesi düşük

sağol canım iyiki varsın birşey sormak değilde tedaviye gidenlerin tedavi basamaklarını birbirimize anlatmak istiyorum aret beye gidince orası dolup taşıyor ama burayı herkes terketmiş neyse hayırlısı edirnecim ilaçsız tüp bebeği bende teklif etsemmi dr olmazsa tüp yaparız sonra benimde yumurta kalitesi düşük

evet ya burda aret beye gidipte aktif olarak yazan pek kimse yok ben kendimden başkasını görmedim şimdiyekadar şuanda sana aşılamamı dedi tam olarak hangi aşamadasın ..bana direk ilaçsız yapıcam seninkini dedi bende neden ilaçsız tereddüt ettim baştan açıkladı oda bide benm karaciğer rahatsızlığımda vardı belki oda etken olmuştur.

evet ya burda aret beye gidipte aktif olarak yazan pek kimse yok ben kendimden başkasını görmedim şimdiyekadar şuanda sana aşılamamı dedi tam olarak hangi aşamadasın ..bana direk ilaçsız yapıcam seninkini dedi bende neden ilaçsız tereddüt ettim baştan açıkladı oda bide benm karaciğer rahatsızlığımda vardı belki oda etken olmuştur.

edirnecim ben bir defa gittim aret beye ultrasonla baktı rahim duvarında kalınlık var dedi ilk önce onun tedavisini yapıcaz dedi,gittiğimde adetliydim 14 yada 15.günü gel bakalım dedi yani hemen tüpe başlamıycaz heralde.bütün ilaçlar karaciğeri etkilediği için sana en az ilaçla tedavi yapmak istemiş demekki ne güzelde olmuş

son 4 5 aydır adetlerim bayağı azaldı rahim kalınlığı ondan oldu galiba problemin biri bitip biri başlıyor bakalım ne olacak hayırlısı inş.senin hamilelik nasıl gidiyo

son 4 5 aydır adetlerim bayağı azaldı rahim kalınlığı ondan oldu galiba problemin biri bitip biri başlıyor bakalım ne olacak hayırlısı inş.senin hamilelik nasıl gidiyo

anladom canım dediğin gibi sonuçta adet kanamsıyla zaten rahimin bir tabkası dökülüyo iinceliyo inş. en kısa sürede tedavinden sonuç alırsın haberleşelim yaz merak ederim ben ....benimde hamillelik iyi şimdilik 3lü testimiz yapılcak bide cinsiyeti öğrencez kısmetse .8 . haftamada kanamam olmuştu has.tde yattım 3 hafta istirahat ettim şimdi yok çok şükür

anladom canım dediğin gibi sonuçta adet kanamsıyla zaten rahimin bir tabkası dökülüyo iinceliyo inş. en kısa sürede tedavinden sonuç alırsın haberleşelim yaz merak ederim ben ....benimde hamillelik iyi şimdilik 3lü testimiz yapılcak bide cinsiyeti öğrencez kısmetse .8 . haftamada kanamam olmuştu has.tde yattım 3 hafta istirahat ettim şimdi yok çok şükür

bakalım nasıl bi tedavi uygulayacak dr yazarım ben buraya her zaman merak etme perşembe gidicez dr bakalım ne diyicek geçmiş olsun dikkat et kendine bırak işi gücü boşver bu arada kaç senelik evlisin benim bu ay 7 bitip 8e giricez olsun Allah sağlıktan ayırmasında herşey olur olmazsada yapacak birşey yok herşey nasip

bakalım nasıl bi tedavi uygulayacak dr yazarım ben buraya her zaman merak etme perşembe gidicez dr bakalım ne diyicek geçmiş olsun dikkat et kendine bırak işi gücü boşver bu arada kaç senelik evlisin benim bu ay 7 bitip 8e giricez olsun Allah sağlıktan ayırmasında herşey olur olmazsada yapacak birşey yok herşey nasip

bende cumartesi gidicem valla işyaptığım yok sağolsun eşim herşeyi yapıyo ben 4 yıllık evliyim maşallah iyiki bebek için erken davranmışsın herşeyin hayırlısı tabi önce senin sağlığın :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Merhaba...Gebelik takibi ile ilgili merak ettiğim şeyler var.Size Aret Bey ikili test yaptı mı ? ve 3 lü test ne kadara mal oldu ...cevap verebilirseniz çok memnun olurum.

edirnecim bugün aret beydeydim rahim kalınlığım aynıymış adet olunca tüp tedavisine başlıycaz toplanan yumurtalar döllendirilip dondurulucak,daha sonra rahim kalınlığı için tedavi uygulayacak rahim normal kalınlığına gelince transfer yapacakmış buda kaç ayı bulur beli değil.ultrasonla bakarken rahim bizi baya uğraştıracak dedi.hayır anlamadığım o kadar dr gittim hiçbir tanesi benim böyle bir sorunum olduğunu söylemedi,napıyım aret beye güvenmek istiyorum.ilaçsız tüp bebeği dedim oyalanmak olur dedi.benden haberler böyle edirne bakalm sonu ne olur

Merhaba...Gebelik takibi ile ilgili merak ettiğim şeyler var.Size Aret Bey ikili test yaptı mı ? ve 3 lü test ne kadara mal oldu ...cevap verebilirseniz çok memnun olurum.

merhaba canım 2li test yapmıyo aret bey 3lü yapıyo bende yeni yaptırcam ücretini net olarak bilmiyorum merkezi arayıp vezneden sorabilirsin sanki 90tl olarak hatırlıyorum sormuştum önceden:KK49::KK49:

X