Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39
merhaba arkadaşlar
bende dr. aret kamarla tedaviye başlayacaklardanım. kendisi ile ilk görüşmemizi yaptık
bir suru test istedi rahim filminden rubella lara toxoplazmalara kadar nitekim çok şükür tetsleri mi yaptırdım eşimdende bi suru istedi onlarıda yaptık bu haftasonu doktor beyle randevum var bakalım reglime bir hafta kalmış olucak umarım bu ay tedaviye başlatır. lütfen dua edin benim için başka bir eksiklik başka bir problem olmaz da bu ayki reglimle tedaviye başalarım. sizler bana dr. ve merkez seçiminde çok yardımcı oldunuz. bu benim ilk denemem ama o kdara sabırsız ve o kadar merak içindeyim ki her anımda butun bu sureçleri düşünmekten başka birşey yapamıyorum. sizce zamanlamam iyi mi testleri yaptırdım reglimden önceki hafta görüşmeye gidiyoruz. kısa protokolle başlatırlar mı acaba?

inş hayırlı olur arkadaşım....inş.............çok telaş etme .....aşırı zor şeyler değıl.....sabır ıstıyoo yaşın kaç kaş yıllık evlısın................yaşa bğlı bıraz kısa uzun tedavu...............ve bence adetın ıkıncı gunu bal çorekotı tarçın başla

merhaba arkadaşlar
bende dr. aret kamarla tedaviye başlayacaklardanım. kendisi ile ilk görüşmemizi yaptık
bir suru test istedi rahim filminden rubella lara toxoplazmalara kadar nitekim çok şükür tetsleri mi yaptırdım eşimdende bi suru istedi onlarıda yaptık bu haftasonu doktor beyle randevum var bakalım reglime bir hafta kalmış olucak umarım bu ay tedaviye başlatır. lütfen dua edin benim için başka bir eksiklik başka bir problem olmaz da bu ayki reglimle tedaviye başalarım. sizler bana dr. ve merkez seçiminde çok yardımcı oldunuz. bu benim ilk denemem ama o kdara sabırsız ve o kadar merak içindeyim ki her anımda butun bu sureçleri düşünmekten başka birşey yapamıyorum. sizce zamanlamam iyi mi testleri yaptırdım reglimden önceki hafta görüşmeye gidiyoruz. kısa protokolle başlatırlar mı acaba?

tedavin hayırlı olsun. aret bey de doktor listemde. zaten ya memorial ya cerrahi ya da ist tüp bebeği düşünüyorum. sana biri mi önerdi aret beyi? nasıl buldun doktoru?

canım ben 17 aylık evliyim
eşimden kaynaklanan problemimiz var
kendisi 100,000 ml spermi var ve normal yolla olması mucize givbi birşey
24 yaşındayım ve kısmetse tedaviye başlamak istiyorum
anne babalarımız bizimle saglıklıyken onlara bunu yaşatmak bana yardımcı olmalarını istiyorum
o yuzden bekelemek istemedim.

tedavin hayırlı olsun. aret bey de doktor listemde. zaten ya memorial ya cerrahi ya da ist tüp bebeği düşünüyorum. sana biri mi önerdi aret beyi? nasıl buldun doktoru?

canım denizcim,
ben baya burdan arkadaşlardan okudum, aret beyin hastalarıyla irtibata geçtim normal buranın dışındada mailleştim ve o şekilde kara verdim
o doktor haricinde kimse olumsuz birşey yazmadı ve ilk randeyu alıp gittim o kadar rahatlatıcı candan egosuz bir insanki seninle çok samimi konuşuyor hiç utandırmıyor ve merkezde çalışanlarıyla bana çok sıcak geldi herkes guleryuzlu ve hep iyi dileklerini yansıtıyorlar.
sende yapılmış testlerin falan varsa istersen bi gun ayarla ve aret beyden randevu al tedaviye başlamıyacak olsan bile ilk görüşme yap.

randevu aldım zaten canım bu cumartesiye. bir tek benim önce histeroskopi olmam gerekli ve aret bey için bu konuda bir bilgim yok. sen hastalarından histeroskopi veya laparoskopi olmuş birine rastlamış mıydın ?

randevu aldım zaten canım bu cumartesiye. bir tek benim önce histeroskopi olmam gerekli ve aret bey için bu konuda bir bilgim yok. sen hastalarından histeroskopi veya laparoskopi olmuş birine rastlamış mıydın ?

canım bu konuda kimseye rastlamadım ama msn kullanıyor isen
istanbul tüp bebeğin online sorular için kullandığı bir hotmail adresi var istersen adresi kaydet orda müşteri hizmetleri her gun açık oluyor ve istediğin soruyu sorup randevularını buradanda alabiliyorsun.
hiç sıkılmadan cevap veriyorlar.

Son düzenleme:
bende doktor Aret bey'in hastalarındandım......daha önce 2 kez başka bir yerde tüp bebek tedavisi görmüştüm...3.kez Ater bey'de karar kıldım....Allahıma çok şükür hamile kaldım......ve daha önceki tedavilerimde 3-4 tane orta kaliteli yumurta elde edilirken aret bey'de 8 adet 1.kalite yumurtam oluştu....3 tanesi transfer edildi...5tanesi de donduruldu....ben o doktordan çok çok memnun kaldım...hep pozitif konuştu beni çok rahatlattı.....inşallah senin de tedavin güzel geçer ve hamile kalırsın......Rabbim tüm bebek isteyenlerin yüzünü güldürsün inşallah..........sağlıklı,sıhhatli,hayırlı bebeklerle

bende doktor Aret bey'in hastalarındandım......daha önce 2 kez başka bir yerde tüp bebek tedavisi görmüştüm...3.kez Ater bey'de karar kıldım....Allahıma çok şükür hamile kaldım......ve daha önceki tedavilerimde 3-4 tane orta kaliteli yumurta elde edilirken aret bey'de 8 adet 1.kalite yumurtam oluştu....3 tanesi transfer edildi...5tanesi de donduruldu....ben o doktordan çok çok memnun kaldım...hep pozitif konuştu beni çok rahatlattı.....inşallah senin de tedavin güzel geçer ve hamile kalırsın......Rabbim tüm bebek isteyenlerin yüzünü güldürsün inşallah..........sağlıklı,sıhhatli,hayırlı bebeklerle

merhaba canım
evet aret beyin hastası olduğunu biliyorum senin yazdıklarında seçmem için nedeenlerindendi çok teşekkür ederim
hepimiz bebeklerimize saglıkla kavuşur saglıkla kucagımıza alırız
rabbim isteyenlerin yuzunu guldürsün

Denizcim kara vermiş ve başlıyorsun gördüğüm mkadarıyla, hayırlı olsun canım, tedavi süreci o kadar hızlı geçiyorki anlamıyorsun bile, asıl zor olan bekleme süreci, inşallah tedavin gönlündeki gibi sonuçlanır canım, ben merkezden memnun kalmıştım, yapılan herşeyin usulüne uygun olduğunu da görmüştüm, artık buralarda okuya okuya ne yapılır ne yapılmaz uzman olduk neredeyse, hep olumlu ol, asla olmaz mı diye düşünme, Rabbim yardımcın olsun.

Google de aret kamar diye arama yaparsaniz bir hikaye ile karsilasirsiniz o bayan benim uni. den sinif arkadasim.

denizcim tedavin hayırlı olsun rabbim yüzünü güldürsün inşallah.bende aret beyin hastasıyım ve şu an hamileyim bence çok doğru bir seçim yapmışsın bu zorlu süreçte doktorunun hatta hemşirelerin ve çalışanların senin yanında olduğunu bilmek çok güven verici.biliyorsunki bu süreçte moralini çok yüksek tutman gerekli doktoruna olan güvende çok önemli.ben ilk gördüğüm dakikada doktoruma güvenmiştim ve haklı çıktım.darısı başına arkadaşım.

Evet Denizli deki olayi.Ucuz erkek bebekler dogdu ama anne yok artik.Arkadasim tek cocuktu babasi da dis hekimiydi.o artik yok

Evet Denizli deki olayi.Ucuz erkek bebekler dogdu ama anne yok artik.Arkadasim tek cocuktu babasi da dis hekimiydi.o artik yok

acını hatırlatmak istemem ama ben bu olayı merak ettim araştırdım ama bulamıyorum biraz bahsedebilirmisin.

yazıyı buldum ve çok içim acıdı okurken allah geride kalan yavrularına uzun ömür versin.çok içim acıdı gerçekten

X