Bebek bakım ürünlerinde tercih ettiğiniz marka

gulden1980

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
4
0
43
Arkadaşlar herkese merhaba.bende aranıza yeni katıldım.18 ağustosta anne olucam inşallah.merak ettiğim birşey var bebek bakım ürünlerinde hangi markaları tercih ederek aldınız.paylaşırsanız sevirim..opuyorumnanaktan

sebamed ve dalin kullanıyorum.Yanlış hatırlamıyorsam mustela diye bir marka varmış eczanede,iyiymiş.Johnsons kullanıyordum,kanserojen olduğunu okudum,içime kurt düştü ve kullanmayı kestim.Allah kavuştursun kuzuna canım

pişik kreminde popolin çok iyi.akşam sürüyorum sabaha pişik falan kalmıyor.
Johnsons bayb nin şampuanının kullanıyoruz.
ıslak mendilde nivea veya huggies.
bezde önceleri prima kullanıyorum bir kaç aydır huggies kullanıyorum daha çok beğeniyorum.

sebamed.
bi de pişik için "DESıTıN" diye bir krem var canım. bulabilrsen şiddetle tavsiye ediyorum. mercimek tanesi kadar ve bi kez sürüyosun. MUCıZE

peki biberon ve emzik için önerisi olan varmı? ben biberonu cam alıcaktım arkadaşım plastik al hafif olur dedi benimde içime sinmedi..

biberon için kolik önleyici almalısın.dr browns u kullanıyorum ben.emzik de nuk(ayda bir emzik ve biberon başlığını değişmen gerek)biberonun emzik başlığını yenidoğan olarak almalısın.
bez için yenidoğan prima kullandım ozamanlar.hala da prima.
ıslak mendil nivea baby.
şampuan,bebeyağı ve pişik kremi de chicco çok da memnunum..

biberon için kolik önleyici almalısın.dr browns u kullanıyorum ben.emzik de nuk(ayda bir emzik ve biberon başlığını değişmen gerek)biberonun emzik başlığını yenidoğan olarak almalısın.
bez için yenidoğan prima kullandım ozamanlar.hala da prima.
ıslak mendil nivea baby.
şampuan,bebeyağı ve pişik kremi de chicco çok da memnunum..

çok saol canım o resimdeki bebiş seninmi? inşallah bende o günleri görürüm....:emir_bebek:

cam biberon çok daha sağlıklı.plastik biberon tercih edeceksen çevrimin içinde 2 ya da 5 yazmalıymış.7 yazanlar kansorejen içeriyormuş.bakım ürünlerini alırken de içinde paraben maddesi bulunmayanı araman çok daha sağlıklı olur...

X