bebişlerim çok mu zayıf?

menekxsxe 44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
359
11
41
benim kuzular 6 ayı bitirdiler.biri 7.250 diğeri 7400 kiloları çok mu düşük?:KK43:( ne yapmam lazım çok iştahsızlar.....:nazar:

Canım bence çok normal.
hemde ikizler daha ne olsun.

bak netten bunu buldum.
İçin rahatlamıştır sanırım...a.s

erkekhi9.jpg

31289863cj5.jpg

canım önemli olan sağlıklı olmaları , ben - kendim de dahil olmak üzere - annelere bi anlam veremiyorum , sonuçta aşırı kilo sağlıklı değil , hepimiz hem sağlığımız hem güzelliğimiz için kilo vermeye çalışıyoruz ama söz konusu çocuklarımız olunca nedense illa kilolu olsunlar istiyoruz , kilosu normalse - ki belirtilen değerlere göre gayet normal - sağlıkları yerindeyse şükredelim başka da birşey istemeyelim canımcım a.s.
:nazar:

selam canım benim bıdıklarda seninkilerden bir ay önde.. bir ay önce 8400 7300 civarındalardı..
şimdi kiloları biraz daha arttı ama tartılmadılar kaç zamandır..
hiç endişlenme kiloları gayet normal..
arkadaşların dediği gibi yeterki sağlıklı olsunlar...

çok teşekkür ederim arkadaşlar içimi rahatlattınız.çevredende birkaç kişi zayıflar diyince kötü oldum.neyse dediğiniz gibi çok şükür sağlıkları yerinde.önemli olanda bu.:1hug:

benim bebeğim de 7. ayını bitirdi 7500 gr. valla şimdi bende telaşlandım o zaman benim ki çok daha fazla zayıffffffffff

Bence de gayet normal kilolar..Benimki de 6 ay muayenesinde 7 300'dü. Ama forumdaki kilolara bakınca bunalıma giriyorumlaelaelaelaelae
Bence arkadaşım sen internetteki ortalamalara bak rahat et, yoksa bizim arkadaşların 10-11 kiloluk tosunlarına bakma:lepi:

canım önemli olan sağlıkları.... Kilo konusunda da endişelenmene gerek yok bence... 5 aylıkken doğum kilolarının 2 katı, 1 yaşına geldiklerinde doğum kilolarının 3 katı olmaları gerekiyormuş. Benim kızım 2620gr doğdu, tabiii ki 4000gr doğanlardan daha düşük kiloda olacak şimdi... Düşün ki 1 yaşındayken 8000gr civarında olcak :))

X