Kombine zayıflama deneyimleri:)

kaya73

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
3
0
Herkese merhaba ;
Ben bir yıldır üye olmadan yazılanları okuyup dururken benimde eşsiz zayıflayamama deneyimlerinden faydalanılsın istedim:)

1,5 yıl önce boşandım yeni bir hayata entegre olma tantanasına yeme içme olayını pekte takmıyordum,birde ilaç içme olayı da sağolsun...

Velhası 57 iken olmuşuz 64 kg(boyum 1.68),1 aydır sabahları 1 saat yürüyorum,zayıflama kemeri+masaj kremi ile tombul bölgeleri tıngırdatıyorum haftada 2 gün akşam yüzmeye gidiyorum veeee sabah akşam form çayı,yeşil çay ve tere tohumunu karıştırıp içiyorum sonuç 0 anlamadım ki bu kilolar beton mu oldu:KK43:

Günde 3 ana 2 de ara öğün yiyorum düzenli ve gereksiz şeyleri çıkardım hayatımdan nirvanaya ulaşacağım nerdeyse ama kilolar gitmiyor nedense,evet görüntüde zayıflamış gözüküyorum hoş bir şekil aldım ama tartıya yansıma ne zaman olacak bende sorular bitmez:)))Allah kadınlar kulübü üylerine yardım etsin:))

Evde herkes sıkılaştığımı çok zayıfladığımı söylüyor bende her sabah hevesle soyunup tartılıyorum cıkkk yine 64 üstelik evde ki tüm tartılar da aynı şeyi diyor haa bir de akşam 7.30 dan sonra sadece meyve yiyorum Allahım yemekten içmekten korkar oldum...
Tere tohumu da içilmeyecek kadar kötü tadı olan bir şey ona bile çözüm buldum suyun içinde form çayı ile hemhal olunca tadı gelmiyor hepsini lööönk dikiyorum:))

bende yeşil çay içiyorum ,maydonoz sapı vs.. yürüyüş yapıyorum ama pek düzenli değil. yediklerime dikkat te ediyorum gören zayıflamışın diyor ama 63 ten aşağı düşemiyorum.boyum 160 kilom 63 tombikim yane :)))) sıkı bi diyet yapmam gerek ufff:KK43:((

Bazen diyorum ki çok zayıf olan birilerine insan atabilse şu kiloları,yazık bir dirhem yağsız geziyorlar hahaha ama sihir denen şey yok...
Erkekler bu kiloya takılmazken biz kadınlar niye bu kadar sıkılıyoruz bunu da anlamış değilim,haa birde az bir çabayla zayıflayanlara sinir oluyorum ya hep mi bir şansızlık bulutu hep aynı insanda birleşir üüüüü

Bazen diyorum ki çok zayıf olan birilerine insan atabilse şu kiloları,yazık bir dirhem yağsız geziyorlar hahaha ama sihir denen şey yok...
Erkekler bu kiloya takılmazken biz kadınlar niye bu kadar sıkılıyoruz bunu da anlamış değilim,haa birde az bir çabayla zayıflayanlara sinir oluyorum ya hep mi bir şansızlık bulutu hep aynı insanda birleşir üüüüü

arkadaşım var başı agrısın 2 kg verir öle yani hasta oldumu grip nezle falan kesin gider 2 kg.ben günlerce aç gezerim zar zor.ayrıca erkek kardeşimde oturdunda 1,5-2 ekmek bütün beyaz ekmek yer kızlar ama gör süper vücüt var adamda onu yemek yerken görünce sinir oluyorum artık.kötükedihüso

Ben de yeni başladım, günde 1 saat kadar kondisyon aletleriyle calışıyorum,
ilk önce 10 dk kadar tae-bo yapıyorum videodan, acayip ısındırıyo,
sonra leg magic calışıyorum, 10dk kadar kendi cd sindeki hareketleri yapıyorum,
o da bitince 100 adım twist&shape yapıyorum, (şimdilik 100 adım , ilk haftam olduğu için, önümüzdeki günlerde artırıcam ),
sonra ab rocket 20 defa 3 set halinde yapıyorum, toplamda 60 oluyo,( bu da artıcak inş haftaya ) ve
en son da plates topumla 15 dk kadar vakit geciriyorum, yotube videolarıylaaaa...

Ama benim en büyük yanlışım bu uğraşılarla birlikte yediklerime dikkat etmemek, sigara böreği, patates kızartmasına devam etmek cokacimcoook ama birden bünyem şaşırmasın, azar azar bırakıcam onları da :jeyyar:

hedefim bu pazar gününe kadar tartıda 60 kg ı görmek, inş Allahım inşşş kaydirigubbakcemile2

hepinize başarılar kızlarrrrr :lepi:

Ben de yeni başladım, günde 1 saat kadar kondisyon aletleriyle calışıyorum,
ilk önce 10 dk kadar tae-bo yapıyorum videodan, acayip ısındırıyo,
sonra leg magic calışıyorum, 10dk kadar kendi cd sindeki hareketleri yapıyorum,
o da bitince 100 adım twist&shape yapıyorum, (şimdilik 100 adım , ilk haftam olduğu için, önümüzdeki günlerde artırıcam ),
sonra ab rocket 20 defa 3 set halinde yapıyorum, toplamda 60 oluyo,( bu da artıcak inş haftaya ) ve
en son da plates topumla 15 dk kadar vakit geciriyorum, yotube videolarıylaaaa...

Ama benim en büyük yanlışım bu uğraşılarla birlikte yediklerime dikkat etmemek, sigara böreği, patates kızartmasına devam etmek cokacimcoook ama birden bünyem şaşırmasın, azar azar bırakıcam onları da :jeyyar:

hedefim bu pazar gününe kadar tartıda 60 kg ı görmek, inş Allahım inşşş kaydirigubbakcemile2

hepinize başarılar kızlarrrrr :lepi:

canım ya tae -bo anlamadım merak etım baya ısındırıyo deyınce a.s.

canım ya tae -bo anlamadım merak etım baya ısındırıyo deyınce a.s.

tae-bo'tekme ve bolbol yumruk atıyosun. video.google girip tae-bo ya da tae-bo exercise die aratırsan karşına çıkıcak 1 sürü.1 kaç dakkalık olanda var 50 dakkalık da hangsini istersenvereliniortak

X