Gelinlik Modelleri Gelinlik ve Küçük Göğüsler :(

Sileli

Hadi Hayırlısı......
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
841
0
35
Kızlar hepınıze selam

Bildiğiniz gıbı 25 gun sona düğünüm var,gelınlıgım dikiliyor.

Son gıttıgım provada etek boyum ve fermuar ölçüm alındı.Üstü straplez ayrıyetten tülden cepkenı olan bı model gelınlıgım.

Nyse gelınlıgın üstünü gıydım,gayet normal ve güzel.Fakat yukardan bırı baksa camaşırım gözüküyor,aralık var yani.Bu sefer onun kapanmasını sağlarken iç çamaşırına baskı yaptıgından göğüslerım ufak kaldı.mafoldumben

Moralım bozuldu resmen.Desteklı çamaşır (85) kullanmama rağmen ki 38 beden gıyıyorum, üst kısmı tamamen oturtmaya calışınca sıktığı ıcın küçüldü.:1no2:

Herkeste böyle mı dıye sordum kadına,genelı senın gıbı,cok büyükse hoş durmuyor,desteksız camaşır korse fılan taktırıyoruz onlarada dedı.:nazar:

Cepkenı gıyınce bıraz daha güzel durdu sankı ama...

Önden görüntüsünde cok bı anormallık yok ama yandan cok kötü.mafoldumben

Önerılerınız yada bu durumu yaşayanlar var mı?

Diğer provam 19 hazıranda? Acil öneri beklıyorum

canım aynı problem bndede yaşandı bn hazır almıştım hazır aldığıma pişman etmişti kadın ama snde böle yazınca demekki terzilerde öle yapıyo
benimkide bikere daraltılmaya verildi bn de o günkü salaklığımla denemeden tekrar aldım geldim eve bi geldim üstten bakınca büstiyer ortada bn bi ağla bi ağla ertesi gün götürdüm hemen cumaydı hiç unutamıyom pzt alcaktım hafta sonu ağlamaktan hastalandım
geliğim düzeldi sayılır daraltılcak bi yeri kalmadığı için göğs kısmından daralttı hatta önündeki taşları sökmek zorunda kaldı daraltmakiçin
şimdi sadece sol koltuğumun altından açılıyo gibi ama annemler falan o narmal sana öle geliyo diyolar
canım bide büstiyerin içine ayrı silikonlar satılıyo onlardan koy 5 tl ye, ful silikonlu sütyenlerin içi gibi
söle kadına bn bunu kesinlikle giyemem bunun hiçbir yeri normal dil de
snden yüksek olan herkes görcek memişler yoksa :1no2:

Canım aynen dediğin gibi,üstten bak hersey ortada koltuk altından camaşır gözüküyo fılan.

Gydım,kadın arkadasn iğneledi bak dedı,ıyıde dedım üstü böyle mi durucak? Gözüküyo burdan?

Ozaman sıktırıcaz dedı,okey bu sefer guzel oturdu ama okadar sıktırmaya göğüs mü kalır.

aynaya baktıkca benımde moralım bozuldu,ama bana dikimindende kaynaklanıyor gıbı geldı.Benım gelınlıgın üstü dikilmişti,kadın elıne örnek olsun dıye işlemiş modelleri bırakmış,sıfırdı yani.Ama göğüs kısmı bombeli olur benım bıldıgım,bunun belde yukarsı bombeli ama üstü düz gelmiş,yanı göğüsü üstten kapatacak modelde kesılmemiş,bılmem anlatabıldım mı?

Ayrıca bahsettıgın sılıkonları nerden alabılırım? Duymadım hiç?

canım o silikonları iç çamaşırcılar satıyo bide bikini falan satan yerler 5 tl zaten
canım bi şekilde düzeltmek zorunda yani
ya düzeltçek ya düzeltçek bu özel dikim sana göre yapmam zorunda düzeltmezse parasını vermezsin
seni okadar iyi anlıyorumki çk kötü bi durum benimkide düdük gibi oldu valla 3-4kilo olsam giremicem içine verirsem zaten sakat çünkü bundan sonra daralmaz çünkü 47 kiloyum zaten

Kesinlikle dikim hatası, göğüs kupunu iyi oturtamamış.... Ştiraz et... düzeltene kadar yapmak zorunda sıkıştırıp daraltmayla olmaz...

Evet evet haklısınız.

19 Haziranda provam var tekrar.Gidip bu içime sınmedı dıcem.

Bı görsenız cocuk gıbı oldum,hanı cocuklar yenı olgunlaşmaya başlarya.. Onun gıbı,bıraz daha sıksa dümdüz olcaktım yani...

Yok yok kesın adam gıbı yaptırmam lazım onu... :kızgın:

Hem gelınler boşuna mı desteklı çamaşır alıyolar,göğüslerım küçük,buyuk gözüksun daha ıyı yakışsın dıye dimi?

Bizde onun sayesınde olan göğsümüzü gömdük içeri.

Ay bak cok sinirlendim şimdi,gider adam gıbı dıktıgı başka üst alırım yınede onu gıymem,ayarlasın adam gıbı..

Zaten öyle diri diri göğüslerımız yok,böylede olunca cok kötü.mafoldumben

canım benim göğüslerim çk küçük özellikle vurguladım çünkü takıntı haline geldi bu bende eksiklerimi bildiğim için ona göre model seçtim kamufle etmesi gerekiyo diye ama bunlar geldi başıma işallah düğünde güzel durur ve bn düşmesin diye askı taktırdım ama düğünden önce denicem baktım gelinlik aşağı inmiyo askılarını içeri tıkçam çünkü sevmedim hiç
iki parçaysa gelinliğin daha kolay canım değiştir üst parçayı öle gimektense azı laf yapan biriyle git iyice paylasın kadını :eek:klava:

canım benim göğüslerim çk küçük özellikle vurguladım çünkü takıntı haline geldi bu bende eksiklerimi bildiğim için ona göre model seçtim kamufle etmesi gerekiyo diye ama bunlar geldi başıma işallah düğünde güzel durur ve bn düşmesin diye askı taktırdım ama düğünden önce denicem baktım gelinlik aşağı inmiyo askılarını içeri tıkçam çünkü sevmedim hiç
iki parçaysa gelinliğin daha kolay canım değiştir üst parçayı öle gimektense azı laf yapan biriyle git iyice paylasın kadını :eek:klava:

evet evet bende konuşucam,,annemede söyledım dün,göğüslerim güzel dursun dıye 30 mılyon para verdım desteklı camasır aldım dedım,boşuna mı aldım? Yapıcak adam gıbı dedım,yoksa gıymem.İyi çıplak cıkarsın dıyerek gereklı desteği verdı sağolsun.:nazar:

Ama olmaz öyle,bulsun bı caresını,Bİr dahakı provada anlatırım neler oldugunu

Kzılar gelınlıkcımle konustum,ıcıme sınmedı fılan dedım,zaten modelınıde değiştirdim,cepken fılan gıymıyorum cok şükür hihoyyyt

insallah ıyı bıseyler cıkar ortaya :Saruboceq:

kızlarrr SÜPERR HABERıMM VARR :))))) BEN DEOWEL BANT KULLANDIM FALAN KREM KULLANDIM HıÇBı FAYDA GÖRMEDıM BıZıM BURADA YAŞLI BıR TEYZE VAR KARISIM YAPTI BANA SÜPERRR 2 GÜNDÜR KULLANIYORUMM AMA DOLGUNLUKK VAR HEMDEE DOĞAL ÜRÜNLERDEN YAPMIŞ.SAKINCASI YOK YANLIZ TEK YAŞADIĞI ıÇıN YAPIP SATIYORMUŞ .AıLESı YOK TEK BAŞINA ÇEVREDEKıLERıN YARDIMIYLA GEÇıNıYOR BANA ıÇERıĞı 80.00 TL TUTUYOR DEDI . AMA BIR TEKRAR KONUSURUMM ıSTEYEN VARSA BANA ÖZELDEN MSJ ATSINN YUHUHHHUUU AMELıYAT OLMAYACAGIMMM ARTIKKKK YUPPııııı 1 AYDA GÖSTERIYORMUŞ ETKıSıNı YAZAA BENDEE GÖGSÜMÜ GERE GERE GEZıCEMM :):)

ne nişanlıyım nede sevgilim var ama hep aklımda soru işaretleri var bi gün evlenirsem gelinliğim nasıl olur diye cünkü göğüslerim coookkk küçükk 75e bile zor dolduruyor

sevil hanım sizden bi farkım yok :KK43:( 75 bile büyük kalıo ne aday var ne evlilik ama bende ileriyi düşnüyorum ilerde ne yapcam die :KK43:((

Son düzenleme:
ne nişanlıyım nede sevgilim var ama hep aklımda soru işaretleri var bi gün evlenirsem gelinliğim nasıl olur diye cünkü göğüslerim coookkk küçükk 75e bile zor dolduruyor

sevil hanım sizden bi farkım yok :KK43:( 75 bile büyük kalıo ne aday var ne evlilik ama bende ileriyi düşnüyorum ilerde ne yapcam die :KK43:((

X