Bursa bahar hastanesi gler yldz hastalar ltfn bilgilendirirmisiniz

keralfe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
60
0
arkadaşlar herkeze merhaba ben bahar hastanesinde güler hanıma gidiyorum çok güzel yüzlü ve alakalı yanlız onda doğum yapan arkadaşlar ve güler hanımın hastalarından güler hanım hakkındaki düşünelerini öğrenmek istiyorum!2.çoçuğumu planlıyorum güler devam etmek iistiyorum ve hakkında bilgilenmek istiyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

:1shok:ya bu sitede hiç güler hanımın hastası yokmu bilgi istiyorum:1shok::1shok::1shok:

canım ben güler hanımı bilmiyorum da yine baharda nagihan hanım var ondan çok iyi bahsediyolar kuzenimin hanımı da nagihan hanımın hastasydı doğum yaptı çok memnundu kendisinden.

merhaba bende onda kürtaj oldumm ii güler yüzlü şimdi tekrar bebek tedavisi görmek istiorumm ama karar veremedim

Merhaba, bende 13. haftanın içindeyim ve Güler Yıldız' a gidiyorum. Yarı resmi bir hava var iletişimimiz de sadece kendisine her zaman ulaşabilme rahatlığını hissetmek istiyorum. 2 hafta sonraki randevumda anlatacağım. Şimdilik iyi gidiryor herşey ancak görüyorum ki geçen yıl haziranda yorum yazan arkadaşlarım doğumlarını yapmışlarsa, tecrübelerini paylaşabilirler mi?

arkadaşlar ben bahar hastanesinde doğum yaptım 5 ay oldu doktorum nagihan hanım çok memnunum . güler hanımıda ıyı dedıler.

ark ben de 10 haftalık bir anne adayıyım takiplerim için bahara gidiyorum önce mete beye gittim ama hiç men-mnun kalmadım ikinci randevumu bir doktor abladan aldığım referansla güler hanımdan aldım dün kendisin de muayene oldum ve çok mumnunum ilk heycan ile herşeyden bahsadilmesini istiyor insan ve oda öyle yapıyor herşeyden bahsediyor. doğumumuda baharda planlıyorum herkese kolaylıklar dilerim

arkadaşlar merhaba bende 33. haftamdayım inş.eylülde doğum yapıcam güler hanım doktorum bende doktor tavsiyesi ile gidiyorum daha önce jimer yıldırım doruk mete bey hepsine gittim ama güler hanımdan çok memnunum inş.doğumumda ii geçer ama çok kalabalık hastanenin çok kalabalık olması birde hamilelik insanı çok bunaltıyor

bende 9 haftalık anne adayıyım güler hanımın ismini çok duydum 3 gün önce gittim muayene için ve çok memnun kaldım çok ii ilgileniyor tavsiye ederim inş doğumumuda orda yaparım :80:

Güler hanımın hastasıyım. Özellikle normal doğum istedim. Çevredeki insanlar genelde sezeryan yaparlar dedi ama güler hanım sağolsun normal doğumu gerçekleştirdi. Diğer doktorları bilmem ama güler hanım aradığınız doktor. Başka isim düşünmeyin bile

Geç oldu biraz ama bende gidiyorum güler hanıma hiç bi doktora degişmem onu

Geç oldu biraz ama bende gidiyorum güler hanıma hiç bi doktora degişmem onu
Merhaba,

Bende geçen sene güler hanımın hastasıydım. Hastaneden dolayı çok yoğundu kendisi zor randevu alıyodum şimdi nasıldır bilemem. Kontrol sürecindeki ilgi ve alakası güzeldi. Ama ben doğum yaptıktan sonra geldi yanıma bebeğe baktı gitti. Sonrasında bebeğim 2 gün yoğun bakımda kalıp vefat etti. Bu süreçte güler hanım ne yanıma geldi ne hal hatır sordu. Vefat ettikten sonra başınız sağolsun diyip 10 sn durdu gitti. Ben biraz daha durup durumu izah etmesini beklerdim. yada teselli vermesini ama. hiç bişey yapmadı.

Merhaba,

Bende geçen sene güler hanımın hastasıydım. Hastaneden dolayı çok yoğundu kendisi zor randevu alıyodum şimdi nasıldır bilemem. Kontrol sürecindeki ilgi ve alakası güzeldi. Ama ben doğum yaptıktan sonra geldi yanıma bebeğe baktı gitti. Sonrasında bebeğim 2 gün yoğun bakımda kalıp vefat etti. Bu süreçte güler hanım ne yanıma geldi ne hal hatır sordu. Vefat ettikten sonra başınız sağolsun diyip 10 sn durdu gitti. Ben biraz daha durup durumu izah etmesini beklerdim. yada teselli vermesini ama. hiç bişey yapmadı.
başın sağolsun hastaneden kucağı boş çıkmak nasıldır bilirim :KK43:
bu arada güler yıldız osmangazi hastanesinde arayan olursa bilginiz olsun...

Öncelikle başın sağolsun dicek birşey yok 9. Ayıma girdim ve 10 gün sonra allah izin verirse dogumum güler hanım çok iyi ilgi alakalı bi doktor insanın başına böyle birşeyler geliyor tabiykide ama bu doktorun elinde degil onun yapıcagı birşey degil yani allah onu çok sewmiş yanına almış allah kimsenin başına vermesin ben çok memnunm doktorumdan şuan baharda da yoguundu çok hastası var şimdi osmangazi tıpa geçti bnmde dogumuma az kaldıgı için onu bırakmadım bırakmayıda düşünmedim zaten herkeze tavsiye ederim..

merhabalar ben güler hanıma gitmeyi düşünüyorum nasıl bir doktor ben baharda diye biliyordum aradım izinli dediler

Merhba yarın bnm dogumum var sabah allaj izin vrirse güler hanım cok taktür edilcek bi doktor cok ilgi alakalı bahardaydı bnmde dogumum geldigi için atandı osmangazi tıpta birinci katta dilersenx ordan randevu alın.

Merhba yarın bnm dogumum var sabah allaj izin vrirse güler hanım cok taktür edilcek bi doktor cok ilgi alakalı bahardaydı bnmde dogumum geldigi için atandı osmangazi tıpta birinci katta dilersenx ordan randevu alın.
Hayırlısla alırsıb inşallah bebişini kucağına ben baharda Nagihan hanima gittim oda hastane değiştirdi

Baharda nagihan hanımı bende biliyoröm pek iyi bi doktor degil ben güler hanımı daha cok seviyorö ve taktir rdilcek bi doktor ameliyatımda cok kolay geçti dogumumda saolsun ilgi alaka cpk güzrk spinal sezryan yaptım süperdi

X