yumurtlama dnemi hari ilikide hamile kalnrm

adet bitiminden 11 gün sonra yani adet başlangıcımdan sayarsak 18.gün falan aman yok ya heves yapmayayım boşuna

mrb ben gecen ay ayın 20sınde adet gordum . bu ayın 7sınde cocuk yapmaya karar verdık ve basladık şimdi ayın 17sı gıbı adet olucam tabı inş. olmamda hamile kalmışımdır .sızce olmuşmudur

ben de aynı durumdayım.19 mayıs ta adet olmuştum 9 unda başladık.ama olmaz gibi geliyor yumurtlama dönemini geçirdik sanki...

illaki yumurtlama tarihinde gebe kalınacak diye bir durum yok arkadaşlar gerçi bende öle sanıyordum ama adet bitiminden hemen sonra bile kalanlar var kısmet gerçi bu işler hadi hayırlısı bende deneme turlarındayım işallah bu ay güzel haberi verebilirim sizlere:)

nisan ayında hastalanmadım
mayıs ın 1 ıne kaydı 1 mayısta hastalandım
adet dongum kaç gun oluyor ozaman
şu an hamıleyım mayıs ayında hamıle kaldım herhalde
1 hazırandan sonrakı ılıskıde kalmıs olamam adet dongum 32 gun felan ama
hamılelık tarıhını hesaplayamıorum

bayanlar bizzat denemedim çünkü henüz 3 aylık evliyim fakat soğan kürü ve incir kürünü çok duydum uygulayın derim,, faydasını gören çok

beklenen adet tarihinden yaklaşık 14 gün öncesi yumurtlama dönemine isabet ediyo canım ama şöylede hesaplayabilirsin geçmiş adet tarihinin 12. gününden 17. gününe kadar olan dönemide değerlendirebilirsin ama dediğim gibi bazen erken yada geç yumurtlandığıda oluyo
bende bebek istiyorum mesela geçen ay ben o tarihlerden daha önce yumurtladım akıntımdan anlamıştım ve gerçektende beklediğim adetim 3 gün önce geldi adetim
kızlar bu ay galiba tuttu ilk defa böyle oluyorum adetime bir hafta var ama benim aşırı derecede kasık ağrısı aşırı derece bel ağrısı var inşallah hamileyimdir çünkü ilk defa böyle oldum ama benim yumurtalanma günüm pazartesiydi hala çok ağrım var belim kasıklarım ağrı kesicide içemiyorum kızlar ALLAH RIZASI İÇİN CEVAPLAYIN

kızlar bu ay galiba tuttu ilk defa böyle oluyorum adetime bir hafta var ama benim aşırı derecede kasık ağrısı aşırı derece bel ağrısı var inşallah hamileyimdir çünkü ilk defa böyle oldum ama benim yumurtalanma günüm pazartesiydi hala çok ağrım var belim kasıklarım ağrı kesicide içemiyorum kızlar ALLAH RIZASI İÇİN CEVAPLAYIN

inşAllah canım öyledir haberlerini burdan ver test fln yapmadınmı. benmde bat 23 nisandı hala olmadım. sağlıkk ocağına gittim cuma günü kan vermk için almadılar. bi on gnü bekleyelm kesn sonç için dediler evde yaptım tam gününde negatifti ama inşAllah olmuşdur. bide sat neydi senin geçtimi yani.. hadi inşAllah gönlüne göre olur bu ay. test yap burdan yaz.

Evet kızlar hamileyimmmmm 2 çizgi baya belirtili çıktı adetimede 6 gün var yuppiii allahım isteyen herkese versin inşallah

mrb arkadaşlar bende ovulasyon gününü hep 14 gün sonra diye hesaplamıştım meğer 18.günde yumurtluyormuşum.1 yıl 2 ay oldu :KK43:

merhaba arkadaşlar
bende adet düzensizliği var, prolaktin fazla çıktı, 88 , dostinex kullanıyorum,
bu arada da çocuk düşünüyoruz nasipse inşallah,
yumurtlama dönemini, düzensiz olunca da son adet tarihinin ilk gününe göre mi hesaplıyoruz bilginiz var mı acaba?

cnm en iyisi ovulasyon testleri benimkide düzensizdi çünkü.ovulasyon testi aldım garantiledim.çünkü adeti düzensiz olanın ovulasyon günüde pek düzenli olmuyor

X