Aşılama kocaelinde aşılama yaptıran varmı acaba?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

sudele

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
51
0
40
arkadaşlar ben kocaeli gebzede oturuyorum burda aşılama yaptıran arkadaşlar varmı hastane ismi ve fiyat konusunda bilgilendirebilirmisinizi yada önerebilceğiniz bi rdoktor varmı ben 5 senelik evliyim ve hala bebk sahibi olmadım artık denemek istiyorum.

canım kocaeli üniversite hastanesi umuttepede tüp bebek bölümü var sigortalıysan yararlanırsın ilaçlar için rapor çıkarıyosun bütün tetkikler hastane içinde oluyor 2 doktor var eray çalışkan sabiha özkan ikiside iyiler ilk gidiş özel dr.ücreti 130 tl aşılama fiyatı 150 tl ilaçları raporlu alırsın ne kadar olur bilmem durumuna ve dozuna göre değişir ben orda yaptırdım 2.de tuttu şuan hamileyim inşallah sana ve bütün isteyenlere rabbim versin

çok teşşekkür ederim nayla bunu araştırıcam ALLAH seninde bebğini analı babalı büyütsün inş.darısı tüm isteyenlerim başına.

öncelikle herkeze slmlar çok merak ettiğim bişey var acaba tüp bebek operasyonu çok zormu can acıtıcı tarafı varmı bide umuttepe hastanesinde hastalara nasıl davranıyolar galiba aranızda yaptıranlar var bana yardımcı olursanız çok sevinirm korkumdan gidemiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Merhaba kislar konu uzerinden cok zaman gecmis ama bir sorum olacakti sizlere ben asilama yaptirmak istiyorum ama bunun icin doktorun ozel muaynanesine mi gitmem lazim 4 ten sonra yoksa infertiteden mi sira almaliyim bilmedim

X