Aşılama Ankara da Aşılama yaptırıpta hamile kalanlar yardım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ezel.nal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
66
0
45
Arkadaşlar Ankara da aşılama yaptıranlar başarılı olanlar nerede ve hangi doktora gittiklerini yazabilirler mi? Çok kafam karışık yardımlarınıza ihtiyacım var.

canım bnm drum zekai tahirde çalışıyo ama biz özel muy.gidiyoruz kendisinin tüp bebek merk.yaptı cnm 170 milyon mua.üctei 35 tl iğne ve hap 450 tl de aşılama için aldı cnm

Arkadaşlar Ankara da aşılama yaptıranlar başarılı olanlar nerede ve hangi doktora gittiklerini yazabilirler mi? Çok kafam karışık yardımlarınıza ihtiyacım var.

merhaba canım
ben ankarada gülhanede aşılama yaptırdım ilk başta ALİ ERGÜN doktorum vardı ilk başata özeline gittim sonra işlemlerim gülhanede oldu ama aşılamamı ÜMİT GÖKTOLGA yaptı vede çok memnundum doktorlarımdan eğer asker eşi falan değilsen sivillerde gülhaneden yararlana biliyor fazla bir maliyeti yok en fazla 300 ytl arası tutuyor
hakkında hayırlısı olsun

gülhanede yapılan ilk aşılamamda tuttu çünkü çok titiz çalışıyorlar işlerini çok mükemmel yapıyorlar şimdi bir tane kızım var 22 aylık 1 sene sonra tekrar aşılama yaptıracağım yine gülhanede vazgeçmem çünkü oradan doktorları süper oranın

merhaba canım
ben ankarada gülhanede aşılama yaptırdım ilk başta ALİ ERGÜN doktorum vardı ilk başata özeline gittim sonra işlemlerim gülhanede oldu ama aşılamamı ÜMİT GÖKTOLGA yaptı vede çok memnundum doktorlarımdan eğer asker eşi falan değilsen sivillerde gülhaneden yararlana biliyor fazla bir maliyeti yok en fazla 300 ytl arası tutuyor
hakkında hayırlısı olsun

ali ergün hakkında bende cok ıyı oldugunu duydum. cok titiz ve dürüst diyorlar.

ali ergün hakkında bende cok ıyı oldugunu duydum. cok titiz ve dürüst diyorlar.

ALİ ERGÜN evet canım çok iyi hocalardan bir tanesi yabancı ülkede eğitim almış biri işini çok titizlikle yapıyor genellikle riskli gebeliklere bakıyor ama aşılama tüp bebek bunlarlada ilgileniyor yönlendiriyor ben çok memnundum doktorlarımdan gülhanedeki doktorların hepsi çok mükemmel doktorlar

X