Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

kızlaarrrrrrr geceleri rüyama giriyo bebişler kafayı takmışım iyice aslında iyi değil allahın gücüne gider diye korkuyorum, bi de ilk tedavim daha bu niye bu kadar taktım bilmiyorummm

takmamızın nedenı tamamen klomen bence bıze ümıt verıyo
ben artık rüya görmüyom nıye acaba bende cok görürdüm
ama hepsı fos cıkardı :roflol:umarım senınkıler gercek olur

Nassınız kızlar kendınızı nasıl hıssdıyosunuz 15 gÜn nasıl geÇecek dıye dÜŞÜnÜyorum sız??? Anlatın bakalım yaaa canlansın hadı bakalım

vallah hep ben yazıyom sız canlandırın bakımkaydirigubbakcemile3
balcıgım senın gününede az kaldı sanırsam varmı belırtı falan

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv::nazar:UĞUR LİSTEMİZ
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
FUŞYAMANYA::16 HAZİRAN:lepi::lepi:
FİRSTHEAVEN::22 HAZİRAN:lepi::lepi:
ADRİA::23 HAZİRAN:lepi::lepi:
RİCHBERRY::24HAZİRAN:lepi::lepi:
ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
a.s.hadı kızlar insallah hayırlısıyla hersey güzel olcaka.s. alkisalkisalkisalkisalkisalkisKIZLAR HADI BAKALIM ARD ARDA HAMİŞ LISTESINE GECICEZ:1hug:

hıh buyruuunnn en yakın kimmiş

evet bıttı daha benımkıne 13gün var bekleyelım bakalım neolcak belırtılere hıc takmıcam zaten yanıltıyo ınsanı

canım ya takmamak eldemi ister istemez kafada kuruyoruzhele son adet günü yaklaştığında sürekli belirtileri gözden geçiriyoruz.yapacak bişey yok beklicez

kızlar biliyomusunuz klomene başladığımdan beri sigarada içmiyorum, tutarsa zarar vermek istemem demek ki annelik duygusu böyle bişey kendime zarar veririm ama ona asla annemi dah iyi anlıyorum ...ağlıcam...

bu ay sonu tatile çıkıyoruz eger bebiş varsa ilk tatilimiz olacak yoksa da bana iyi bir dinlenme olacak kocacımla başbaşa :)))

hadı arzucugum cok sevındım adına kımbılır bebişinle dınlenırsın belkıde ınsallah sana güzel bı yaz hedıyesı olur:Saruboceq:

X