2. çizgi silik çıktı hamilemiyim ?

SHXIXNE

O Artık 3 Ü 1 Arada
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
682
1
37
Merhaba bayanlar

Nisan 20 de 8 - 9 gün gecikmeli olarak adet oldum. 1-2 gün sürdü cok az geldi 1 ped batmadı yani.Bugün haziran 3 ve ben hala adet olmadım. İdrar testi yaptım ama sabahki ilk idrarım değildi ve 2. çizgi silik çıktı.
Daha önce düşük yaptım ama idrar testinde belli olmamıştı.Acaba hamilemiyim. Resim ekliyorum resimdeki silik 2. cizgi daha bi silik cıkmıs normalde daha koyu.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
tebrikler bence hamilesin.
ama emin olmak icin kan ver

tebrıkler hamılesın canım.benımde sılık cıkmıstı ve suan hamıleyım...
kanda gebelık testı yaptır ıstersen canım.
tam emın olmak acısından ama 2. cızgı cıktıysa hamılesın demek cunku yanılma payı yok denecek kadar az....

Yarın saglık ocagına bi gideyim bakalım.:) ılginiz için teşekkürler.

bencede hamiilesin benimde öyle olmuştu hatta ilk idrarda yapmama rağmen silik çıkmıştı hadi hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

evet canım hamilesin benimde öyle olmuştu ilk yaptığım 2. çizgi silikti ertesi gün bidaha yaptım netti.şu an 9+5 günlük hamileyim.tebrikler

tebrik ederim bende... benim çizgi de silik çıkmıştı. 2 gün sonra tekrar yaptıgımda net cıktı.. bence de hamilesin.. bende şu an 28 haftalık hamileyim...

tebrikler hamilesin bende de silik çıkmıştı..eee sonuç ne oldu bugun?

evettttttt hamilesin bende iki cizgiden biri silik biri tam cıkmıstı hamileydim ... cizgilerin silik cıkması idrardaki hcl degerinin dusuk olmasından dolayıdır diye biliyorum ....

Benimde 2 çizgi silik çıkmıştı...
Dr. gittiğimde 1.5 aylık hamileydim...

Yani ben hamile olduğumu düşünüyorum...
Tebrik ederim canım... a.s.

canım tebrikler hamilesin ama yinede bir kan testi yaptır Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

sen bayagi bi insallah saglicakla devam eder rabbim kucagina almayida nasip etsin

sen bayagi bi :CüvCüv: insallah saglicakla devam eder rabbim kucagina almayida nasip etsin :emir_bebek:

tebrikler canım bencede hamilesin benimde aynen öyle çıkmıştı dün gittim kan testi yaptırdım hamileymişim 4 haftalık sende emin olmak için kan testi yaptırmalısın dikkat et kendine allah hayırlı eylesin allah sğ salim kucağına almayıda nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ne güzellll :) bence çok da silik değil hani gayet belli , Allah kucağına da almayı nasip etsin..

Kan testi en kesin sonucu verir ben de biran önce yaptır derim, umarım sağlıklı miniğin yoldadır :ecrin_bebek:
Benim de bu ay adetim 9-10 gün gecikti, arada kaymalar olsa da hiç bu kadar gecikmezdi diyerek gecikmenin 5. gününde bir idrar testi yaptım aynı resimde görünen kadar bir 2. çizgi çıktı. Biraz daha bekletyip tekrarlayım dedim, 7. günde yaptığım testte bu sefer 2. çizgi yoktu benneyaptımki Kafam iyice karıştı en güzeli kan testi yaptırayım kesin sonuç çıksın derken 10. günün sabahı kanamam başladı ama normalde 4 gün süren reglim 2. günde (yani bugün) bitti gibi, normalden daha az yoğun ama birkaç damla denebilecek kadar az da değil yani. Hani üstüne görme mi diyeceğim ama onda renk kahverengi oluyormuş sanırım benimki her zamanki gibiydi... Yani bilmiyorum kafam karmakarışık oldu kendimi neye hazırlamam gerekiyor bilemiyorum aranızda hiç benimki gibi bir durum yaşayan oldu mu acaba?

ESLOS yasadigin olay kimyasal gebelik olabilir gecmis olsun canim. Internette kimyasal gebelik yazarsan ne oldugu anlasilir canim

ESLOS yasadigin olay kimyasal gebelik olabilir gecmis olsun canim. Internette kimyasal gebelik yazarsan ne oldugu anlasilir canim

evet şimdi bakıyorum da netten, yazılanlar aynen benim yaşadıklarım gibi bir tek kan değerlerimi bilemiyorum tabi... çok sağol canım cevabın için demek sessizce gitmiş bebişim.....:a015:

bende aynisni yasadigim icin biliyorum, cogu kadinlar yasiyor bunu ve bilmeden gebeligi adet ile sona eriyor. Adet olduysan zaten kan degerin düsmüstür o yüzden endisen olmasin

X