Kıl-Tüy alma yayı kullanan var mı?

esyn

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2007
2.578
14
epilasyonyesilk.jpg

Tüy alma yayı kullanan var mı? Daha önce bahsedildi burada ama üzerindeki tarife göre kullanamadım, tecrübesi olan varsa güzelce bir anlatırsa teşekkür ederimkaydirigubbakcemile5

Bence hiçbi işe yaramıyo..
Acil durumlarda kullanırım diye aldım.1tl bişey..
Ama kılları kırarak alıyor,ya da ben beceremedim,bilemem...
Hemde canın da yanıyor..

Nette araştırdım kullananlar çok memnun ip yerine yay kullanıyoruz diyorlar ama nasıl kullandıklarını söylememişler....

Canım ben aldım, ve kullanmaya çalıtım ama pek memnun kalmadım, çünkü çok acıtıyor....
Ben bıyık bölgem için almıştım, normalde kuaföre sir ie adırıyorum, ama acil durumlarda kullanırım diyealayım dedim.... Of of of acıdan dayanamadm bıraktım...
Kullanımı üzerinde tarif ediliyor zaten...
Resimdeki şekilde durduğu gibi tutacaksın. Sapların baş ve işaret parmaklarınla tutup ters u şeklinde yolmak istediğin bölgeye daya... Sonra baş ve işaret parmaklarınla aynı anda dışarıya doğru saplarını çevireceksin..
Sapları dışarıya çevirirken yasy da dönüyor ve dayadığın yerdeki kılları içine çekip yoluyor...

ilginç biş.i bi tezgahta görmüştü amcaya soracaktım bu ne diye iyiki sormamışım yaaw rezil olcaktımkaydirigubbakcemile3
burda öğrenmiş oldummm

Canım ben aldım, ve kullanmaya çalıtım ama pek memnun kalmadım, çünkü çok acıtıyor....
Ben bıyık bölgem için almıştım, normalde kuaföre sir ie adırıyorum, ama acil durumlarda kullanırım diyealayım dedim.... Of of of acıdan dayanamadm bıraktım...
Kullanımı üzerinde tarif ediliyor zaten...
Resimdeki şekilde durduğu gibi tutacaksın. Sapların baş ve işaret parmaklarınla tutup ters u şeklinde yolmak istediğin bölgeye daya... Sonra baş ve işaret parmaklarınla aynı anda dışarıya doğru saplarını çevireceksin..
Sapları dışarıya çevirirken yasy da dönüyor ve dayadığın yerdeki kılları içine çekip yoluyor...

Tarif ettiğin gibi bir deneyeyim umarım başarılı olurum, teşekkür ederima.s.

ben çok memnunum sürekli onla alıorm kuaföre flanda gtmiorm bi bıyık için acıtıor ama ipde acıtıor 5dk içinde zaten hepsini amş oluorm dik tutmadan yatay bi şekilde çevirmen yeterli tertemz yapıor

yaaa ben de duymustum da hıc bı yerde bulamamıstım sırtımdakı tuglerı yolmak ıcın ıstıyodum
demek ıse yaramıyomus hem tek elle de olmuo

ben 1 yıldır kullanıyorum ve mucizevi bir alet olduğunu düşünüyorum. neydi o eskiden iplerle uğraşıyoduk onca zaman. biraz geç icat edilmiş basit ama güzel bişey

Eklentiler

• $YAY.jpg
    $YAY.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 296
ben kullanmıstım ama kötü bence hiç kullanmayın. tüyleri kökünden almıyor kırıyor ve daha sert çıkmasını sağlıyor :p

geçen sene annem almıştı bana rahat edeyim diye.. ama kullandığıma çok pişmanım. benim bıyıklarım zaten çok belirgin ve fazla değildi. bu alet arada görünmeyen ufak tuyleride aldığı için sonrasında çok daha fazla kıl çıkmaya başladı ve artık benimde bir bıyık problemim var:KK43:

ben pazarda gördüm bundan tüyleri çoğaltıyor mu diye sordum tezgahtaki görevli bayana bana ben bıyıklarımı bununla alıyorum bak çoğaltmışmı dedi.. çoğalmış gibi durmuyordu ama bilemem ki o sırada yeni almıştı belli..

bilemiyorum bu yay teknolojisi bundan 15 yıl önce ilk çıkan epiladylerde vardı, tüyleri jilet yapılmış gibi sert çıkartıyordu şimdi bunun da mantığı aynı sertleştirir gibi geliyor..

Ben ilk aldığımda aynı yukarıdaki resimlerde olduğu gibi tutuyor, döndürerek almaya çalışıyordum, beceremiyordum, çok acıyordu.

Şimdi yayı doğrusal tutup açıyorum yanlara doğru, bıyıklara yaklaştırıp yayı serbest bırakıyorum, tüyler yayların arasına sıkışıyor, ve kapanmış yayı bir anda hızlıca içe doğru çeviriyorum. Kırılma olmuyor, çünkü belli belirsiz de olsa köklerini görüyorum. Bu şekilde kullanılırsa rahat oluyor, tavsiye ederim

Aldığım gibi çöpe attım beceremedim sanırım çok acıdı hem de almadı birçok yerini..:eek:lmaz:

yaa bende yeni aldım cansızdır tüylerim prsatik gibi durdu ama çoğunluk kalınlaştrdı diyor. uzun zaman geçmiş kulanıp bu düşüncede olan var mı acaba??

X