ölürüm yoluna ölürümde yine boyun eğmem?

isolde

sadece kızım....
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
11.815
10
ölürüm yoluna ölürümde yine boyun eğmem.yakarım dünyayı uğruna ama sana eğilmem.öyle sınırsız oyle derin oyle çok severim ki korkarsın kuruyup çöle dönsemde pare pare olsamda yenilmem?

aşkınız uğruna nelere boyun eğersiniz arkadaşlar?yada önce boyun eğer mısınız onu sorıyım?aşk bir savaş mi sizce yani gerçekten de mayın tarlasında mı dolaşıyoruz aşk sanıpta?ya ben çok şeyler yapabilirim ama değen erkek var mı işte ondan emin değilim diyenler varmı aranızda....hepınızden çok içten samimi cevaplar bekliyorum...lütfen.............

Son düzenleme:
Eğer karşılığını alabileceğime eminsem hakeden biriyse boyun eğerim evet a.s Ama öyle birini bulmak asıl olan :çok üzgünüm:

Sevdiğimde olsa küfüre şiddete aldatılmaya dayanamam.

Ama eleştire bilir,haddını aşmayarak hakaret edebılır,dağınıksın gıbı -tatlicadiarzu-

Yada aşkım için başkalarıyla savunmak adına tartışmaya gırebılırım,ama bu aılem olamaz tabi.gamyoncuiremsu

Ama tabi bi erkek içinde gidip ıntıhar etmem,atlamam sağdan soldan.:dilcikar:

He bırde lisede bı kızla kavga etmeye onun okuluna gıtmıstım,çunku kız benı tanımadan atıp tutuyormuş hakkımda.Dayağı yedi oturdu :eek:klava:

aşka boyun eğerim ben...
yaşarım da yaşatırım da...
hatta aşka layık olmaktır benim bütün endişem ...
eğer aşka değen bir kadınsam aşka değen bir erkek de vardır değil mi şu hayatta...

aşıksam aşkı yaşıyosam aşka boyun eğerim:asigim: ama aşkım bittiği anda ve buna deymeyen biriyleysem arkamı döner çeker giderim kimsenin gözünün yaşına bakmam:dilcikar:

Gerektiğinde çok fedakar olabilirim,eğer karşımdaki buna değecek biriyse... Ama asla boyun eğmem.....

eğerim çok seviyorsam eğerim. evet hatadır belki, kendinden ödün vermektir belki de.. ama veririm, verirdim yani. verecektim de muhtemelen ama nasip işte..

eger degecek biriyse egerim karşılıgını alıyorsam yok deymicek birisi ise arkama dönüp bakmam..

Tam egcem zaman bal kabagına dönüşüyo herşey...
Eee banada gitme zamanı geliyo :nazar: (bu defa şeytanın bacagını kırarım kim bilirzemuszemus)

aşkım için (eşim) her şeyi yaparım ben.
kesinlikle hak ediyor.
o da benim için aynı şeyleri sık sık söyler
ve bu konuda en ufak bir kuşkum yok.

X