Göz Makyajı Takma kirpik hakkında bilgisi olan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kizlar merhaba bende esimin dogum gününde farklilik olsun diye aldim bütünlerden hic kullanmadim ben yapistirinca meselaa ne kadar kullaniliyo ,tek seferlikmi yoksa sac postisleri gibi kullanimi uzun ömürlümü ve en son takildigim konu nasil cikariyosunuz siz
ben uzun süre kullanmayi düsünmüyorum makyajda yapmam normal hayatta ama dügün eglenceler falan o zamanlarda hos durur diye düsünüyorm
lütfen bilgisi olanlar cevaplasin

felaket biseydi birdaha asla takmam... kinamda taktim gozlerim acilmiyordu sanki öldüm, kinanin ortasinda cikardim.. gozlerinde acaip bi agirlik oluyor :/

Kızlarr ben takma kirpik senelerdir kullanıyorum ve artık o kadar çok marka türedi ki ve bir o kadar da hem kaliteli hem uygun fiyatlı olanları var. Ben tekli takma kirpikleri daha çok kullanıyorum, bir de onların boyları var kısa orta uzun(short medium long) diye. Mesela gözümün iç kısmından başlıyorsam oraya kısaları sonlara doğru da gideceğim yere göre uzun veya orta boy olanlardan taktırıyorum. Eğer gündüz bir güne veya dernek toplantısına gidiyorsam kuaförüme sadece 4-5 tane aralara serptiriyorum teklilerden süper doğal oluyor! Düğüne nişana kına gecesine de ya tam kirpik kullanıyorum ya da yine short long medium tekli kirpikleren taktırıyorum. Markalardan da mac iyi gerçekten senelerce onu kullandım ama fiyatları çok yüksek geliyor bana artık, eğer daha uygun fiyatlı kaliteli arıyorsanız son favorim kozel extra hem fiyatlar çok uygun(4-5tl) hem de çok doğal duruyor. İnternet sitelerinden(Kozel Kozmetik - Kaliteli ve uygun satışlar) alıyorum çok daha rahat oluyor öyle çok kullanıyorsanız kesinlikle deneyin derimmm=)

X