Göz Makyajı Takma kirpik hakkında bilgisi olan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
bayanlar takma kırpık hakkınd bılgısı olan varmı nasıl takılır nereden alabılırım kendınde takma tkırpik uygulayan paylasabılırmı

valla canim tek parca halinde alirsan eger kocaman siritir diye dusunuyorum ,ama kucuk parcalar halinde var onlari cimbizla yapistiriyosun ve cok dogal kendi kiprigin gibi duruyo bi dene istersen

Tek parçaları yapiştırmak zor olmazmi yaa... Bende birinde görmüştüm uzun uzun doğal olmadığı belliydi ama h oş duruyordu , ben tek parça halinde almıştım gerçekten hiç hoş olmuyo onlar.

Teklı teklı olandan aldım kırpıklerı yapıstrıcısı hatta sıyah renk ıslem sonunda uzerınden yaptırdıgın kıprık dıplerınden eyelıner cektınmı bellı bıle olmuyo aama beceremedım takmasını kuafor yada bıln bırının yapması laızm

anamm yapışmıyo kiiii...heç almaaa...aldım takamadım ...kabız oldum yawww:eek:birini takıyon,biri çıkıyo...biri kalk gidelim diyor öbürü pok yeme otur diyor... sinir bozucu resmen!:bbo:

ya bende aldım takma kirpik mezuniyetimde takarım diye bu tek parça olanlardan yapıştırıcısının içi boş çıktı sırnaşık şey kullanamadım kaldı öyle :teytey: ama küçük parçalı olanlar daha doğal duruyomuş ben denemedim

Akadaşlar tek tek olanlar güzel duruyor ve üzerine eyeliner çekildiği zaman gerçekten belli bile olmuyor takma olduğu.Yalnız kirpiklerinizide döküyor benden söylemesi :)

benım var kızlar butun olandan bıraz boyunu kestım mac ten aldım super vallahı...yapıskanıda mac ın...tavsıye ederım...arkadasımda sadece yarım olandan var kırpıgın sonuna takılıyor oda super...ama tek tek olan daha kolaydr bencede :)

bende yapıştırmasını hiç beceremiyorum.sanırım yapışkanın uydurukluğundan.ama gece için bütün olanlar çok güzel oluyor.eyeliner ve rimel e hiç gerek kalmıyorr.

ben ferhundeden kıskanıp tekli olandan aldımm

uç kısımlarına ikişer tane yapştırıyorum

cımbız yardımıyla çokta doğal duruyor valla.
sositososito

ben aldım bütün o kadar para ya kıyıp ama yok anam yapışmıo ki yapışsın=(

kızlar bende teklilerden yapıştırtıyordum kuaföre 1 haftada anca çıkıyor nişanımda bütün olanlardan aldım ama hiç yapıştırmıyorlar allahtan kuaförde yapıştırıcı vardı onunla yapıştırttım tek tek olanlardan alıcaksanız onları size birilerinin takması daha iyi olur

bırzamanlar bende bu dertten muzdarıptım ama arastırdım..everlash marka yapıştırıcı ıle olayı çözdum..tamamen yapıştırıcıdan canlar...

ınternette yada kuafor malzemesı satanyerlerde var..everlash marka kucucuk bırsey ben 22 tl ye almıştım

mac in takma kirpikleri çok doğal tavsiye ederim arkadaslar ama yapıştırmak zor bayanssulusmile

ben sanirim lioness marka bi siyah yapistirici almistim yapisti sonra seffaf bi tane aldim o pek iyi deildi zor yapisiyodu bi kerede kirpigin kendi içinden çikan yapistiricisini kullandim oda iyi yapistirmisti yalniz yapistirip biraz elinizi ustunden çekmeden beklemek gerekio

konu tarihi bayağı gerilerde ama yardımcı olmak adına yazıyorum.Ben tek parça olandan aldım yapıştırabildim tabi biraz çabalamam gerekti.Sonra kirpik kıvırıcı ile kıvırdım çok uzun olduğu için makasla kısalttım beni tanımayanlar doğal olduğunu düşündü :)) tabii tanıyanlar pek kanmıyor ama doğal bence ^^

yaaa ben lionesse marka kullaniyorum tam kirpigi ve yapistiricisini tekli kirpiklerimin markasini bilmiyorum =) ve lionesse in yapistiricisi iyi ustelik 6 tl sanirsam :) kirpikleride 6-8 arasi. sadece ben tekli kirpikleri içten yapistiriyorum =) kirpiklerim uzun ve kivrik oldugundan durmuyo ustte :S =) ama belli olmuyo çok dogal ve hos duruyo =)

X