Çağrı merkezinde çalışan var mı??

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
kızlar iş arıyorum çağrı merkezi bankaya basvurdum yas sınırı varmıs 82 lıyım dıye olmadı halbukı lıse mezunlarını alıyodu aöfde okuyorum okul bıtse nerde cok var daha ((bıldıgınız ıyı yerler var mı basvurabılecegım ne kadar maas verıyolar bılgı veren olursa sevınrım))kasıyerlık yapmak ıstemıyorum ayakta saatlerce

slm çağrı merkezi işi arıyorsan sana tavsiye edebileceği bir yer koç sistem çağrı merkezi mükemmel biryer maaş aralığı 800 ile 1000 ytl arasında değişiyor detayları tel açıp öğrenebilirsin

.................anadolu ve avrupa yakası tüm semtlere servis imkanı da var canımmm ....

bol şanslar

Son düzenleyen: Moderatör:
slm çağrı merkezi işi arıyorsan sana tavsiye edebileceği bir yer koç sistem çağrı merkezi mükemmel biryer maaş aralığı 800 ile 1000 ytl arasında değişiyor detayları tel açıp öğrenebilirsin

................... anadolu ve avrupa yakası tüm semtlere servis imkanı da var canımmm ....

bol şanslar

teşşekkür ederım suan arıyo mu bakalım ))

Son düzenleyen: Moderatör:
e süpermiş bu ne gibi özellikler arıyorlar ki size sormadan aramayayım dedim :)

bu arada ben aramadım netten basvurusu var ama herkesı alırlarmı bılmıyorum pek umıdım yok ılla krıterlerı vardır daha onceden deneyım falan cagrı merkezı konusunda bende yokda

ben 10 yıldır çağrı merkezindeyim almanyada başladım evlendim türkiyeye geldim samsunda 2,5 yıldır çağrı merkezinde pazarlama yapıyorum
arkadaşlık ortamı çok güzel oluyor tavsi ederim

Simens in çağrı merkezinden 2 gün evvel kızıma iş teklifinde bulundular.1200 teklif ettiler fakat nişanlısının turizm şirketi olduğu için turizm sektöründe çalışmasının iyi olacağını düşündü kabul etmedi.İş olanakları ve kariyer açısından çok iyi bir şirket.09İLE 18.00 Saatleri arasında vardiya yok,servis var,ssk ve yemek mevcut yalnız 15 gün eğitimi var kartalda ve bu eğitim sonunda sertifika alınıyor.Tek takıldığımız husus 6 ay sözleşmeli çalışıyorsun 6 ay dolmadan bırakırsan 1400 tl tazminat ödüyorsun,bunun sebebi de alınan sertifikanın bedelinin 1400 tl olması şeklinde açıklıyorlar.Kızım YKM,UPS,GİBİ Şirketlerde satış temsilcisi olarak çalıştı anlayacağınız tecrübeli ve satış işini seviyor,tecrübeli olduğunuza yada bu işi yapabileceğinize inandırabilirseniz şartları çok uygun.Hepinize hayırlı olsun inşallah...

valla ben sırf vardiya var diye başvurmuyorum çağrı merkezi ilanlarına.ama simens işi aklıma yattı.parasıda iyiymiş.acaba cumartesi pazarı tatilmi ?

..........................................cagrı merkezı fakat satıs ıstemıyorum ıyı bır yer bılen varsa yazsın lutfen

koçsistem e basvuruda bulunmustum aradılar ve çarşamba günü mülakata çağırdılar.sanirim mülakat olumlu geçerse olanakları söylerler.tekrardan yazarım:Saruboceq:

valla ben sırf vardiya var diye başvurmuyorum çağrı merkezi ilanlarına.ama simens işi aklıma yattı.parasıda iyiymiş.acaba cumartesi pazarı tatilmi ?
bize cumartesi pazar tatil olduğu söylendi ayrıca çalışma yeride güneşlide fakat servisi mevcut.

bize c.tesi ve pazar tatil olduğu söylendi,çalışma yeri güneşli fakat servi var.Maaş konusunda eğer tecrübeli iseniz pazarlık yapın derim çünkü kızım 1300 istedi 1200 verdiler eğitim yeri kartal ve 15 günmüş inşallah faydalı olmuşumdur,çünkü görüşme yeri güneşlide ve ulaşım zahmetli gerçi biz kendi aracımızla gittik ama toplu taşıma araçlarıyla zor olur bu sıcakta o yüzden bütün ayrıntıları yazdım...

koçsistemin çağrı merkezi cumartesi ve pazarda çalışıyor mu acaba

Canım çalıştığın bölümün shıft düzenine göre gerekirse h.sonu da çalışma olabiliyor. ama haftada 2 gün izin olayı var bunu hafta içi de verebilirley ya da bir tanesini h.içi diğerini de h.sonu verebilirler.bayramlar ,resmi günler v.s. o haftaki shıft düzenine göre eğer çalışıyor oluyorsan mükemmel mesai parası alıyorsun.. bayramlarda bayram ikramiyesi alıyorsun... :) şartlar güzelll

teşekkür ederim pelin . içimi rahatlattın :) bu pazartesi koçsistemde başlıyorum işe . hiç müşteri temsilcisi olarak tecrübem yok ne yapıcağımı bilmiyorum hep kötü yorumlar aldım :KK43: :kedi:

koçsistemin diyorsan en az lise mezunu olması gerekiyor.kariyer.net sitesinde üyeliğin varsa ordan başvurabilrsin.hatta hemen başvur derim

teşekkür ederim pelin . içimi rahatlattın :) bu pazartesi koçsistemde başlıyorum işe . hiç müşteri temsilcisi olarak tecrübem yok ne yapıcağımı bilmiyorum hep kötü yorumlar aldım :KK43: :kedi:

Sevindim canım hayırlı olsun çağrı merkezine koç sistem gibi kurumsal bir şirkette başlaman karıyerin açısından sana çok büyük bir avantaj sağlayacaktır....tecrübe aramıyorlar..çok kaliteli eğitimler alacaksın çünkü bu eğitimleri tamamladıktan sonra da hemen çağrı almaya başlamıyorsun 1 hafta diğer arkadaşlarının müşteriler ile görüşmelerini konuşmalarını dinliyorsun ardından kendini hazır hissettiğin an çağrı almaya başlayacaksın....a.s

X