babalar gunune ozel hediye onerileri...

Miy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
464
0
babalar gunu icin hediye dusuneen arkadaslar,....................................... .........
bebislerinizin, fotograflarindan takvim,mause pad,tisort,kupa vs.vs. yaptirabilirsiniz.bunlari yapan cesitli internet siteleri var.malum adres veremiyoruz. fiyatlarda cok uygun
ustelik kalici va anlamlii bir hediye olur bence,ben daha onceki yıllarda buna benzer seyler yaptirdim.
gecen yil,buyuk ogluma uzerine seni cok seviyorum babacigim yazan bir tisort yaptirdim.babalar gunu sabahi oglum tisortunu giyip babasini yataginda uyandirdi.cok guzellerdiiii.:nazar:
buyıl ikikez baba,acaba bu yil ne yapsam,alsam.. ? sizler ne dersin, ne dusunuyorsunuz.
babalar gunu hediye onerilerimizi burada paylasalim mi.

anlasilan kimse babalar gunune bisey dusunmuyor..... :çok üzgünüm:

ben düşünüyorum aslında eşim henüz baba deil baba adayi:))) ben kendi babam için de düşünüyorum ama bulamadım..büyük ihtimal istediği bişey varmıs onu alacam.. annemden öğrendim:))))) eşim için ise henüz bişey bulamadım hevesimi seneye saklıyorum kısmetse oğlusumla birlikte kutlarız ..bu sene de pasta yapıp oğlumun ağzından mektup yazmayı düşünüyorum ....

eger farkli,guzel bir oneri gelmezse,buyuk oglum babalar gununde babama pasta yapalim dedi.pasta yapip sakliycaz sonra ip uclariyla bulmasini sagliycaz.kucuk oglum adinada eger burda bulabilirsem oscar alicam.bulamazsam tisort yazdiricam.

o oscara bende bi internet sitesinde rastlamıstım tesadüf.ama kaale almamıstım.şimdi onu bulmaya calısıyorum bulamıyorum :KK43:(( bende ilginc güzel bişi arıyorum ama yok :KK43: kıyafet falanda almak istemiyorum.acaba swact dan saat mi alsam şööle sık bişi??

o oscara bende bi internet sitesinde rastlamıstım tesadüf.ama kaale almamıstım.şimdi onu bulmaya calısıyorum bulamıyorum :KK43:(( bende ilginc güzel bişi arıyorum ama yok :KK43: kıyafet falanda almak istemiyorum.acaba swact dan saat mi alsam şööle sık bişi??

Celencim,oscar hediyelik... diye arat.bir suru sitede satiliyor.bu arada aralarinda fiyat farklari var. en uygun kdv dahil 30 ytl civari... uzerindede yilin babasi yaziyor.