Cilt Bakımı Ürünleri Dcl Ürünleri kullanan varmı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

cansu75

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2009
16
6
49
Herkese selam forumu aylardır takip etmeme rağmen yeni üye oldum.

Bugün buraya gelen bir cilt bakım uzmanına gittim.bana dcl nin ürünlerinden verdi şimdi elimde resimleri yok sonra resimde ekliycem. ama epey pahalı. hala pişmanım:KK43: aranızda bu üründen kulanan varmı

DCL non drying claning lotionkaydirigubbakcemile5
DCl daily moisture nemlendirici
DCL "C" scape serum andioxidant treatment

ben gelişmeleri buradan sizlerle paylaşacağım kaydirigubbakcemile5

cnm bunlardan deil ama ben dcl nin güneş koruyucusunu kullanıorum...cildim çok hassas olduğu için onu önerdi cilt doktorum...sositososito

ben dcl in güneş kremiyle temizleyicisini kullanyorum
yani verdiğim paraya göre aman aman da bi ürün değil
aldığıma pişman olmadım desem yalan olur çünkü
annem bioderma ürünlerini kullanıyor bende ondan kullandım biraz çok da güzel beğendim
hemde dcl in yarı fiyatı

çok teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için. ben 15 gündür düzenli bişekilde kullanıyorum. çevremdekiler yüzüne ne sürdün sen diye soruyolrlar. sanki gençleşmişin gibi tepkiler aldım. ama ben hiçbi fark görmüyorum :KK43: iş yerinde bile arkadaşlar ne yapıyosun diye sık sık soruyorlar. cildin çok düzeldi. pürüzsüz görünüyo.

bende güneş koruyucusunu alacakıtm. vichy 50 faktör kullanıyorum şimdi. bu bitince dcl düşünüyodum ama kararsız kaldım şimdi

cansucuğum halen dcl ürünlerini kullanıyormusun sonuç nasıl gidiyor beni aydınlatırsan sevinirim çünki almayı düşünüyorum ben güneş lekeri için

bide canım senin cildinde ki problem neydi ne için bu ürünleri verdi sana

cnm bu markanın maskesini kullandım harika ötesi cildimi düzeltti sivilcelerimi temizledi umarım sanada faydalı olur vereliniortak

sabrinacığım ben güneş lekelerim içindüşünüyorum ezcanelerde bulabilirmiyim bide fiyatları nasıl?

doktorum bana da güneş lekeleri için dcl c space serum ürününü tavsiye etti.biraz pahalı ama güzel bi ürünmüş.güneş koruyucu olarakta daylong extreme kullanmaya başladım piyasada 75 tl.işe yarayacağına eminim.

canım başka bir başlık altında kullanan arkadaş lekelerime tek çözüm die yazmıştı bende umutlandım sen nezamandır kullanıyorsun faydasını görürsen paylaşırmısın .şu güneş lekelerimden kurtulmak istiyorum.

bide bu ürün yazın kullanılabilirmi acaba c serumu olduğu için sakıncası olmazmı

Ksr bakmayın lütfen uzun süredir nete girme imkanı bulamamıştım. Dcl ürünlerini 1 aydan fazladır çok düzenli kullanıyorum. ben herhangi bi değişiklik görmüyorum. ama çevremdekiler soruyorlar gerçekten. benim gittiğim güzellik uzmanı bu ürünleri yani temizleme jeli, nemlendirici ve serumu güneş lekelerim için vermedi. cildiniz çok yıpranmış ve çok kuru önce bunu bi tedavi edelim sonra lekeler için ayrı ürün kullanalım dedi. şimdi size güneş lekesi için ürün versem bile faydasını göremezsiniz ve ben dcl kullandım hiçbir işe yaramadı derseniz dedi. yalnız daha önce ağız bölgem çok sık kuruyordu şimdi o sorunu yaşamıyorum. resmen beyaz beyaz soyuluyordu.

yazın kullanılırmı diye sormuş bi arkadaş ben geçen ay aldım ve uzman bana herhangi bişey söylemedi yani kış aylarında kullan diye. demekki yazında kullanılıyo. ayrıca temizleme jeli ile yüzünüzü yıkadığınız zaman nemlendiriyor. kurutmuyor yani. nemlendirici çok yağlı değil hatta hiç yağlı değil gibi ama sabah sürdümmü bir daha sürmüyorum, üzerine güneş koruyucu sürüyorum, öğlen yeniliyorum. birde iş çıkışı fırsatım olursa g. koruyucu sürüyorum ( vichy)

fiyatlarına gelince ben bu üç ürün ve birde vichy göz temizleme aldım 350 TL verdim ama vichy nin göz temizlemesi hiç makyajı çıkarmıyor artı gözüme sabun kaçmış gibi yakıyor kullanmıyorum o yüzden.

şimdilik bu kadar arkadaşlar aklıma gelirse yazarım yine opuyorumnanaktan

cansucuğum bilgilendirdiin için teşekkürler gelişmeleri yine yazarsın bizlere.

emrahyiğit sende lekeler için almıştım c serumunu nasıl gidiyo bir değişiklik oldumu .

Herkese selam forumu aylardır takip etmeme rağmen yeni üye oldum.

Bugün buraya gelen bir cilt bakım uzmanına gittim.bana dcl nin ürünlerinden verdi şimdi elimde resimleri yok sonra resimde ekliycem. ama epey pahalı. hala pişmanım:KK43: aranızda bu üründen kulanan varmı

DCL non drying claning lotionkaydirigubbakcemile5
DCl daily moisture nemlendirici
DCL "C" scape serum andioxidant treatment

ben gelişmeleri buradan sizlerle paylaşacağım kaydirigubbakcemile5

benemde dermatologum önerdi bu ürünleri bana araştırıyorum bende almayı düşünüyorum ama cokkk pahalıııııı yaaaa

benim 2 ay sonra düğünüm var yüzümde ergenlik dönemi gibi sivilceler çıkmaya başladı,koştur gittim doktora bir sürü hap verdi bir de dcl ürünlerini önerdi,kullanmak zorundaymışım gibi hisettim birden.ama ürünler pahalı geldi birden üç ürün 280 lira edecek,cilt sorun olunca parayı düşünmüyorum ama ya işe yaramazsa....

Arkadaşlar bende DCLi güzellik uzmanımın önerisiyle kullanmaya başladım.Akneler için olan birşeydi daha ağır normal temizle ürünlerine göre.Düzenli kullandığım dönemde hem cildimin yağı gitmşti hemde akneler.Fakat biraz ciltte soyulma oldu. Şimdide sivilce çıkabilecek bölgeye sürüyorum.Akne halini almadan sönüyor.Memnun kaldım yani. Temizle kremi nemlendiricide iyi.Uzun sürede gidiyor ayrıca. Şuanda ben şampuanından almayı düşünüyorum ama pahalı 90tl miş. Eczanelerde daha uygun olur mu yoksa güzellik merkezi mi öyle satıyor onu merak ettim. Etkili dedi uzman genelde kandırmaz o zaten ürün satmak için demez yani.Saç dökülmesi, saç kuruluğu iyi geliyor dendi. Kullanan ya da bilgisi olan var mıı??

X