Koltuk altı egzaması ve kötü kokudan nasıl kurtulurum?

gaasem

Guru
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
305
0
35
benim egzama problemim var kolyuk altında ve acayip koku yapıyor ve ben hiç birşey kullanamıyorum ne rolon ne deodorant hepsi yaranın açılmasını sağlıyor ama bu kokubeni rahatsız ediyor ki çevremide ediyordur benim gibi dertli olan var mı doktorlar ilaç veriyor ama bu kokuyu gidermiyor yarayı kurutuyor sadecesenağlama

Geçmiş olsun, bebek pudrası kullanmayı deneseniz belki işe yarar. Sonuçta roll-onlarda da işe yarayan kısım içindeki talk pudrası.
Not: Canım benim Türkçe kullanımına dikkat etsen daha güzel olmaz mı? Bir tane bile noktalama işareti ve büyük harf kullanmamışsın, anlamak zor oluyor.

Son düzenleme:
Egzama için sabunlar var canım onlar işe yaramadı mı?

yatarken bol vazelin sürün üzerine streç film serin sabaha yumuşacık mis kokulu uyanın

Egzama için doktora gitmişsinidir muhtemelen, sana kullanman için ne önerdi? Önce istersen bu konuda bize bilgi yaz ki bizde ona göre yönlendirme yapalım...

benimde roll ona alerjim var .burda arkadaş yazmıştı karbonat sürün diye .şimdi karbonat sürüyorum

merhaba,
bu da benim keşfim..
bir gün epilasyon sonrası tahriş olmuş koltuk altıma madecassol merhem sürdüm ve bütün gün koku olmadı..tavsiye ederim.kremin amacı farklı ama engelledi kokuyu..bir çok şey aldım denedim ama başka şey engelleyememişti ne yazık ki..bir de jolie fresh vücut deodorantı işe yaradı ama onun da uygulayışı sıkıcı..1dakika boyunca süreceksiniz..bu arada her ikisini de banyo sonrası yapın..

benim egzama problemim var kolyuk altında ve acayip koku yapıyor ve ben hiç birşey kullanamıyorum ne rolon ne deodorant hepsi yaranın açılmasını sağlıyor ama bu kokubeni rahatsız ediyor ki çevremide ediyordur benim gibi dertli olan var mı doktorlar ilaç veriyor ama bu kokuyu gidermiyor yarayı kurutuyor sadecesenağlama

merhaba,
bir gün epilasyon sonrası tahriş olmuş koltuk altıma madecassol merhem sürdüm ve bütün gün koku olmadı..tavsiye ederim.kremin amacı farklı ama engelledi kokuyu..bir çok şey aldım denedim ama başka şey engelleyememişti ne yazık ki..bir de jolie fresh vücut deodorantı işe yaradı ama onun da uygulayışı sıkıcı..1dakika boyunca süreceksiniz..bu arada her ikisini de banyo sonrası yapın..

koku gidermek için her duştan sonra DEOTAK sürmek yeterLi .....çooook terLesen biLe asLa koku oLmuyor ......

arap sabunuyla yıkayın koltuk altınızı.Kına sabunuda faydalı olur belki.Arap sabunu mantara ii gelir diye duymuştum eskiden bu yöntemi kullanırlarmış

X