Çocuklara kurbağa terlik

Kalliste

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
9.109
59
55
picasawebden alıntılanmıştır

img045i.jpg

img046b.jpg

img063q.jpg

merhaba böle şeylere meraklıyımdır ben emeğin için saol biraz uğraştırıcı gibi görünüyo bu terlikler kalıbı nasıl çıkartıcaz acaba

merhaba böle şeylere meraklıyımdır ben emeğin için saol biraz uğraştırıcı gibi görünüyo bu terlikler kalıbı nasıl çıkartıcaz acaba

Kalıp için önerim, önce bilgisayarınıza kaydetmeniz sonrada istediğiniz boyuta getirmeniz olabilir, yazıcıdan çıkartıp fotokopi yöntemi ilede büyütebilirsiniz el çizimi ilede yapabilirsiniz...

Bak bunu çok iyi anladım kallisim ancak şimdi ben bunu yaparsam bu kurbağa dan prens çıkarmı sence sorum bu :roflol:

gozleri nasil yapilmis onu anlayamadim.galiba siyah ona kismi parca,beyazin uzerine yapistirilmis.peki,beyaz olan ne?

gozleri nasil yapilmis onu anlayamadim.galiba siyah ona kismi parca,beyazin uzerine yapistirilmis.peki,beyaz olan ne?

Beyaz olan parça daire şeklinde kesilmiş bir kumaş parçası ortasına dolgu malzemesi yani pamuk elyaf vs koyarak kenarlarını teğel şeklinde büzgü yaptığınızda top şekline gelecektir...

kızlar ben burda görmüştüm kendim kızımın ayakkabısının kalıbını çıkardım evdeki tiftik kumaşa yaptım bakabilirsiniz patron ve kalıpları bölümünde

X