Herşey Bana Karşı..

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
Herşey bana karşııı
Abartıyorda olabilirm bilmiyorum evdeyim ve canım çok sıkılıyor gidicek kimsem yok
6 senelik kız arkadaşımla dün yollarımızı saçma sapan bir neden yüzünden ayırdık...Anlatmaya bile değmez..Kimseye güvenim kalmadı artık 6 sene 5dk içinde unutulursa başka ne denirki bunaaa..
Erkek arkadaşımla ne zaman msnde konuşsam illa bi bahane çıkıyor yok abisi evlenir davetiye dağıtmak zorunda kalır yok bakkala gider en fazla yarım saat konuşuyoruz bazen işi yok oturuyor evde ama 5 dk.konuşamıyor msnde benimle konuşmak canın sıkılmasına sebep oluyorsa bişey diyemem az önce olduğu gibi...Hani biriyle dertleşmek istiyorum ya
o yüzden böyle kuzenimi çağırdım okul gecesi var dedi kız kardeşim uzun bir saat dershanede...
Yalnız kalmak kaderiim galiba en çok ihtiyacım olduğunda..

Son düzenleme:

erkekler işsiz olduklarında cok farklı oluyolar.
Evet anlamıyoruz onları bizler gibi düşünmüyolar bizde onlar gibi...
İşsizlik psikolojisene baglıyorum ben... Açıkcası merakta ettim ayrılık nedeninizi.
6 yıl bi cırpıda ne unutulur nede biter bence..Eğer saygısızlık aldatma yoksa..
Msnede konuşamıyosanız telefondada mı? konuşamıyosunuz canım...

Biz 2-3 gün bile konuşmadıgımızı bilirim. Benim uyuzlugum yüzündenzemuszemus

erkekler işsiz olduklarında cok farklı oluyolar.
Evet anlamıyoruz onları bizler gibi düşünmüyolar bizde onlar gibi...
İşsizlik psikolojisene baglıyorum ben... Açıkcası merakta ettim ayrılık nedeninizi.
6 yıl bi cırpıda ne unutulur nede biter bence..Eğer saygısızlık aldatma yoksa..
Msnede konuşamıyosanız telefondada mı? konuşamıyosunuz canım...

Biz 2-3 gün bile konuşmadıgımızı bilirim. Benim uyuzlugum yüzündenzemuszemus

Sanırım moral bozlukluğundan yanlış anlattım hemen düzeltiyorum tek güvendiğim samimi olduğum canım dediğim arkadaşımla ayırdım yollarımı
erkek arkadışmla da doğru düzgün konuşamamızın sebebi hep bi bahane çıkıyor o yaratıyor demiyorum ama çıkıyor işte bakkala gider konuşamayız bakın bu kadar basit şeyler işte bakkala gittikten sonra gel o zaman tekrar gerçi neden gelmiyorsun diyede hiç sormadım...
Abisi nişanlanıyor yengesiyle davetiye dağıtır bu bahane değil ama diğerleri bahane olduğu için buda sinirlerimi bozuyor...
Bi daha bende böyle yapıcam bakalım o nasıl tepki göstericek...

Dostlarımız bazen bizi yarı yolda bırakabiliyor...
Ne yazıkki. Gidene el sallamak düşer bize:a015:

Erkek arkadaşınada gelince o bakkala markete gidip gelmeme konusuna takılı kalma bence... Bahane oldugunu düşünmüyorum belki başka bi işi cıktı onla ilgilenmek zorundadır..
Hem bak işsizmişte sabır et canım:içelim:
İşsizlik erkekler için cok kötü bir durum...
40 yıllık ilişkileri bile işsizlik sarsabiliyo...

canım sende kendine daha güzel farklı uğraşlar bul boşver onları 6 yıllık arkadaşın seni bir kalemde silecekse bu kadar kolay sende bırak onları geleceğine bak....

herşey svegili değil bırak ondanda ilgi bekleme kendi kendine yetebilirsin
.....

Bunlar dönem dönem hepimizde olur.
Senin hepsi üst üste gelmesi canını sıkmış.
Takma kafana derim ben .. Belkide gerçekten işi vardır.
Bazen bende sevgilimle işlerinin yoğunluğundan görüşemiyoruz.
Önceden bende senin gibi alınganlık yapardım ama alışıyor insan.
Allah başka dert vermesin canımmm...

Öğrenci misiniz? yoksa okul bitti evde misiniz?
bakın hava çok güzel,o mis gibi havanın,güneşin
tadını çıkarın,yalnız değilsiniz,sadece çevrenizdeki
insanların sizin kadar boş vakti yok sanırım...
bence siz de bir kursa gidebilirsiniz,
kitap okuyabilirsiniz,spor yapabilirsiniz...
kısaca hoşunuza gidecek şeyler yapabilirsiniz...
böyle düşündükçe,depresyona girersiniz,
kendinize seveceğiniz uğraşlar bulun bence...
sevgiler...

Canım benim mutlaka birikmiş birşeyler var ve küçük birşeyden patlak verip arkadaşlığınız bitmiş.....bence sende bunun da üzüntüsü var....:uhm:
erkek arkadaşına gelince pc başında oturmayı sevmiyordur....-tatlicadiarzu- ben iş yerimde vakit geçirmek için oturuyorum ama eve gidince elimi sürmem pc ye hafta sonu nişanlımla yarım saat konuşur bahane bulur çıkarım....:dilcikar: hem uzun konuşmak sonun da mutlaka tartışmalara yol açıyor....a.s belki erkek arkadaşında böyle düşünüyordur. sakın bu döneminde üstüne gitme kendinden uzaklaştırırsın.... :teselli:
sen kendin uğraşlar bul evinde onları yap ben bu aralar dantel perde yapıyorum inan yemek yemeye bile kalkmyorum
bu dönemi çabuk aşacaksın ama sürekli aynı şeyleri düşünme sevgiyle kal...vereliniortak

Ne tuhaftır hakketen ne zamn birine içten ihtiyac duysan. herkez en uzak yerlerde olur. yada gelir kavga olur daha cok canını acıtır.
ben mesela ne zamn dersem bugun benim günüm ne biliim agda yapiim. yada kimseyle görüşmiim şöle saatlerce tavana bakıp bi basıma düşüniim desem.zart zurt kapı çalar. tanıdıklar arar. annem bi yerlere gidelim der vsvsvsv cevrem bi anda kalabalıklasır.
ama ne zamn ulen bi oturup biriyle dertleşşem desem. cok darlandım biriyle iki lafın belini kırayım desem herkesin bi işi cıkar.
en yakınlarım bi bahane yada kendilerine göre nedenle bana ters konusur derdime dert ekler.
Böyle günlerde yapılacak en güzel sey en sevdiğin sarkılardan bir liste hazırlamak. ama bunalım değil. sarkılarla sohbet etmek. uzun zamandır uyguluyorum. kalp agrılarım azaldı sanki:nazar:

X