Acil yardm... Arkadamn retmen ak

fdilek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
47
0
32
yz kızlar bnm ne patron ne iş zaten bn lise 3.sınıf öğrencisiyim nesem bnm 3yıldır cnm gibi sewdiğim bir arkadaşım war (isim belirtmiyorum)bu arkadşm hakkında bni sewgilim çok uyardı iyi ayak deil kötü yolda die herkez uyardı adını çıkartırda şöylede böylede bn herkezin inadına arkadaşımla görüştüm okul içinde de okul dışında da hatta sewgilim ya o ya bn diyecek kdar ileriye gitti bn hiç bişey diyemedim zmn sonra sonra yani lise 3'e geçince bizim okula yeni bir sözleşmeli öğretmen geldi 27 yaşında arkimde 19 yaşında sınıfta kalmış falan filan asıl konu bu arkadşm yeni gelen hocadan sene başından beri etkileniyordu dogum günü pastası hediyeler vs.bir gün numaralarını wermişler gece bir birlerini arayıp sabaha kdar konuşmalarından bahstti şok oldum aradan 1 hafta sonra mart ayı gibi sewgili olduklarını söyledi ve hocamın (hocam demeye iğreniyorum) bnm hiç birşeyden haberimin olmadını söylemiş bnde ona göre dawranıyordum bu pazrtesi yani haziranın1inde bni yanlarına çağırdılar teknik serwise bir birlerine sürekli aşkım hayatımvs. laflar söylüyorlardı tabi bnde duymamazlıktan geliorrdum sonra hiçde çaktırmıo gibi laf etti meğerse arkim sölemiş dileğede söleyelim die ve aşklarına şahit oldum ama bn kesinlkle böle şeylere karşıyım ve arkimi kaç kez uyardım geceleri telefonda cinsellk üzrene bir kaç konuşma geçmiş hocamın başka kadınlarla birlkte olduğu gibi bnde arkimi dediğim gibi defalarca uyardım dikkat et die ve şimdi daynamıorm ne arkime nede hocam denen pisliğe ikisinide öldürüp yaptığı şerefsizliği haykırmak istiyorum nolur yardımcı olun bn nabıyım arkimle mi konuşmayım yoksa ayrılmalarını mı isteyim kzıın başına bişye gelmesinden çok korkuorm...lütfen yardım edin:sm_confused:

seni kaç kez uyarmışlar kız sağlam pabuç değil diye
bak geldin onların sözüne.
bence hiç haberin yokmuş gibi davranmaya devam et kızla konuşmayı da kes
uzak dur onlardan.
pişman olursun sonra bu iş su yüzüne çıktığında seni de işe karıştırırlar
ayrıca da kız 19 yaşında senin aklına ihtiyacı yok bundan sonra
sen kendi aklını başına topla uzak dur onlardan canım

öle yapmayı denedim zmn suratında tuhaf bir ifadeyle neden benden kaçıorsun bana soguksun vs sözleriyle karşıma geliyor bişey diemeiorum aslında içimden ona kızmak gelio ama yapamıorum yaaa oofffffff

sen de dersin ki yaptığın işler görüştüğün kişiler beni rahatsız ediyor madem benim sözümü dinlemiyorsun bundan sonra senin için bende yokum herkes gibi dersin olur biter.
sen beni dinle ne işin var öyle bi kızla? önce buna kendin cevap ver.

bu tehlikeli bi iş....bu işin sonu çok kötü yerlere varır benden söylemesi....bencede uzak dur ikisindende....hocaylada ders haricinde muhattap olma...hey allahım ne sapıklar var yaa...bide bunlara çocuk emanet ediliyokötükedihüso

arkadaşınan uzak durmlsın...ne yap ne et kes ilişkini....bu iş duyulursa başları belaya gircek zaten seninde girmesin

haklısınız okulların kapanmasına da az kaldı bu işi yarın kökünden halletmem lazım gidip iyice konuşmalıyım yoksa gerçekten başım belaya girecek ve üstelik bnm babam da bir öğretmen

lise 3. sinif ogrencisisin...
nolur daha okunaklı, daha tane tane daha anlasılır yaz be arkadasım...
ne nokta ne virgul hiç bisi yok
karman corman yazdıkların

olaya bakarmısın ya yok boyle bir şey gen.lik neereye gidiyor allah ıslah etsin benneyaptımki ...biz lisedeyken ve butun okul hayatımızda ögretmenlerden tırsardık saygımızdan agzımızı açıp bişey diyemezdik 20 metre oteden bi ogretmen gelsin oturuyorsak ayaga kalkardık slm verir gittikten sonra otururduk bide esas durusta olurduk yhaf turkbayragi yani şimdiki ögrenciler neler neler yapıyorlar dehşet verici bişiy :bbo:

ya gerçekten herkezden özür dilerim... msnden alışkanlık arkadaşlar arasında kısaca yazışmadan kalmış gerçekten herkezden çok özür dilerim sadece bu konu için hemen bir çözüm istedim o yüzden hızlı yazdım ve tamamiyle de haklısınız(arkim arkadaşım demek)

Arkadaşım, Türkçemizi düzgün yazalım..lütfen..
anlatmak istediğinizi daha kolay ve net anlatabilmeniz için...

Arkadaşınız,lise 3.sınıf öğrencisiyse,
doğruyu yanlışı ayırt edebilecek yaştadır bence,
önünde hayatına yön verecek olduğu büyük bir sınav var,
demek ki,aklı başka yerlerde...
bu zamanlarınızı bu tip saçmalıklarla öldürmeyin,
arkadaş insanı iyi de eder,kötüde,
eğer sizin söylediklerinizi kaale almıyorsa,
bırakın ne yaparsa yapsın...
sevgiler...

kraliche kesinlikle haklısın ben bu olayı kimseye anlatamadığımdan sizlerle paylaştım inan senin lisede yaşadığın olayı bende yaşıyorum ve arkadaşımıda öyle yapıyor diye zannediyordum fakat beni çok yanılttı o yüzden de yardım istedim

Songül arkadaşım benden yaşca büyük 19 yaşında bu yıl 20 olacak ve ona ben yön veriyorum kendi aklı yokmuş gibi (aslında şuan benimde gerçekten akla ihtiyacım var ama yarın inşaallah gidip konuşacağım)

Anaaam, benim herifte lisede matematik öğretmeni.:nazar:

yarından itibaren okula gitmeme yasağı koycam hemafoldumben

kraliche kesinlikle haklısın ben bu olayı kimseye anlatamadığımdan sizlerle paylaştım inan senin lisede yaşadığın olayı bende yaşıyorum ve arkadaşımıda öyle yapıyor diye zannediyordum fakat beni çok yanılttı o yüzden de yardım istedim

ya canım sana tek tavsiyem o kızı derhal defet basından! sen erkek arkadasımla aram bozuldu ya ben ya o dedi diyosun bende bi ara o tip bi kadın yuzunden kocamla o duruma gelmiştim sonuc ne oldu bilomusun ? sonuc o kadının bana nankorlugu ve attıgı kazık ! yani kocam haklı cıktı bunuda ona soledim ve ozur diledim inan degmez kovala basından gitsin ... ssorarsada neden konusmuosun die acık acık soyle bundan dolayı diye ... yarın başınada iş açar bu tipler...

sizce yarın arkadaşımla nasıl konuşmalıyım sert bir tavırla mı yoksa gayet düzgünce mi onu kırmayı kesinlikle istemiyorum ben çok değer veriyorum ona

X