Lekeler, Çiller yüz lekeleri.

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

bitane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2009
2
0
50
merhaba,benim dudak üstümde kotu kahve şeklinde bir leke var.yazın dahada belirginleşiyor.bu durumdan çok rahatsızım.bıyık izi gibi duruyor.acaba ne yapabilirim.lekenin kaybolmasını istiyorum.güneş yağı sürmek haricinde bir cözüm yolu lütfen.

canım bir arkadaşımın cildi komple leklerle doluydu. amwayın cilt aydınlatıcı özü var onu kullandı. bir kaç günde etkisini gösteriyor.yalnız kullanırken göz altı dahil heryerine sür arkadaşım göz altlarına sürmemiş bilmediği için cildi 2 renkli oldu altı beyaz üstü kahverengi lekeli. kesinlikle mükemmel bir ürün. kullananlar çok memnun. amwayin ürünleri bitkisel içerikli organik ürünler gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.ismi Artistry cildi aydınlatıcı öz. birde cilt lekelerine karşı etkili jeli var ama o daha çok sivilce lekelerinde etkili.

bitane canım aynı sorun bende de var maalesef.2 yıldır çekiyorum ne peeling kaldı ne lazer yaptırmadığım ama bi türlü geçmiyo.hemen hemen tüm bitkisel çözümleri denedim,tretinler expigmentler kullandım ama olmuyor.eğer bu dudak üstü lekeyle başetmeyi bilen biri varsa ne olur yazsın.müzdaribim çok :KK43:(

ben yüzümdeki lekeler için ısırgan otu suyu kullanıyorum baya geçiriyo bırakamıyorum şimdi:) bu dudak üstü lekeleri dediğiniz sir dolayısıyla olan lekelermi

ben yüzümdeki lekeler için ısırgan otu suyu kullanıyorum baya geçiriyo bırakamıyorum şimdi:) bu dudak üstü lekeleri dediğiniz sir dolayısıyla olan lekelermi

Dreaming_Water canım nasıl hazırlıorsun anlatırmısın rica etsem canım.. ve kesin çözümmü çillerdede etkilimi acaba..

canım bir arkadaşımın cildi komple leklerle doluydu. amwayın cilt aydınlatıcı özü var onu kullandı. bir kaç günde etkisini gösteriyor.yalnız kullanırken göz altı dahil heryerine sür arkadaşım göz altlarına sürmemiş bilmediği için cildi 2 renkli oldu altı beyaz üstü kahverengi lekeli. kesinlikle mükemmel bir ürün. kullananlar çok memnun. amwayin ürünleri bitkisel içerikli organik ürünler gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.ismi Artistry cildi aydınlatıcı öz. birde cilt lekelerine karşı etkili jeli var ama o daha çok sivilce lekelerinde etkili.

Tropheus,emin misin? Bir kac gun icinde bukadar fark ve lekelerde etkin cozum?....Inanilir gibi degil CADIARZU!!!...

eveett artık bende yazabilirim çünkü artıstry cilt aydınlatıcı özü kullandım ama bi ürünle birlikte yani öyle kullanmam gerektigini söylediler bende öyle yaptımm o üründe artıstry alfa hdroxy serum plus diye bişey önce onu snra aydınlatıcı özü kullan dedile ryaptım ve ciller nereye gitti bende bilmiyorum vallahi gözle görülür bişekilde azaldı kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum 1 temmuzdan beri kullanıyorum bugün 14gün oldu ve çok memnunum dün bi arkadaşıma kahvaltıya gittim ve makyajsız hemen farketti cildinde bi farklılık var dedi ve krem mrem kullandıgımı bilmiyoo

:KK43:aynen sir ağdadan olduğunu düşündüğüm bir bıyık görüntüsü var dudağımın üzerinde....
çok canımı sıkıyor.
Nette bir yerde okumuştum sararmış salatalık ikiye bölerek sürün diye.Şimdi biraz açıldı.10 günde farketti biraz.Ama hala görüntü canımı sıkıyor.
Devam ediyorum bu salatalık işine.Sabah akşam sürüyorum.Arekadaşlar farkettiğini söylüyor,izin azaldığını ben de izliyorum..ınşallah geçer ya.Yeri çok kötü ,eşim espri yapıyodu bi ara o hoşgeldin saygılar abim filan die.
Pis gıcık

maalesef sorun bende de var,kullanmadığım krem falan kalmadı,gerçekten işe yarıyor mu şu amway in kremi???özellikle de yazın daha da belirginleşiyo yaa :KK43:((

X