İlk Kontrole Göre 2.Kontrolde ve toplamada daha fazla yumurtası Çıkan VARMI

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.645
Kızlar yarıdm edin lütfen..
bu benim 2.denemem
ilk denemede 250 ünite puregonla başlamıştım
4.gün kontrole gittimde 21 adet olmuştu e2 760 çıkmıştı
bu seneki denememde
200 ünite ile başladım
4.gün bugün gittimde 11 adet yumurtam gelişmiş e2 561 çok üzüldüm kafama taktım
neden bu kadar az çıktı
ve karından baktırmıştım ben vajinismus hastasıyım kronik.. cumartesi vajinal bakıcaklar belki karından baktım için az görmüş olabilrim dedi doktor sizce doğrumudur ? böyle olupta 3-5 tane daha fazla sonraki kntrolde görünen varmı yada toplamada da fazla çıkan
bu sefer 5.gün embriyo denenicekti nası olsa cok yumurtan var demişti mustafa bahceci nah denenicek şimdi üstelik doktor bu akşam için 150 yarın içinde 100 düşürdü pıregonu sanki herşey yolunda gidiyo gibi ben yükseltmesini beklerdim..
en küçüüğü 7 mm en büyüğü 12 mm rahim duvarıda 8 mm
yardımmm

offf tabiki diğerleri de büyüyecek ve herkesin dediği gibi önemli olan kaliteli olup döllenmeleri

gülencim bak allah çarpar haaaa abartma lütfen senin 2 katın doz vurulup ancak 1-2 yumurtası gelişenler ve hatta hiç gelişmeyenler var :eek:klava:

Ya tabi Şükürler olsun ama insna ister isteme üzülüyor deniz :1no2:
öyle ağladımki doktor şaşırdı kaldı ben yere çktüm oda karşıma çöktü kaliteli olsun falan filan diye anlatıyodu ama ben korkuyom bi sağlık sorunumda yok..

canım bu oran vajinal usg da değişebilir
ayrıca her tedavide aynı sayıda bekleme
ya daha fazla yada daha az
önemli olan döllenmeleri
bak benden 18 toplandı ama 4 tane 2. kalite embriyo kaldı
onlarıda komple transfer ettiler ama tutmadı
keşke 10 tane olsaydıda 2 tane 1. kalite embriyo olsaydı
dondurmaya bile kalmadı elimde :teselli:

gulencım korkam benımde ılk denemde 25 tane yumuratm olmustu ve toplandı o 25 tane yumurtadan sadece bır tanesı 8 hucrelıydı dıgerlerı ıkıncı kalıteydı ıkıncı denemde ıse senın gıbı cok duusk dozla basladım 19 tane yumurtam oldu 9 tanesı cok kalıtelı dollendı 3 ıyı kalıte transfer edıldı 6 tane donduruldu kafana takma onemlı olan ıyı kalıtede olmaları ve dollenemelrı ya yumurtan hıc olmasaysı yada 1 tane yada ıkı tane olsaydı o zamn ne olurdu kafan atkam hayırlısı olsun canım

Dıptıs Dıptıs Bebişim senağlama ınşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun önemli olan kaliteleri elbette haklısın eşimde diyor sen boşuna ağlıyosun vajinal bakılınca kesin dafazla çıkıacz birde ben sıkışık değildim karından bakarken doktor.. bakalım..

olmuyo korkam demişsin aban hoşuma gitti sositososito ınşallah benimde bunlar kaliteli kaliteli olurlar canım benim 11 tanede az ama şimdi 15 ile 20 arasında bekliydoum
beklentiyle girince böyle oluyo demekki ya aslında bunun altında şu yatıyor benim eşim azospermi spermlerin durumunu tam bilemiyoz.. gecen sene 24 toplandında4 boş idi 20 işlem gördü 5 kafadan gitti 15 döllendi.. 3 tane kondu o kadar dondurulamadı bile 1.kalite koydular ama .. bakalım 5.gün denenicekti bu denemede kısmet değilmiş

emin olki artacak seninkiler cumartesi gunu gorursun
demedi deme
ay bu lafta acaip dolandi agzima
kurtlar vadisine bakmayim bari

Gülencim canım niye üzüldün, benim de 10 yumurta toplandı, 9u olgundu...Ben sayının az olduğunu düşünmedim, sence az mı? 7 tanesi döllendi, 1.kalite hepsi...

benim yaşım 22 daha gecen sefer daha çok çıkıncaüzüldüm bende ayrıca bizim spermler işi bozuyor.. senin erkek kaynaklı değildir sorun galba doğrumu

kızlar kimse yokmu yumurta sayısı ilk kontrole göre diğer kontrlde 1-2 bari artan

kıs benımkı arttı işte ılk kontrolde 20 ıkıncısınde 35 i geçtikaydirigubbakcemile2

yavruş bizim erkek kaynaklıydı :nazar:
azosperm dahi olsa önemli olan 1 tane iyi kaliye embriyo
sen şimdiden böyle gerersen kendini olmazki amaalkisalkisalkis
hadi hadi delirmeyi bırak bakayımkaydirigubbakcemile
hem sıkışık değilsin hemde vajinal bakılmamış
bence kale alma bile bu sayıyı :nazar:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis agzın bal yisin
inşallah cumartesi gelecme ehuuuu benim arttı filan deyüü

buarasa sigarayı bırakkk

dıptıs bu kız delurdu........aklınca dozu artırıyoo ya.............

X