Doğuma Hazırlık Cinsiyetini tahmin etmek

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
şimdi size cinsiyet tahmini için değişik bir yöntem öğreticem kan yeniliğine göre cinsiyet!! Duydunuz mu hiç? Ben hesaplayınca kız çıktı. Içimden erkek geçiyor ama hayırlısı.. Arkadaşım bu testte hiç yanılmadım diyor bakalım...:)
şöyle ki; kadınlar regl oldukları için kanı 3 yılda, erkekler olmadığı için 4 yılda yenilenirmiş. Hamile kaldığınız ay hanginizin kanı daha yeniyse cinsiyeti de o olurmuş. Mesela en son yenilenen kan benimki mi? O zaman kızım olacak demekmiş. şimdi doğum tarihimizi yazıyoruz bir de yanına eşimizinkini. Kendimizinkine 3 onunkine 4 ekleyin günümüze kadar gelin.. örnek altta:)
18.01.1987 // 01.10.1979
18.01.1990 // 01.10.1983
18.01.1993 // 01.10.1987
18.01.1996 // 01.10.1991
18.01.1999 // 01.10.1995
18.01.2002 // 01.10.1999
18.01.2005 // 01.10.2003
18.01.2008 // 01.10.2007
18.01.2011 // 01.10.2011
evet arkadaşlar ben nisanda hamile kaldım ve benim en son 18 ocak 2011de yenilenmiş kanım. Eşiminki daha ekimde yenilenecek. Bu demek oluyorki en taze kan benimki onunki 4 yıllık ekimde yenilenecek. Yani kızımız olacak. Test öyle diyor. Bunu yakında öğrenecez. Tutarsa özelime teşekkür isterim ha:)) bu arada doğum günümü de öğrendiniz kutlarsınız:)) hadi bakalımm:KK76:

buna göre bakarsak benim kızım olacak sanırım...tutan yada tutmayan kişiler varmı acaba...

canm bu diğer konularda var. benim ilkinde tuttu. bakalım ikincimde de tutacakmı. ocakta doğumum inşallah :emir_bebek:

canm bu diğer konularda var. Benim ilkinde tuttu. Bakalım ikincimde de tutacakmı. Ocakta doğumum inşallah :emir_bebek:
allah sağlıklı hayırlı evlat versin canım...bana 2 farklı doktor erkek dedi ama biri 12 haftalıkken direk bu erkek dedi diğeride 14 haftalıkken erkek dedi ama ben 16.haftayı bekliyorum...hayırlısı ama şu kan yenileme olayına göre benim bebek kız çıkıyor sanırım kafam karıştı...

allah sağlıklı hayırlı evlat versin canım...bana 2 farklı doktor erkek dedi ama biri 12 haftalıkken direk bu erkek dedi diğeride 14 haftalıkken erkek dedi ama ben 16.haftayı bekliyorum...hayırlısı ama şu kan yenileme olayına göre benim bebek kız çıkıyor sanırım kafam karıştı...

canmcım çok merak ettim şimdi benim diğer konulardan okursam bi hesaplama yapıyorum doğruluğunu test ediyorum.
bana son adet tarihini ve gerçek doğum tarihini yazarmısın ilk oğlunun ve ikinci bebek içinde yaz bakalım tutacak mı?
bekliorum merakla

canmcım çok merak ettim şimdi benim diğer konulardan okursam bi hesaplama yapıyorum doğruluğunu test ediyorum.
Bana son adet tarihini ve gerçek doğum tarihini yazarmısın ilk oğlunun ve ikinci bebek içinde yaz bakalım tutacak mı?
Bekliorum merakla
benim doğum tarihim 17.09.1977 son adet tarihim 18 mart 2011 31 mart yumurtlama günümdü ilişkiye girme günü 1 nisan...şu an 10 yaşında bir kızım var doğum tarihi 11.10.2000 eşimin doğum tarihi 21.07.1974 benimde aklım çok karıştı merak ediyorum..doktorlar bu bebeğime 12 haftalıkken ve 14 haftalıkken erkek dediler ama ben güvenemiyorum..herşeyin hayırlısı canım..

slm arkadaşlar.benimde 2,5 yaşında bir kızım var..onda çok tatlı yedim.. göbeğimde top gibiydi.. şimdi 10.haftadayım.bulantılarım çok fazla.. çok üşüyorum...üşüme neyin habercisi acaba...canım bişey çekmiyor..tatlı yiyemiyorum..bakalım ne olacak.bende merak ediyorum..kızımda hep içimden kız geçiyordu... kızım olsun çok istiyordum..bundada oğlan geçiyor..bakalım ne olacak..sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin allah herkese... ama doktorlar tahminde geçikirse bilinki kızdır..çünkü erkek olsa zaten hemen görürler fazlalığı:)

kızımda midem erken gebelikte çoook bulandı.ekşiyi hiç sevmem,hamileykende yemedim..mide bulantısından tatlıda yiyemedim.ama 3. aydan sonra çoook rahat bi hamilelik geçirdim.suratımda güneş lekeleri kaldı sadece...

şimdiki hamileliyimin başından beri suratımda acayip bir sivilcelenmeler oldu.her yerinde suratımın ...ayaklarım çok üşüyor benimde...canım hep dürüm yemek istiyor...ama zaten iştahım çoook açıktır..midem ara ara hafif bulanıyor...bakalım bu ne olacak...

Arkadaşlar ben 6 buçuk haftalık hamileyim
ve inanılmaz derecede bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum sizce aranızda tahminde bulup çıkan varmı acaba çok ama çok merak ediyorum...
Bide hep eksi şeyler seviyorum tuzlu şeyler şalgam bol limonlu şeyler sadece ufak bi tahminde bulunmanız beni çok mutlu edicektir
:emir_bebek::emir_bebek:a.s.

ilk zamanlar genelde ekşi şeyler istiyor insanın canı 6.5 hafta çoook erken cinsiyet öğrenmek için ekşi kız erkek diye tahmin etmek çok zor ben önce ekşi sonra tatlı yedim oğlum oldu bekliceksin canım çok zor bir süreç en iyi tahmin ultrason tahmini:)

Arkadaşlar ben 6 buçuk haftalık hamileyim
ve inanılmaz derecede bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum sizce aranızda tahminde bulup çıkan varmı acaba çok ama çok merak ediyorum...
Bide hep eksi şeyler seviyorum tuzlu şeyler şalgam bol limonlu şeyler sadece ufak bi tahminde bulunmanız beni çok mutlu edicektir
:emir_bebek::emir_bebek:a.s.

canım bütün tezleri çürüten bi hamiş olarak diyorum sana
bu hurafelerin hepsi uydurma
karnım sivri, hamilelikte güzelleştim ekşi de yedim tatlıda,popom hiç büyümedi,her gören kesin erkek diyodu çin takviminde bile erkek diyodu,2 li test değerim 31 çıktı(50 nin altı erkek olur diyolardı)
tahmin ettiğin gibi sonuç kızım oluyor :))))))

arkadaşlar ben 4 aylık hamileyim bebeğimin cinsiyeti belli olmadı çin takvimine göre erkek çıkıyo:KK43: ben kız istiyorum.acaba çin takviminde bebeğinin cinsiyeti tutmayan varmı?ben çevremde tutmayan görmedim:92:

arkadaşlar ben 4 aylık hamileyim bebeğimin cinsiyeti belli olmadı çin takvimine göre erkek çıkıyo:KK43: ben kız istiyorum.acaba çin takviminde bebeğinin cinsiyeti tutmayan varmı?ben çevremde tutmayan görmedim:92:

o çin takvimini bende duydum ama bakalım ne kadr doğrudur bende kız bebekleri çok severim :)

bulundugum yerde bi dr varmış baya tanınmış adamın birinin 3 mü 4 mü işte o civarda oğlu olmuş dr a gitmiş kız istiyorum diye dr da demiş ki sen yorgunken eşin hamile kalırsa kız olur demişş :)bu da değişik bi yöntem bence :KK70:

benim çevremdeki hamilelere yaptığım bir uygulama var hamile kişinin haberi olmadan ve görmeden başka biri tepesinden çok az tuz ufalıcak eliyle sonra takip edicek hamile kişi ilk elini ağzına götürürse kızı burnuna götürürse oğlu olucak benim buna göre tahminlerim arkadaşlarda tutmuştu :)) hayırlısınla gelsinler...

Canım sen bana senin ve eşinin tam doğum tarihlerini söyle. (gün, ay, yıl) Ben sana %100 doğru bir cinsiyet tahmini yapayım. Hiç şaşmıyor.

canımya bende merak ediyorum 2. çocuğuma 10 haftalık hamileyim benimkinide tahmin edersen sevinirim benim doğum yılım 12.01.1978, eşiminki 06.07.1977 şimdiden teşekkür ederim

canımya bende merak ediyorum 2. çocuğuma 10 haftalık hamileyim benimkinide tahmin edersen sevinirim benim doğum yılım 12.01.1978, eşiminki 06.07.1977 şimdiden teşekkür ederim

arkadaşım birinci çocuğuna hamile kalma tarihini ve cinsiyetini merak ettim.çünkü ocak doğumlularda çin takvimi pek tutmuyoya merak ettim il çocuğunun cinsiyetini ve son adet tarihini ama ilk çocuğunun

arkadaşlar ıbrahım saraçoglundan duymuştum cınsıyet belırme yontemı..

hamılenın canı sureklı vıtamın agırlıklı ıstıyorsa mesela meyve turlerını cok yıyorsa kız olacak;proteın agırlıklı sıtıyorsa erkek olacak dıyordu ve genellıkle tutuyor,ıstısna var mı bılmıyorum..!
eltım ılk olarak mandalına aşerdıgınde kız olacak demıstım ve KIZI oldu şuanda..!
annem de kardesıme hamıleyken hep proteın agırlıklı yemış..hep et turlerını,acıyı cok yedım dıyordu ve erkek kardeşım olmuş..
cevremde daha cok duydum dogru cıkıyor..bı deneyın bakalım :)))))))

acaba bırı kız,bırı erkek olan ıkız annelerı nasıl aşerdi o daha enteresan olur bence..:)) var mı boyle ıkız annesi..?

şimdi 8.haftada cinsiyet söyleyen idrar testleri var ama %80 doğruyu söylüyormuş...isteyene duyrulur..
bende yasadıklarımı size aktarayım,

en basından beri his olarak erkek hissetmemin yanısıra,

1. sağ gögsüm soldan büyük
2. protein çok istedim ve yedim
3. bebeğim hep soldaydı
4. çin takvimi ve rus takvimi erkek dedi
5. yüzüm cok berraklastı hiç sivilcem olmadı

X