Saç Rengi ve Saç Boyama Bana Platin Sarı Yakışır Mı?

deryali8381

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
92
0
40
Merhaba arkadaşlar yine ben.Burada fikir edinebileceğim çok fazla kişi olduğu için sizlerin fikrini almak istedim.Bana platin sarısı olur mu? Aslında ben esmerim,ama beyaz tenli de sayılırım.yani saçlarım siyah,ilk defa boyattım ve bu renk yaptırdım mart ayında, ama platin de denemek istiyorum.Çakma sarışın gibi mi olurum?

Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

$3305_1087086230477_1626084743_219143_6638050_n.jpg

tü tü tüü maşallah,kız anam pek te güzelmişin

valla resimden yorum yapmak zor gibi ama,olur gibi duruyo..biyas iddalı olursun yalnıs haberin olsun...
a.s.

:) çok sağolasın insanın kaderi güzel olsun,sıradan bi kızım işte.
bu zamana kadar iddialı olmadım da ne oldu :)) biraz değişiklik istiyorum hatta baya bi değişiklik.
kendime hiç sıra gelmedi,hep aynı aynı çok sıkıldım.saçımı siyahdan kahveye çevirmeye bile cesaret edemezken artık nasıl bıktıysam kuaföre saçı açabldiğin kadar aç dedim en sonunda. o da ancak bu kadar açtı gözün alışsın yine açarsın dedi :))

aç anacımo zaman..sarışınlık güzeldir..aynaya bakınca insana güven veriyor..elbiselerin daha bi güzel gözüküyor..ışıl ışıl oluyo insan..bendede platine yakın bi renk var..ben kumralım..
tenin çok esmer değilse yap derim ama koyu ise biraz düşün..
a.s.

ayy ne cakması ya... şu çakma sarısın lafını hiç sevmiyorum .. o zaman sacı siyah olmayan ve siyah yapan bronzlasanlarda cakma esmer.. hatta kim ne renge boyamıssa onun cakması..

amann bos ver bunları.. bence platin cok yakısır.... bide onu dene ne olcak... zahmetli ve bakım ister özen ister.. bakabileceksen sacına bence kesin yaptır.. ben biraz maliyetten kactıgım için erteliyorum.. bende yapıcam yoksa....yerimseniben

ayy ne cakması ya... şu çakma sarısın lafını hiç sevmiyorum .. o zaman sacı siyah olmayan ve siyah yapan bronzlasanlarda cakma esmer.. hatta kim ne renge boyamıssa onun cakması..

amann bos ver bunları.. bence platin cok yakısır.... bide onu dene ne olcak... zahmetli ve bakım ister özen ister.. bakabileceksen sacına bence kesin yaptır.. ben biraz maliyetten kactıgım için erteliyorum.. bende yapıcam yoksa....yerimseniben

bravo sineks sana çok katılıyorum bırakın şu çakma sarışın :mymeka:lafını birde sarışınken gözlerim renkli hoş dursun diye saçını siyaha boyatanlar var ama onlara hiç daha çakma esmer dendiğini duymadım arkadaşlar.

ayrıca resimde gördüğüm kadarıyla platin sarısı sana çok hoş olur.

canım yüzün çok güzel ve açık tenlisin , küllü sarı üstüne platin çok yakışır tenineyerimseniben

bu halinde saç diplerin çıkınca çok sorun olmas.ama platinde az bşy çıınca bagırıyo dipteki saçlar..sürekli boyarsan kesinliklke yakışır yüzüne..

Canlarım fikirleriniz ve hakkımdaki güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim

Kafaya koymuştum ama soru işaretleri vardı onlar da kalktı,Özellikle Sineks sana çok katıldım,çok güzel anlatmışsın bazı yanlış düşünülen gerçekleri :)

Herkese çok teşekkürler,yapınca yine fotomu koyup yorum alırım :)

Canlarım fikirleriniz ve hakkımdaki güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim

Kafaya koymuştum ama soru işaretleri vardı onlar da kalktı,Özellikle Sineks sana çok katıldım,çok güzel anlatmışsın bazı yanlış düşünülen gerçekleri :)

Herkese çok teşekkürler,yapınca yine fotomu koyup yorum alırım :)

cnm önemlı olan zaten senın istemen beyenmen cevreyı cokda umursama sekerım
eee ne zaman görcez pekı platın saçlı güzel hanfendıyı seker:)

Nişan bohçası götürmeye gidicez Ankara ya,ünv sınavından sonraki hafta.haftaya cumartesi yada pazar yaptırırım hemen eklerim bennermin :)

Güzel hanfendi ben miyim ? :) Teşekkürler canım benim kendimi beğenmeme gibi bi sorunum var da :))

haftaya resımlerı beklıyoruz o zaman cnm
güzel hanfendı sensın tabı neyın eksıkkı şeker cok tatlısın beyenılmıyecek hıç bır tarafın yokkı kendıne haksızlık etme

canım maşallah çok hoşsun bence çok yakışır hatta doğal durur yaptır bence sonrada resmini koy görelim:)

X