Sivilceli Ciltler Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar iğneli epilasyon sonrası izlerim var bana yardm edn işe yararmı yüzüm kıprmızı dolaşmak istemiom kızrklık yanma klştı olmaz dimi ve sivlce lekelerne

Arkaşlar ben kullandım goz çevremde kaşıntı yaptı.sizde oldumu cok merak edıyorum kullananlar bılgı verırse sevınırım.devam etsem mı etmesemmı kararsız kaldım!

slm kızlar yosun yağı ile ilgili yazılarınzı gördüm bende aldım hemen bitane..kullananlı 2 gün oldu ama benim yüzümü hiçbirşekilde yakmadı acaba neden olabilr? tek bir aktarcı var oturduğumuz yerde acaba iyi bişey değilmi aldığım cevaplarsanz sevinirim..tşkrler.

mrk ettiğim şu tüylenme yapmıomu bütün wücudada kullanılabilio duyduğm kdrıyla selilüt çatlak falan ii geliomş deneyen tecrübe eden wrmı???:44:

Ben de bugün kullanmaya başlayacağım
ben şampuanımın içine de damlatacağım biraz saç diplerini de güçlendiriyormuş
bakalım işe yarayacak mı...

Merhabalar, yosun yağı ile ilgili yazılanları okuduğumda gerçekten çok şaşırdım. piyasada aktarlarda satılan yosun yağlarının tamamı sahtedir. Herhangi ucuz bir bitkisel yağı kimyasal inceltici maddeler ile seyrelterek piyasaya sürüyorlar. Bu yağları seyreltmelerinin amacı, yağın cilt tarafından kolay emilmesini sağlayarak tercih edilmesini sağlamak.. Bu yağları kullanan arkadaşlara tavsiyem, piyasada satılan yosun yağı firmalarını arayarak ürünün menşei ile ilgili sertifikaları talep etmeniz. Kimse size cevap vermeyecektir göreceksiniz. Gerçek yosun yağı gerçekten mucizevi bir yağ. Türkiye'de bu ürünü küçük ölçekli üreten bir firma var. Aşağıdaki linkten inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olurlar.
https://www.facebook.com/pages/Yosun-Terapi/243892509040094

seren serengil catlakları için yurt disindan algea yosun yagını getiriyormus internette gercek sitesi var

almayı düşünüyorum ama birazdaha araştrcam gercek siteyi gördüm ama internetten almakda pek güvenilirmi bilmiyorum

Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

Slm. tesadüf eseri yazılanları gördüm.
Ve öncelikle kendisi memnun kalıp başkalarınada çare olsun diye yazan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.
Ben kullanmıştım yosun yağını .faydası var evet sivilce izlerini zamanla geçiriyor.benim kullandığım da aynı markaydı ama ben hiç salatalık gibi koktuğunu farketmedim.hafif yosun kokusu var. Biraz sürerken dudağıma değmişti hafif tatlı.tadıda acı filan değil bende aktardan almıştım hala alıyorum 15 tl .fiyatı ve ben pamuğun üzerine damlatıp yüzüme sürdüm .saba aksam ilk zamanlar sonra sadece aksamları sürdüm.

Slm. tesadüf eseri yazılanları gördüm.
Ve öncelikle kendisi memnun kalıp başkalarınada çare olsun diye yazan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.
Ben kullanmıştım yosun yağını .faydası var evet sivilce izlerini zamanla geçiriyor.benim kullandığım da aynı markaydı ama ben hiç salatalık gibi koktuğunu farketmedim.hafif yosun kokusu var. Biraz sürerken dudağıma değmişti hafif tatlı.tadıda acı filan değil bende aktardan almıştım hala alıyorum 15 tl .fiyatı ve ben pamuğun üzerine damlatıp yüzüme sürdüm .saba aksam ilk zamanlar sonra sadece aksamları sürdüm.
tüylenme yapmıyor mu yağ?

X