Cilt Bakımı Ürünleri Yüzünüzü aldırdıktan sonra.....

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Filo

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
1.155
13
kızlar yardımlarınızı bekliyorum...yüzündeki kıllanmadan ötürü aldırmak zorunda kalıyorum ...daha önce böyle bir problemim yoktu...şmdi ağda yada iplede aldırsam yüzüm kızarıp kabarıyor ..4-5 gün gecmiyor.. aynı sorunu paylaşan varmı...yardım edin lütffen......:çok üzgünüm:

bu tamamen cildinin inceliğine ve hassaslığına bağlı..kimi ciltler hiç etkilenmez.benim cildim kaşımı aldırırken bile çok etkileniyo.

kızlar yardımlarınızı bekliyorum...yüzündeki kıllanmadan ötürü aldırmak zorunda kalıyorum ...daha önce böyle bir problemim yoktu...şmdi ağda yada iplede aldırsam yüzüm kızarıp kabarıyor ..4-5 gün gecmiyor.. aynı sorunu paylaşan varmı...yardım edin lütffen......:çok üzgünüm:

cnm yüzünü aldırdıktan sonra hemen su değdirme sakın.en az 2 saat bekle ondan sonra güzelce yıka ve nemlendir.ben öyle yapıyorum.kızarmıyor kabarmıyor.bide ağdanın çok sıcak olmaması konusunda kuaförünü uyar canım.

bencede sakın yüzüne su değdirme enaz 2saat bekle ve sonrasında nemlendirici olarak bepanthene kullan aldırdığın gün boyunca yüzüne sürekli kremi sür ki rahatlatsın bende ağda yaptırdığımda aynı sorun vardı hatta şuan lazer yaptırdığım için hala öyle oluyo ben hep bepanthene sürüyorum doktorum önerdiği için sölüyorum çok geçmiş olsun canm vereliniortak

X