Eski Sevgiliyle Arkadaş kalmak..

S

seaeye

Ziyaretçi
1 ay önce sevgilimden ayrıldım 8aydır cıkıyoduk ve beni sevdğine inanmıyordum artık ve bunu onada söyleyip ayrıldım. daha önceleri ayrılıklarda (sık sık ayrılıp barısanlardandık ) hep msnden faln olsun görüşmeye devam ediyorduk. ama bu sefer bir kac kez yazmama ragmen bi cvp vermio ve artık msnde de fazla görünmüyor. benim amacım geri d önüş değil istemiyorum ama arkdslıgınıda kaybetmek istemiyorum. sizce onun bu davranısları neden olabilir ? daha önceleri ben yazmadan o yazar konusrdu enazından cvp verirdi ben yazdıgımda :KK43: :çok üzgünüm: arkds kalmazmıyız ki ne yapmam lazım arkds kalmak için ???

Ayrılanlar biraz zor arkadaş kalıyo gözlemlerime göre :nazar: olmuyo eskiye dair yaşanmışlıklar var sonuçta :1no2: iyi ya da kötü farketmiyo

bence eski sevgiliyle arkadaş kalmayı istemek ya zaten sevgiliyken pek sevmiyor öylesine yakılıyorsan olabilir yada birgün tekrar barışma ihtimali olsun diye bağlantıyı koparmamak için olabilir. niye bu kadar önemli ki onunla arkadaş kalman?

eski sevgiliyle arkadaş kalınmaz madem ayrıldın niye yazıyosun sil gitsin allahın selameti başına olsun arkaana bakarak yaşama geçmiş geçmişte kalmıştır ileriye bak gelecege bak sen kendine bile oyun yapıyosun amacın arkadaş kalmak degil onun naptıgını bilmek kontrolünde tutmak hayır deme bence böyle yolda gördümü kafanı tabi çevirme hatır sor ama tel. msn ilişini kess bence :1closedeyes:

1 ay önce sevgilimden ayrıldım 8aydır cıkıyoduk ve beni sevdğine inanmıyordum artık ve bunu onada söyleyip ayrıldım. daha önceleri ayrılıklarda (sık sık ayrılıp barısanlardandık ) hep msnden faln olsun görüşmeye devam ediyorduk. ama bu sefer bir kac kez yazmama ragmen bi cvp vermio ve artık msnde de fazla görünmüyor. benim amacım geri d önüş değil istemiyorum ama arkdslıgınıda kaybetmek istemiyorum. sizce onun bu davranısları neden olabilir ? daha önceleri ben yazmadan o yazar konusrdu enazından cvp verirdi ben yazdıgımda :KK43: :çok üzgünüm: arkds kalmazmıyız ki ne yapmam lazım arkds kalmak için ???
belk yeni bir kız arkadası vardır ve görüşmenizi istemiyodurşakkıdı

Ve ayrıca eğer içinde tekrar barışma umudu varsa arkadaş kalmak istersin bence... Yoksa normali o yoluna ben yoluma şeklindedir buyrunnnnnnnnn

Eski sevgiliden arkadaş olmaz, ancak eski sevgili olur ve unutulmaya mahkumdur. Sevgili olarak yürütemediğiniz bir şeyi neden arkadaş olarak yürüteceksiniz ki.
Boş verin gitsin.

canım benim seni sevdigine inanmadıgın biri ile neden arkadaş kalma çabalarına giriyorsunki anlamadım ? bence sil gitsin en fazla uc beş ay sonra bugunlere guler gecersin gozunun onunde ayak bagınmı olsun illa onumu istiyorsun yarın obur gun snein yeni bir ilişkin olcak ve boyle bir arkadaslık o ilişkinide zedeleyebilir ve yeni ilişkindeki kişi boyle bir arkadaslık yapmana karsı cıkabilir...

Demek ki sizinle görüşmek istemiyor artık.
O sizinle muhattap olmuyorsa neden zorlayacaksınız,uğraşmayın boşverin..

anlamıyorum,o kişiyle arkadaş kalmaman için bi sürü sebep varken neden kendini bu hallere sokuyorsun ki?
o eski sevgilindi,arkadaş olmanız bi kere çok anlamsız,tabiki olanlar da olabilir ama ben doğru bulmuyorum şahsen,yani ben eski sevgilimle sanki hiç bişey yaşamamışım gibi arkadaş gibi havadan sudan muahabbet edemem,anlattıklarını dinleyemem,onunla hiç bişey oykmuş gibi arkadaş kalamam.herşey yaşandığı yerde özeldir.ne gerek var ki arkadaş olmana?
düşünsene ilerde ciddi bir sevgilin olcak,doğal olarak arkadaşlığınızı kabul etmeyecek,ya da ne biliyim değer yargılarını gözden geçirecek,o zaman herşeye son vermek daha zor olacak,yol yakınken sil düşüncelerini.
zaten bu çocuk senin arkadaşlığını haketmiyor bile.sen sana cvp vermeyen biri için ne diye uğraşıyosunki?
anladığım kadarıyla olaylara fazla duygusal yaklaşıyorsun.kendini düşün arkadaşım,kim senden daha değerli ki hayatta

asla eski sevgili arkadaş olamaz ....
bir taraftan birinin mutlaka içinde yaşanmamışlık kalır ve ilerde problem çıkar
sevgiyle kalına.s.

arkadaş kalmakmı:1shok:

daha neler?

iyi artık biribirinize yeni sevgililerinizden filan bahsedersiniz, oturur dertleşirsiniz.

hatta 4 lü sinemaya ggider eğlenirsiniz.

var mı böyle birşey yaa

eskiden elini tuttuğun dudağına öpücük kondurduğun adama şimdi sıradan bir arkadaş gibi davranabilirmisin?

demekki adam msn ye girmiyorsa ya senden bıktı, yada yeni bir sevgili buldu.

unutmayın ayrılıp ayrılıp barışmak ilişkiyi zedeler zaten. bi süre sonra yalama olur. bir çiviyi 40 kez söküp taktığınızı düşünün. eskisi gibi otururmu yerine. zamanla oynamaya başlar durur. ve en sonunda kendiliğinden düşer.:nazar:

bir ayrıl bir barış çocukta bıkmış anlaşılan..
ya hep ya hiç demiş olabilir
kaldı ki eski sevgiliyle herşeye rağmen arkadaş kalınılmaz
adı üzerinde eski sevgilidir her ayrılıkta o insanı kaybedersiniz..
o yüzden acıtır ya ayrılıklarda
bence sende kendine yeni bir sayfa aç hatta msn den falan da sil ki gördükçe aklına gelmesin
bazen sevmek tek başına hiçbirşeye yetmiyor..

hiç sevmem şu 'arkadaş kalalım' geyiğini ..külliyen yalandır zaten.Arkadaşların da dediği gibi ''olur da barışırsak,barışır mıyız '' vs gibi şeyler için gerçekleştirilmeye çalışılır.Hep erkeklerden duyardım bunu,şaşırdım açıkçası.Bırakın herkes yoluna gitsin bence

Arkadastan sevgılı olur ama sevgılıden arkadas olmaz derler :nazar:

ben istisnayım sanırım bu durumda...5 sene boyunca deLiLer gibi sewdiğim insanLa şu anda çok iyi 2 dostuz....beLki çocukLuk dönemiydi(Lise)çok fazLa şey yaşanmadı ama sonuçta sewgiLimdi yani aramdaki bağ herkesten farkLydı...şu anda herşeyimizi payLaşıyoruz o bana aşk hikayeLerini anLatıor ben ona,dertLeşioruz,geyik yapıyoruz...
herneyse..

arkadaş kaLınır neden kaLınmasın..2 taraf da birbirine insan oLarak haLa saygıyı yitirmemişse en azından bir merhaba nasıLsın denebiLir...her insan bunu hakeder...
ama canım sen anLadığım kadarıyLa yeni ayrıLmışsın,biraz zamana bırak bi soğusun oLayLar...düşük bi ihtimaL beLki başka bir sewgiLisi wardır diğer arkadaşLarın da dediği gibi we artık senin sayfanı kapatmıştır...
en iyisi biraz bekLemek...

ben tekrar sevgili olmak istemiyorum tmam su an cokda boş değilim ona karsı ama tamamende kaybetmek istemiyorum enazından arkds olarak arada bir konuscagım arkdsm olrak kalsın istiyorum :KK43: sizde haklısınz yasanmıslıkları unutup hiçbişey olmamıs gibi davranmakcok zor biliyorum bana değer vermio gibi ama işte tammn yok olmasını kabullenemiyorum. biraz daha zman gectikten sonraa 1-2 aysonra arasam görüşmek için yurtdısına gitme ihtimalim var kısa süreliğine gitmeden önce görüşmek için sizce tepkisiolur kabul eder mi ki

ben tekrar sevgili olmak istemiyorum tmam su an cokda boş değilim ona karsı ama tamamende kaybetmek istemiyorum enazından arkds olarak arada bir konuscagım arkdsm olrak kalsın istiyorum :KK43: sizde haklısınz yasanmıslıkları unutup hiçbişey olmamıs gibi davranmakcok zor biliyorum bana değer vermio gibi ama işte tammn yok olmasını kabullenemiyorum. biraz daha zman gectikten sonraa 1-2 aysonra arasam görüşmek için yurtdısına gitme ihtimalim var kısa süreliğine gitmeden önce görüşmek için sizce tepkisiolur kabul eder mi ki

eğer o insanla aranızda yaşananlar bu kadarla kalması gerekiyorsa ne ona ne kendinize eziyet etmeyin.
onsuzluğa alışamam diyorsanız alışmak zorundasınız. kabullenmelisiniz. arkadaş olarak kalırsanız canınız daha çok acır. kesip atın, geriye dönüp bakmayın. daha kolay atlatırsınız bu zamanları. ama o insan hayatınızda bulunduğu müddetçe zor olur.

kabul edip etmeyecğini de bilemiyorum. onu siz tanırsınız. hatta o an ki tepkisine bağlı diyebilirim. keşke dememek pişman olmamak istiyorsanız çağırın. gelmezsede zaten herşeyin bittiğini anlamış olur, hayatınıza kesin yön verirsiniz.

X