Sevgiliniz sizi aramiyorsa ne yapardiniz ?

sugarfree

1,2,3 TIP Fakültesi ;)
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
94
0
Hanimlar, benim erkek arkadasim beni hic arayip sormuyor.
Biz ayri Sehirlerde kaliyoruz, haliyle bi kac ay yüz yüze görüsmedigimiz oluyor, bu yüzden her gün mesajlasirdik, arardi hep beni.
1-2 hafta önce bir tartisma gecti aramizda. Tartisma dediysem öyle basit bisey, nerdeyse her hafta yasadigimiz bisey, tartisma sebebimiz ise, uzak sehirlerde kalmamiz, ben hep bu böyle olmayacak falan diyorum, artik is resmiyete falan dökülsün diyorum yani ailelerin haberi olsun bi söz veya nisan yapilsin daha rahat görüselim diye,yani evlilik meraklisi degilim, kendisi bana hep benimle evlenmek istedigini söyler,ben bu sebebten artik is resmiyete dökülsün diyorum, oda hep daha dur simdi degil aileme acilacak uygun bi vakit ariyorum diyor, 1 senedir bulamadi bi uygun vakit :KK43:
Iste ben yine bu konuyu acmistim, tartistik yine...
Tartisma'dan önce her gün mesaj atardi, her gece arardi beni.
Ama tartisma'dan sonra hic aramadi. Anlamiyorum neden ? Yani bu konu yüzünden neredeyse her hafta tartisirdik, sonra unutulurdu hemen.Ama bu sefer öyle olmadi.
Bir kac gün sonra ben onu aradim yani cagri biraktim, ondan sonra o beni arar hep

normalde, bana mesgulüm arkadasimdayim önemli birsey mi var diye bi mesaj cekti,

bende evet dedim böyle olmayacak sorunu halledelim beni ararmisin diye bir mesaj
yazdim, bekledim bir saat falan, hic birsey gelmedi, dayanamadim ben yazdim tekrar bi mesaj bitsin böyle cok üzüyorsun beni dedim bitirelim dedim...
Oda bu mesajimdan sonra geri yazdi, sacmalama neden bitirelim, hersey yolunda diye bir mesaj yazdi.
Ondan sonra iki gün gecti ondan yine bisey gelmeyince ben ona mesaj cektim,nasilsin falan filan, oda iste sorulara uygun cevaplar verdi iyiyim falan gibi seyler, ama böyle soguk mesajlardi, sanki sevgilimle degilde bi baskasiyla mesajlasiyordum gibiydi.Eskiden hep mesajlara askim bitanem diye baslardi.Ara konusalim sesini özledim falan yazdim, kendisini iyi hissetmedigini konusamayacagini yazdi.
Ertesi gün o beni aramis, bende telefonu sessize almistim duymadim haliyle, yarim saat sonra aradigini gördüm ona cagri biraktim hemen arasin diye, mesaj yazdi, vaktim yok simdi diye...Hani o an vaktin yoksa, aksam arar insan degil mi yani, onu da yapmadi.
Yine iki gün gecti aradan hic birsey gelmedi ondan, bende bu sefer hic birsey yapmadim, simdi ne yapmaliyim, ilgisiz davraniyor, bitirelim dedigimde ise hayir diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hanimlar, benim erkek arkadasim beni hic arayip sormuyor.
Biz ayri Sehirlerde kaliyoruz, haliyle bi kac ay yüz yüze görüsmedigimiz oluyor, bu yüzden her gün mesajlasirdik, arardi hep beni.
1-2 hafta önce bir tartisma gecti aramizda. Tartisma dediysem öyle basit bisey, nerdeyse her hafta yasadigimiz bisey, tartisma sebebimiz ise, uzak sehirlerde kalmamiz, ben hep bu böyle olmayacak falan diyorum, artik is resmiyete falan dökülsün diyorum yani ailelerin haberi olsun bi söz veya nisan yapilsin daha rahat görüselim diye,yani evlilik meraklisi degilim, kendisi bana hep benimle evlenmek istedigini söyler,ben bu sebebten artik is resmiyete dökülsün diyorum, oda hep daha dur simdi degil aileme acilacak uygun bi vakit ariyorum diyor, 1 senedir bulamadi bi uygun vakit :KK43:
Iste ben yine bu konuyu acmistim, tartistik yine...
Tartisma'dan önce her gün mesaj atardi, her gece arardi beni.
Ama tartisma'dan sonra hic aramadi. Anlamiyorum neden ? Yani bu konu yüzünden neredeyse her hafta tartisirdik, sonra unutulurdu hemen.Ama bu sefer öyle olmadi.
Bir kac gün sonra ben onu aradim yani cagri biraktim, ondan sonra o beni arar hep

normalde, bana mesgulüm arkadasimdayim önemli birsey mi var diye bi mesaj cekti,

bende evet dedim böyle olmayacak sorunu halledelim beni ararmisin diye bir mesaj
yazdim, bekledim bir saat falan, hic birsey gelmedi, dayanamadim ben yazdim tekrar bi mesaj bitsin böyle cok üzüyorsun beni dedim bitirelim dedim...
Oda bu mesajimdan sonra geri yazdi, sacmalama neden bitirelim, hersey yolunda diye bir mesaj yazdi.
Ondan sonra iki gün gecti ondan yine bisey gelmeyince ben ona mesaj cektim,nasilsin falan filan, oda iste sorulara uygun cevaplar verdi iyiyim falan gibi seyler, ama böyle soguk mesajlardi, sanki sevgilimle degilde bi baskasiyla mesajlasiyordum gibiydi.Eskiden hep mesajlara askim bitanem diye baslardi.Ara konusalim sesini özledim falan yazdim, kendisini iyi hissetmedigini konusamayacagini yazdi.
Ertesi gün o beni aramis, bende telefonu sessize almistim duymadim haliyle, yarim saat sonra aradigini gördüm ona cagri biraktim hemen arasin diye, mesaj yazdi, vaktim yok simdi diye...Hani o an vaktin yoksa, aksam arar insan degil mi yani, onu da yapmadi.
Yine iki gün gecti aradan hic birsey gelmedi ondan, bende bu sefer hic birsey yapmadim, simdi ne yapmaliyim, ilgisiz davraniyor, bitirelim dedigimde ise hayir diyor.
:1no2:

CANIM ARAMA BENCE OLURUNA BIRAK ÜSTÜNEDE DÜŞME EVLİLİK KONUSUNUDA KONUSMA BENCE BİDAHA KONUSSANIZ BİLE AÇMA BIRAK O ÇABA GÖSTERSİN NEDEN UGRAŞIOSUNKİ EVLENLİM DİE BENCE SEVGİLİNDE PROBLEM VAR AMA TUAF DAVRANIŞLARI EVLİLİK OLUNCA KAÇARLAR HEMEN İŞ CİDDİYE BİNİNCE SEN Bİ DUZGUN RESTİNİ ÇEK BAKALIM NASIL GELİO ..MORELİNİDE BOZMA CANIM:eek:

ilgisiz tavırlar,kendini geri çekmeler aşk alışkanlık olunca böyle oluyor...erkekler sorumluk almaktan korkarlar seninkide böyle bir zaman yaşıyor ama kesin tavrını koyarsan emin ol sana karşı değişecektir,ona sadece güçlü olduğunu göster...herşey gönlünce olsunopuyorumnanaktan

amannn bırak sende aramazsa aramazsın kendini yıpratma ikide bir bitirelim falan da deme
bu durumda yıpranırsın devamlı
nerden mi biliyorum bu arkadaşın daha fosilleşmiş hali bende de mevcuttu ordan biliyorum
mona derdi bana ne kadar doğru tespit etmiş diyorum şimdi bakınca
bunlar sorunları es geçip sadece kendine odaklanabiliyo sen istersen harabet kendini naparsan yap
söylemez ailesine falan sen ısrar ettikçe de beter olur hiç konuşamazsınız ben sana söyleyim.
nemi yapacaksın düşüneceksin adamakıllı yanına geldiğinde konuşabildiğinizde herşeyi konuşacaksın duygusal olmadan düzelirse ne ala düzelmezse bırak
zor olduğunun farkındayım ben hala seviyorum ama sevmenin hiçbirşeyi halletmediğini anlıyosun bizaman sona ben yaşadım sen yaşama
kendini düşün aramadıysa sen hiç arama , üstüne düşme ama konuşabilme imkanı bulduğunda yüzyüze herşeyi anlat insan evladıysa anlar seni anlamıyosa önündeki maçlara bakacaksın
kimseyi şımartıp tepene çıkarmaya değmez ...

ya bide aynı şey bitirelim dediğinde bitirelim dermi adam nerde bulacak senin gibisini
aman be güzelim bırak sert gelebilir yazdıklarım ama birebir yaşadığım için bide ben eşşek kadarım yani sana akıl veriyorum bakma :)

Son düzenleme:
kendini bu kadar üzmene değmiyor inanki aynı durum benim başımada geldi bir benzeri...ben ne yaptım güçlü durdum,o aradı ben açmadım ulaşabilceği herşeyi biranda kestim...ne mi oldu? valla şimdi o düşünüyor kaybedeceğim seni diye...kaçan kovalanıyor...şu erkekler pek dengesiz varlıklar,hiç anlamazlar sevgiden...:kızgın: sende kendini topla ve onsuzda yapabileceğini göster,bu ilişkinin ipi sadece onun ellerinde olmasın canım...:1hug:

konu evlılık olunca agır gelmıs anlasılan o yuzden uzaklasmıs ayrılalım dedıgınde hayır dıyor demek ıstemıyor bıraz yanlız bırak madem ama arıycaksan ara ne olacak kı farklı zaten. bır sey olmaz normal tartısmıssınız.

ah be canım sana süründür diyolar sen hala acaba ben mi arasam, hala aramadı diyorsun..
biz de yaşadık bunları.. bak evlendim, gerçi şükür Allah'a çok mutluyum ama şu bi gerçek.
ben -hani derler ya- ne kadar "dır dır" etsem o kadar iş büyüyor tartışma oluyor. ben susunca da eşim başlıyor bu sefer hadi senin istediğin şu şeyi alalım, yapalım, neyse artık o andaki durum, o üsteliyor.
ha dertler farklı ama bazen çözümler de ortak oluyor.
demem o ki canımcım üstelemeyi bırak. evlenmeyi sen değil o düşünsün, o dert etsin biraz.
ilk başlar çok zor gelecek, için içini yiyecek. bak bugün de aramadı, ben arayayım da sesini duyayım diyeceksin. belki şu an kimlerle diye düşüneceksin ama inan cefadan sonraki sefa daha tatlı gelecek sana. işleri biraz oluruna bırakmayı öğreneceksin ve sonucu buraya yazdığında halay çekicez hepberaber :teytey:

tamam mııı?
biraz sabret be güzelim...

Aradim onu dayanamadim, yani cagri biraktim,arar diye düsündüm aramadi,iki saat oldu ben onu arayali aramadi, bitti galiba benneyaptımki

Ya bu erkekler neden böyleler anlamış değilim hem bitirmezler ilişkiyi hem de ilgilenmezler aramazlar sormazlar
Canı cehenneme def et gitsin yaa arama sorma seviyorsa o arar sevmiyorsa da ne hayır gelir ki ondan.yerimseniben

bi mesaj cektim, böyle devam ederse biter dedim,aklin basina gelene kadar arayip sorma beni dedim...ondan sonra aradi 50 defa cikmadim telefona,sürünsün biraz :nazar:

cnm aska gurur olmaz ara bence ...ara ve aklındakı soruları sor .....belki gecerli bir acıklaması vardır

bende senin gibi şu an aynı durumdayım.bir haftadır aramıyorum.aramayacağımda.evet unutmadım ama tutuyorum kendimi.6 ay gezdim konuştum.babası istemiyordu görüşmemizi.bu da evlilikle ilgili sorularıma ne iyi nede kötü cevap vermiyordu.bitirmemişti ama ilgisizdide.bende bir buçuk hafta önce aynen senin gibi tartıştım.kavga ettik.sonra bikaç gün geçti ben aradım sinirimiz geçince.arkadaş gibi konuştum iyi dileklerde bulundum.kapattık.ve yaklaşık bir hafta oldu,o gün bugündür aramıyorum ve aramayı da düşünmüyorum.zaten isterse seviyorsa arar.ben haksız değilimki.sende haksız değilsinki güzelim.elbette istersin aranızda ciddi bişeyler.seven ister.çabuklaştırır.bizde problem yok bence.ama işte herkes herşeye aynı zamanda hazır olmuyor.bence zaman bırak.kendi başına otur ağla ama yinede sabret arama bence.ben zaman geçtikçe de hatta bitirdim tamamen bile diyorum kendi kendime.arasa bile uygun değiliz deyip bitireceğim.çünkü bizim aramızda zannımca uyuşmadığımız taraflarda var.tabi sizin nasıl bilemem ama.yani iki tarafında herşeyi mantıklıca ölçüp tartması için bir müddet yalnız kalması daha iyi diye düşünüyorum.üzülme.bende ağlıyorum arasıra ama ben de ne zamana kadar arayıp ısrar edeyim.seviyorsa hayırlıysa gelir.bazen gücümüzün yetmediği şeyler erazı olmamız gerekiyor.zaten insan böyle böyle olgunlaşıyor.

X