hamilelikte bel ağrısı ?

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
847
7
merhaba arkadaşlar 16 haftalık hamileyim ama arada özellikle adet dönemlerimde artan bi bel ağrım var sanki adet olacakmışım gibi bi ağrım oluo sanki hep adet olucam zannediyorum
birde arada karnım ve kasık ağrılarım oluo büyüme ağrısımıdır bunlar? mirmirmirmir

canım benimde o dönemlerde çok bel ağrım olurdu kitlenirdim resmen doktoruma soyledim magnesyum ilacı verdi bana suya katılıp içilenlerden 3kere içtikten sonra geçti sende doktorunla paylaş yardımcı olacaktır sağlıkla bebişini kucağına alman dileğimle

ikraaacım taşakkürler ilgine kontrolüm 15 gün sonra ozaman sölerim dr uma tabi ama dediğim gibi hep adet oldum sanıryorum o ağrılardan ( Allah korusun )

canım o ağrılar bendede vardı maden suyu ve süt iç bol bol dedi doktor maden suyunun baya faydası oldu dene istersen canım

bu ağrılarını adet olucakmış da olamıyomuş gibi mi?yani adet sancısı oluyo mu.bende oluyo da doktorum normal dedi ama,kafama takılıyo gene de.

canım o ağrılar bendede vardı maden suyu ve süt iç bol bol dedi doktor maden suyunun baya faydası oldu dene istersen canım

ilgine teşekkür ederim a.s. eftelyacım maden suyunu hergün içmeye korkuyorum hafta bir içiorum soğuk soğuk çok iyi gelio çünkü sütü içemiyorum maalesef haftada bir dr kalsiyum sandoz al dedi oda sen kullandınmı kalsiyum sandoz

bu ağrılarını adet olucakmış da olamıyomuş gibi mi?yani adet sancısı oluyo mu.bende oluyo da doktorum normal dedi ama,kafama takılıyo gene de.

evet canım aynen dediğin gibi olu adet olmadan önce tatlı tatlı belin ağrır sonra adet olusun ya aynen öle oluyorum

bana da kasık agrıları ıcın magnezyum verdı bol bol süt ve su ıceceksın dedı doktoruna danıs istersen aklında soru ısaretı kalmasın korkuda yapmasın bende korku yapmıstı

evet canım aynen dediğin gibi olu adet olmadan önce tatlı tatlı belin ağrır sonra adet olusun ya aynen öle oluyorum

ben de sadece bende oluyo sanıyodum içim rahatladı biraz.bazen azalıyo bazen artıyo sancım.Allah sağ salim kavuştursun inş.bebişlerimize

X