Crinone Jel Pörtlüyor...

feraye55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
398
0
Kızlar ben bu crinone jeli açınca jelin yarısı dışarı pörtleyip çıkıyor...Tüpü sıkmadan açıyorum olmuyor...Dün makasla keseyim dedim yine yarısı dışarı çıktı...O dışarı çıkan kısmı da içeri sürmeye çalışıyorum ama dışa sürülüyor ve çamaşıra bulaşıyor...
Eksik doz alıyorum diye kaygılanıyorum...benneyaptımki
Sizin de böyle mi oluyor? Pörtletmeden açma yönteminiz falan var mı?:sm_confused:

var arkadaşım. jeli tutup sıktığın yere toplu iğneyle bir delik aç o zaman börtlemiyor.pozitif sonuçlarını duyarız inşallah...

Ayyyyyyyyyyy... Sağol canım..Niye daha önce sormadım ki...Offf kendime çok kızdım...Tedavinin sonunda mı sorar insan....:mymeka: Çok teşekkür ederim..Benim niye aklıma gelmedi ki? Dr.a sordum, o da bilmiyo bu ipucunu demek ki...kötükedihüso

bana hemşireler söylemişti böyle yap diye.zaten açıklamalarında da yazıyor ama uçaktayken diyor.canını sıkma benim arkadaşında başına geldi onunda hep pörtlemiş şimdi hamiş.. moralini bozma hep güzel şeyler düşün her şey güzel olsun dimi...hihoyyyt

Kızlar ben bu crinone jeli açınca jelin yarısı dışarı pörtleyip çıkıyor...Tüpü sıkmadan açıyorum olmuyor...Dün makasla keseyim dedim yine yarısı dışarı çıktı...O dışarı çıkan kısmı da içeri sürmeye çalışıyorum ama dışa sürülüyor ve çamaşıra bulaşıyor...
Eksik doz alıyorum diye kaygılanıyorum...benneyaptımki
Sizin de böyle mi oluyor? Pörtletmeden açma yönteminiz falan var mı?:sm_confused:

mrb cnm bendede aynısı oluyordu ama çare buldum o işe 1 toplu iğneyle sıktıgın yeri del sonrada uygula bak çok iyi oluyor hiç dışarı çıkmayacak

X