tırnak etlerim uzuyor ne yapmam gerek bana yardım edin yakında düğünüm var

mavisht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
25
1
36
tırnak etlerim devamlı uzuyor sinir oluyorum buna yakında düğünüm var tırnaklarım çok biçimsiz ve erkek tırnağı gibi görünüyo bana yardımcı olursanız çok sevinirim a.s.:Saruboceq:

cnm düğününe yakın bi zamanda manikür yaptırabilirsin olmazmı yada yaptırmam diyosan kendin yap tırnaklarına ve etlerinin oluğu yere vazelin sür sıcak suda beklet ve tırnak etlerini ileri doğru it veya tırnak makasıyla yumuşayan etlerini kesyerimseniben

canım sürekli manikür var benim evde tırnak eti makasım var sürekli o elimdedir baktım az uzuyor vwe şekli mi bozuluyor hemen düzeltiyorum geç televizyonun karşısına uğraş bir yandan ha eğer bilmiyorum diyorsan önce kuaföre git manikür yaptır gör öğren yine cesaret edemezsen düğün günü yaptır madem en iyisi bende düğün günü yaptırmıştım ama bazı yerleri derin kesmişler iltihap toplamıştı canım yanmıştı hep o gün kuaförlerde hijyene çok dikkat etmeyebilirler

git bir kuaföre manikür yaptır, yani ne yapacaksın ki başka...??? 1 hafta sür koruyucu parlatıcı birşey, uzasın sonra kuaför zaten düzeltir..
yalnız bilgin olsun manikür pedikür de ağda gibi düğün günü yapılmaz, kırmızı tırnak etleri resimlerde doğal durmaz, 1 gün önce yaptır, ojeleri düğün günü sürdürürsün arzu ediyorsan sürmek

manikür yaptırmak istemezsen katikül kremi kullan etleri yumuşatır manikür yapılmış gibi görünür

canım istersen parafine soktur ellerini yumusacık yapıyor ama temiz bir yer olsun

Eğer tırnak etleriniz devamlı yanlış manikür sonucu çok derinden kesilmişse bir süre sonra sertleşir ve normalden hızlı uzamaya başlar. "Manikürü bir kere yaptırdın mı devamlı yaptırman gerekir." derler, bu yüzdendir. Düğününüze ne kadar var bilmiyorum ama bence bir süre tırnaklarınızı dinlendirin, devamlı nemli tutun, badem yağı, zeytin yağıyla her gece masaj yapın. Banyodan sonra sadece törpüyle geriye doğru itin ama kesmeyin. Düğünden önce de güzel bir manikür... Bittiii. a.s

X