Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Minik Prensesimin Odası 05/06/2009

ZeBeTE

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.238
12
resimleri telefonla cektiğim için cok net cıkmadılar umarım beğenirsiniz odamızı :CüvCüv:

kapı süsü
05062009s.jpg

beşiği
05062009001n.jpg

gardolabı
05062009002.jpg

oyuncak sandığı ve tek kişilik yatağımız
05062009003.jpg

konsolu (komidin portatif oldugu için daha sonra calısma masası olarak kullanabiliyor)
05062009004t.jpg

duvar rafı
05062009005.jpg

05062009006.jpg

05062009007.jpg

05062009008.jpg

05062009009.jpg

05062009010.jpg

05062009011.jpg

:nazar::nazar::nazar:

çok şirin olmuş allah huzurla sağlıklı bi şekilde büyümesini nasip etsin inşallah :nazar: a.s.

Oyy teyzesi yesinnn onu,bir doğsada koklasam onun miss tenini.. Bıcırığımın odası çok güzel hayatım...
Rabbim sağlıkla,ayıpsız kusursuz doğmasını nasip etsin inşAllah.Evinizden sağlık,huzur,mutluluk hiç eksik olmasın tatlımm benim.
opuyorumnanaktan Şeniz

saol canım benim inşallah sağ salim gelsin önemli olan o tabiki a.s.Rabbim isteyen herkese nasip etsin :Saruboceq:

çok güzel benimde kafamda buna benzer birşey vardı...ileriye yönelik hem...kocaman dolap çok kullanışlı bayıldım markası felan var mı? yoksa yaptırdınız mı?
güle güle kullansın prensesss....:asigim::nazar:a.s.

çok güzel benimde kafamda buna benzer birşey vardı...ileriye yönelik hem...kocaman dolap çok kullanışlı bayıldım markası felan var mı? yoksa yaptırdınız mı?
güle güle kullansın prensesss....:asigim::nazar:a.s.

saol tatlım teşekkür ederim inşallah... modeli mapazada beğendik, aynısından yaptılar rengini ve ebatlarını odaya göre değiştirebiliyorsun isteğine göre değişiklik yapıyorlar yania.s.

çok sade ve güzel bir oda tam prenseslere layık allahım güle güle sağlıkla kullanın inş.
uzun süreli kullanabiliceği bir oda takımı sade renk her yaşa uygun büyüdüğünde bile sadece kulp değişiklikleri ile her yaşa hitap eder. çok güzel bir seçim yapmışsınız.

sağlıkla allahım kucağına almayı özenerek zevkle heyecanla onun için aldığın herşeyi güle güle kullanıp eksitmeyi nasip etsin.

prensesin odası çok güzel olmuş,iyi günlerde kullansın inşallah

prensesin güle güle kullansın canım çok güselll olmuş..ellerine sağlıkyerimseniben

Çok güzel bayıldım sade ama şık sağlıkla gelsin bebişin huzurla büysün odasında işallah :nazar:

Çok güzel olmuş canım. Beyaz takımları çok seviyorum .Kızımınkide öyle. ınsanın içi açılıyor. Güzel günlerde kullansın inşallah a.s.

10 numara bir oda ..süppeerrrrr .çok beğendim ..allah sağlıklı uzun ömürler versin ..

çok güzel bir oda olmuş,güzel günlerde büyüsün inşallah!Özellikle o halılara bayıldım,onları nereden aldınız acaba?

çoook güzel yaaa bayıldım allah sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin mutluluklar darısı bizlern başına olsun inşallah

X