tüp bebekte 11. günde kanama

Kızlar benimkide kimyasal gebelikmiş. 11.gün değerim:4.49, 13.gün değerim 9.44 tü. ben tam umutlanmıştım 2 ye katladı, kesin bir tanesi kaldı diye ama olmamış. 15.gün değerim:1.06 şok şok şok...Allah hepimize sabır, normal yollarla gebe kalmayı nasip etsin...ılk tüp bebek denememdi ama bi dahakini nasıl kaldırırım bilmiyorum...Çok zormuş bu yolculuk....

canım çok geçmış ols.........ınş bıdaha yasamazsın.............inş kendılığınden gelır bebeğin canım çok uzuldummmmmmmmmmmmm:çok üzgünüm:

Evet. Eşim 3 ay boyunca keçiboynuzu ilk hafta sabah akşam birer bardak daha sonraki haftalarda sadece akşam yatağa girmeden bir bardak keçiboynuzu kürü içti kür için internette nelere dikkat edileceği ve nasıl yapılacağı yazıyo.sonra doktor tavsiyesi ile her gün aç karnına bir tane evicap 500 mg 3 ayboyunca hergün.zinco çinko kapsülü hergün tok karnına bir tane 3 ay gergün.larginine kapsülü 500 mg sabah akşam birer tane 3 ay hergün hergün içilecek.içmeden önce eşimin değerleri sperm sayısı 145 milyon ama ileri hareketi %10 idi.hamile kalman imkansız dediler 5 hastane ve 3 kere test yapıldı ama tam 3 ay sonra hamile kaldım inşallah sizde şifa bulursunuz.

Kızlar benimkide kimyasal gebelikmiş. 11.gün değerim:4.49, 13.gün değerim 9.44 tü. ben tam umutlanmıştım 2 ye katladı, kesin bir tanesi kaldı diye ama olmamış. 15.gün değerim:1.06 şok şok şok...Allah hepimize sabır, normal yollarla gebe kalmayı nasip etsin...İlk tüp bebek denememdi ama bi dahakini nasıl kaldırırım bilmiyorum...Çok zormuş bu yolculuk....

canım benimde ilk denemem kimyasalla sonuçlandı evet cok zor bu yollar allahın izniyle bigün bu yolları aşrcaz benim sana tavsiyem kendini dinç ve saglıklı hisset her zamn inş kaldırısın rabbim hakkında boyle hayırlısını gormuş
BEN SANA SADECE SUNU DİYORUM DURMAK YOK AZME VE YOLA DEVAM DİYORUMMM

canım benimde test yaptıracağım gün kanamam oldu. çok üzülüp ağlamıştım ama doktorum yinede test yaptır dedi ve sonuç pozitif. Ayrıca kanamam 12. haftaya kadar devam etti. çok yoğun kanamam olmuyordu , lekelenme şeklinde hep devam etti. moralini yüksek tut. şuan 32 haftalık hamileyim az kaldı bebişime kavuşmama. kanaman olunca uzan sadece ben ilk 3 ay hep yattım.

Dün başlayan kanamam hala devam ediyor.Dün kan testi yaptırdım. Sonuç 4.49 çıktı.

slm arkadasim senin kanamandan sonra hamile kaldin mi ben 9 marta transferim edildi bugun 10 gunum bu sabah hafif kanamam oldu ama her defasinda banyoya gitigimde bakiyor hayla az da olsa geliyor senin sonucun ne oldu lutfen sorumu cevapsiz birakma gercekten bir yerden umut bekliyorum sence ne ola bilir

Bugun transferimin 15. Gunu benden 16sinda kan testi istedi ben dayanamadim 12. Gunu idrar testi yaptim pozitif bugunde kanamam geldi yarin kan testim var ama cok korkuyorum yardimci olun

Bugun transferimin 15. Gunu benden 16sinda kan testi istedi ben dayanamadim 12. Gunu idrar testi yaptim pozitif bugunde kanamam geldi yarin kan testim var ama cok korkuyorum yardimci olun

12. gunu idrar testinde pozitifi gorduysen hamilesin canim..ama kanaman olduysa yat uzan yorma kendini...yarin guzel sonucunu burqya yazacaksin uzulme..

İnsallah candost dedigin gibidir okadar uzuldumku kanamam gelmeden once rahattim simdi cok huzursuz oldum ama beni rahatlattin allah razi olsun canim

İnsallah candost dedigin gibidir okadar uzuldumku kanamam gelmeden once rahattim simdi cok huzursuz oldum ama beni rahatlattin allah razi olsun canim
sanırım en son siz yazmışsınız bu sayfaya benimde testen birgün önce bel ağrısıyla adet kanamam başladı tes yaptırdım değerin 9 çıktı acaba benim gibi olan varmi

sanırım en son siz yazmışsınız bu sayfaya benimde testen birgün önce bel ağrısıyla adet kanamam başladı tes yaptırdım değerin 9 çıktı acaba benim gibi olan varmi
Slm cnm benimde 10 gun kanamam basladi halada durmadi ama cok yogun degil doktora gittik kan testi yapti sonuc 0.3 cikti 2gun daha bekliyelim dedi sizce ne olabilir.?

Slm cnm benimde 10 gun kanamam basladi halada durmadi ama cok yogun degil doktora gittik kan testi yapti sonuc 0.3 cikti 2gun daha bekliyelim dedi sizce ne olabilir.?

sorması ayıp nerde bu dr bu sonuca nasıl 2 gun daha bekli,yelim der onu anlamıyorum.
seni üzmek istemem ama sanırım hamile değilsin canım yaaa

sorması ayıp nerde bu dr bu sonuca nasıl 2 gun daha bekli,yelim der onu anlamıyorum.
seni üzmek istemem ama sanırım hamile değilsin canım yaaa
Bende oyle tahmin edyorum ama tup bebek diye belki ben sonucu odadan duydum aglamaya basladim moralini yuksek tut tup bebek icin 2gun 2gundur dedi

Merhaba,

Benim de dün kahverengi olarak başlayan kanamam bugün kırmızıya dönüştü. Doktor bir iğne verdi. Dinleniyorum. Dün transferin 10. Günüydü. Test sonucu 60 çıktı. Sanıyorum ki yarın da test yapılacak ama umutlu değilim.
Ne yapalım. Kısmet böyleymiş. İlk tüp bebek denememizdi.
Benim gibi olup hamile olan da var mı bilmiyorum. İmkan yokmuş gibi geliyor.
benim gibi ne çok insan olduğunu bilmek bana yardımcı oldu. Belki başkalarına da benim yazdıklarım yardımcı olur.
Herkese sabır diliyorum. Gönlünüze göre olsun.

X