tüp bebekte 11. günde kanama

boncukboncuk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
2.719
20
42
Arkadaşlar merhaba benim transferden sonra 11. günde kanama oldu yarın kan testi yaptırcam acaba sonuç ne olabilir.
daha önce başına böyle bir durum gelen varsa bilgilerini benimle paylaşabilirmi lütfen...
Bu gün çok ndişeliyim yarına kadar nasıl beklerim bilmem:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hayatım bence olumsuz bir durum yok
ama için rahat etsin git kanda baktır
sonuç belli olur

Olabiliyor benim kuzenimin her iki denemesidnede kanaması oldu ilkinde düşük yaptı
2.de test yaptırmadı sonraki hafta test yaptırdı hamileymiş koyulan 1 tane bebek gitmiş ikiz hamileydi bebekler dogdu bile doruk ile deniz 7 aylık bile oldular..
bi arkadaşımda daha oldu oda hamile

benimde transferimden sonra 10.gün kanamam oldu test yaptırdık pozitif çıktı suan 11 haftalık hamileliğim devam ediyor

benim de 9. gün kanamam oldu. ama birkaç damla. senin ne kadar kanaman olduğunu yazmamışsın. çok azsa sorun değil. azsa tutunma kanamasıdır. normaldir yani. ama adet kanaması gibi çoksa doktorunla görüşmelisin. ve kalkmadan dinlenmelisin. ben 9. gün ile 12. gün aradı hep yattım. kalkmadım. ben de 12. gün test yapınca gebe olduğumu öğrendim. darısı başına.

kanamam normal adet kanaması şeklinde.o nedenle nasıl sonuçlanacağını bilemiyorum olumlu mu olumsuz mu içinzide bu durumu yaşayan birileri varsa lütfen yazın.birde 11.günümde testti yaptırdım 12. ve ya 13.günde yaptırmam problem teşkil eder mi sizce?

pekı sonuç ne çıktı.................ona gore eğer çok duşukse .. zor ama yuksekse tekrar yaptırırsan ıyı olur canım

galıba 4 49 muş.............yıne yaptır canıum ama yukselır gıbı durmuyoo.......uzgunum sankı kımyasal gebelık yanı once tutunmuş ama devam edmemış.....yuınede doktoruna mutlaka danış canımmmmmmmmmm...........

kizlar merhaba.öncelikle hayirlisini isteyelim.benimde ilk denememdi.düsük degerlerle basladi hamileligim.bugün kontrolümüz vardi.bebegim ne yazikki hiç gelismemis.çarsamba günü kürtaj olcam.bebegim artik cennette annesini beklicek:KK43:(((((((

angel canım çok geçmış ols ya...........çok uzuldum ..senın değerın kaçtı çokmu duşuktu...rabbım inşşş yardımcın ols....bebişin cennette annesı inş rabbım bı daha yasatmaz canım......kısa zamanda verır yenıdennnn..............dua ileeeeeeee

angel çok üzüldümmm Allah sabır versin 8 haftalık falan vardın değilmi

tek ddoktorla kalma derim kalp atışı hala armı ?belkide geriden geliyo gelişimi

kalp atislarini dinletmemisti zaten doktor.emin degildi çünkü bebegin gelisiminden.20 gün önce gitmistik.o günden bugüne hiç ilerleme olmamis.hayirli böyle imis diyelim.dayanmasi çok güç olsada..

X