te Anadolu Kadn

hastayım ben bu annelerıme teyzelerıme .. opuyorumnanaktan kurban olsunlar onlara.. :1hug: ama bırde hanı su kırsal kesımlerde en cok da koylerde gordugum bısey varkı gercekten de kuduruyorum yaa.. :1closedeyes: kadınlar tarlada orda burda calısıyor adamlar kahvede cay ıccsın kagıt okey oynasın.. Çok üzgünüm çoook cok kızıyorum yaa cok.. :mymeka:

hastayım ben bu annelerıme teyzelerıme .. opuyorumnanaktan kurban olsunlar onlara.. :1hug: ama bırde hanı su kırsal kesımlerde en cok da koylerde gordugum bısey varkı gercekten de kuduruyorum yaa.. :1closedeyes: kadınlar tarlada orda burda calısıyor adamlar kahvede cay ıccsın kagıt okey oynasın.. Çok üzgünüm çoook cok kızıyorum yaa cok.. :mymeka:

a.sTeşekkürler canım kaydirigubbakcemile3o güzel yorumun için sağolopuyorumnanaktan

yalnız koyun sagan kadın fotosunda koyunun gozlerıne takıldım ya cok komıktı kendınden gecmıs hayvancagız

yalnız koyun sagan kadın fotosunda koyunun gozlerıne takıldım ya cok komıktı kendınden gecmıs hayvancagız

alkisalkisalkis vereliniortak alkisalkisalkis

demircikadinz.jpg

walla süperlerrrr

ne varsa onlarda var walla

biz büyükşehirin pis havasından suyundan KOFuz resmen

onlarda ne şeker ne kolesterol hiçbişi yok,taşşşş gibiler maşallah

eskiden insanların neden bu kadar sağlıklı olduğu apaçıkk :nazar:

akşama kadar v başında oturup snrada yok şuran ağrıyoo yok buram ağrıyoo dememişlerr sengözlerimebaksanab

eee çalışan demir pas tutmaz diyee boşuna dememişler :kahve:

a.s.zeytin gözlükaydirigubbakcemile3

a.s.HanniBunnykaydirigubbakcemile3

a.s.pembe perikaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkisTeşekkürlervereliniortak

1438339466bfd03abff5.jpg

hayatımda hiç bi köye gitmedim ama ordaki anaların çilelerini,sıkıntılarını yüreğimde hissediyorum. başka bir hayatı bilmedikleri tanımadıkları için hallerinden şikayet etmek aklarına dahi gelmiyordur...hepsinin ellerinden öpüyorum.... ellerine sağlık meryemce...

hayatımda hiç bi köye gitmedim ama ordaki anaların çilelerini,sıkıntılarını yüreğimde hissediyorum. başka bir hayatı bilmedikleri tanımadıkları için hallerinden şikayet etmek aklarına dahi gelmiyordur...hepsinin ellerinden öpüyorum.... ellerine sağlık meryemce...

a.sSağol canım teşekkürlerkaydirigubbakcemile3​

7294097.jpg

Memleketimi özlerim, aaahhh. Oh yasli nineler var ya? Benim rahmetli büyük anneannemde ayni gözüküyordu. Özledim cok onu, özledim malatyami bilmiyorumkismile

X