Rahim Filmi Çektirenler

Dün rahim filmi çektirdim. İnsanların yazdıklarını okuduğum içi korkarak gittim. Sinirlerim bozuldu, hastanede ağlamaya başladım. Personel ağrılı bir işlem olmadığını söyledi ama etkili olmadı tabi. İşlem yapıldı ne ağrı duydum ne sızı hiçbir zorluğu olmayan gayet rahat bir işlem. Lütfen abartılı bilgiler verip insanların psikolojileriyle oynamayın. Çektirecek arkaşadaşlar hiç bir ağrısı sızısı olmayan gayet basit 5 dakikalık bi işlem. Hiçbir çekinceniz olmasın. Sonucu da hemen veriyolar zaten. Doktor çekerken de tüpler ve rahim konusunda sıvının gidişine göre bilgi sahibi oluyor. Herkese geçmiş olsun.

arkadaşlar bende bugun çekildim rahim filmini. evet ağrı oluyor ama 5 dk. ve dayanamıyacagınız bır agrı degıl inanın. sonrasında ne kanamam oldu ne bişey. yanlız doktorum enfeksıyon rıskıne karsı antıbıyotık yazdı bırde bu ay korunun çocuk olmasın radyasyondan zarar görebılır yoksa dedi. size de öle bısey dendımı?

bendee bugun çekildim 1 senedir kaçıyordum korkudan bugun ayaklarım geri geri gitti amaa çektirdim ve sonucunda tamamen abartıldıgını anladım hiç anlatıldıgı gibi ağrılı bişey değil banaa daha önce bi doktor narkozla yapıcam demişti bu doktorum hiç bişey yapmadı ona rağmen hiç ağrım olmadı korkmayın sakın ağrı eşiğiniz yüksekse hele hiç bieşy anlamazsınız benim gibi.happneys arkadasım bana 3 gün ilişki olmasın sonrası yumurtlamam denk gelio yapın dedi korunun demedi hiç.

hiç telaş yapmayın 3-4 dakka sürüyor en fazla ben çok stres yapmıştım gitmeden önce ama boşunaymış.önemli olan aslında temiz çıkması benim temiz çıktı çok şükür 4 gün öncede aşılama yaptırdım inşallah tutar ama ne fazla ümitlenmek nede ümitsiz olmak istiyorum Allahım inşallah hepimizin kalbine göre verir.:CüvCüv:

ben de gecen hafta cektırdım cektırdgım merkez bızım teknoljımız farklı agrı yok demstı buradan yazan bıkac arkadas da vardı orayı tavsye eden onlara bınaen gıttım cektırdım
yok yere gerıldım bastan nasıl bısey acır mı falan dıye ben daha baslamalarını beklerken gecmıs olsun bıttı dedıklernde cok sasrdm acıkcası nasıl yanı baslamısmydnz dıye sasırmam onları da guldurdu:)
o kadar hafıftı kı hıssetmedım bile..yok yere yıpratmayn kendınızı..
gıttıgım merkezı tavsıye edenler dogru söylemıs onlardan da Allah razı olsn tekrar tekrar
fındıkzade'de bır merkez ben de tavsye ederm tecrube etmıs bırı olaraktan

bişey soracağım rahim filminden sonra hamile kalan arkadaşlar varmı yakın tarih sitede okuyorum ama çok önceler var şuan yaptırıp yakında hamile kalanalr bide dış gebelik geçirdim ben geçirdiğim tarafta açık çıktı yine tekrarlarmı acaba

alalaaaaaa
doktorum adetimin 15. günü için gelin dedi...rahim filmini de ozaman çekeriz dedi...
heralde adetin bitmesi yeterli oluyor....

bende rahim filmi çektirenlerdenim.. evet 4-5 dakikalık bir işlem ama benim canım çok yandı..ağlamaktan bi hoş oldum.. sonrasındada tansiyonum düştü falan.. neyse ki sonuç güzeldi..ama kesinlikle katılıyorum kimse olumsuz yorumlara takılmasın her bünye de aynı etki olmuyo bu her konuda geçerli.. ben yapı olarak acıya biraz dayanıksız olduğumu düşünüyorum bide acıyacak psikolojisiyle gittiğim için daha çok gerildim birazda ondan oldu diye düşünüyorum..yani boşu boşuna stres olmanında bir alemi yok açıkçası..benim doktorum aynı hastalık her kişiye özel tepkiler veriyo demişti sahidende öyle..

Slm bende Ankarada yaşıyorum ve çarşamba günü için randevum var Dr. Zekai Burak hastanesine devlet hastanesi olduğu için anestezi de yapmıyolarmış. Randevuyu aldığımdan belli korkudan kalp atışlarımın hızlandığını hissediyorum. Seninde Ankarada yaşadığını gördüm acaba nerde çektirdin cevaplarsan çok sevinirim

kandiliniz mübarek olsun. dualarınız kabul olsun.
ben dün çektirdim rahim filmini. adet sancısı çeken her bayan dayanır bosuna anestezi almayın.gerek yok. sonucumda tüpler açık çıktı. darısı başınıza çıkınca otobüsle evime gittim. biraz kanamayla ilaç geri geliyor korkacak bişey yok. ben ankarada düzende yaptırdım.
çokda güzel dikkatli yapılıyor. özel klinik tavsiye ederim. bu önemli bi test çünkü.
hiç kendiniz korkutmayın. gitmeden yarım saat önce ağrı kesici için. çıkınca evde dinlenin bişeyiniz kalmaz.insanın başından geçince tecrübeleniyor. bikaç gün öncesine kadar bende bir sürü soru soruyordum. korkuyordum. ama ağrı eşiğim yüksek bayağı dayanılır yani yineden korkmayın.sevgiler.

Acaba filmi nerede çektirdiğini yazabilirmisin

:
slm ben pazartesi yada salı günü rahim filmi çekileceğim bebiş istiyoruz fakat 5 aydır olmayınca testler yapturdık yaptırmadığımız sadece bu kaldı yumurtlama sorunumda varmış ben rahim filmi sonrası gebelik şansının arttığını duydum bu şekilde filmden sonra gebe kalanlar varmı yardım istiyorummm:1no2:

merhaba canım bende 3 ay kadar önce çektirdim,canım çok yandı ama neticede kötü bir sonuç çıkmadı ama hala hamile kalamadım inşallah kalırım çok istiyorumSaruboceq:

bende rahim filmi çektirdim.ağrıya hiç dayanamam.kendinizi sıkmayın.bi anlık bi ağrı oda dayanılmayacak bişey değil.5 dk sonra geçiyor.ben sonrasında çarşı pazar gezip alışveriş yaptım.ben 180 e çektirdim.

kızlaaar bende cektirdim az önce geldim eve sükür acık cıktı tüpler ve jinekolojik muayeneyle neredeyse aynı azcık daha fazla agrı oluo hiç abartılcak bişi diik mükemmel gecti ama özelde yaptırın derim devlet hastanelerinde cok hoyrat davranılıyormus genelde

kaydirigubbakcemile2
malatyadan rahim filmi çektirenler doktorunuzu yazarmısınız

kaydirigubbakcemile2 ben bu siteye yeni katılıyorum arkadaşlar bende rahim filmi çektirdim 9ay falan oldu ama rahimde perde var dediler ameliyat dediler 1ay oldu ameliyat olalı ama sağ tüpümün tıkalı olduğunu öğrendim rahim filminde çıkmamıştı şimdi ne yapcam bilmiyorum beni aydınlatan varsa söylesin

ay kızlar korkutmayın beni, bende bugün doktora gittim adetimin 8. günü rahim filmi çekeceğini söyledi, nasıl bir şeymiş diye araştırıyım dedim ama gerildim yorumları oklurken
maalesef benim canım çok tatlıdır hemen canım acır, sabah bi kan aldırdım kolum mosmor oldu hemen
şimdi korkuyorum bu filmi çektirmekten :sinifsinif:

sermest aranıza yeni katıldım geçen yıl dış gebelik geçirdim dr şimdi 6 ay kendi kendime hamillelik yaşayamazsam rahim filmi istedi ama tabi söylenenlerden dolayı korkuyorum inşallah gerek kalmaz ama çektirmem gerekirsede tavsiye edilen bir yerde yaptırmak isterim
fındıkzade'de nereye gitmiştin yardımcı olursan sevinirim

kızlar of çok korkuyorum 2 aydır erteledim rahim filmini bu ay bilmiyorum çektirirmiyim çok korkuyorum rüyalarıma giriyo bir tane 5 yaşında kızım var ondan sonra bir düşük iki boş gebelik yaşadım şimdi eşimide benide araştırıyorlar bitek rahim filmiyle genetik tanı kaldı ama ben çok korkuyorum akdeniz tıp fakultesine gidiyorum çok güzel bir hastane özel hastaneden bile güzel ilgileniyolar orda bayıltmadan yapıyorlar bilmiyorum gece uykularım kaçıyo napçam rabbim hepimizin yardımcısı olsun çok korkuyorum inşallah çektiğimiz acıların üzüntülerin sonunda yüzümüz güler

kızlar of çok korkuyorum 2 aydır erteledim rahim filmini bu ay bilmiyorum çektirirmiyim çok korkuyorum rüyalarıma giriyo bir tane 5 yaşında kızım var ondan sonra bir düşük iki boş gebelik yaşadım şimdi eşimide benide araştırıyorlar bitek rahim filmiyle genetik tanı kaldı ama ben çok korkuyorum akdeniz tıp fakultesine gidiyorum çok güzel bir hastane özel hastaneden bile güzel ilgileniyolar orda bayıltmadan yapıyorlar bilmiyorum gece uykularım kaçıyo napçam rabbim hepimizin yardımcısı olsun çok korkuyorum inşallah çektiğimiz acıların üzüntülerin sonunda yüzümüz güler

korkulacak bişi yok ben 20 yaşında çektirmiştim yani geçen sene kızın varmış doğurmadan korkmadınmı canım ya bu neki
tamam ağrı var ama çokta fazla değil

korkulacak bişi yok ben 20 yaşında çektirmiştim yani geçen sene kızın varmış doğurmadan korkmadınmı canım ya bu neki
tamam ağrı var ama çokta fazla değil

nebilim canım ya hiç bir şeyden korkmuyordum taki boş gebelik nedeniyle patoloji sonuçları net çıksın diye canlı canlı kürtaj oldum çok canım yandı artık jinekolağa gitmeye bile korkuyorum

X